Menštruácia po ukončení kojenia

martinav284
24. mar 2017

Ahojte maminy chcem sa spytat kedy vam prisla prva menstruaciii ci este pred alebo po kojeni.. Mne chodi tak nepravidelne je to normalne?

anabeth
24. mar 2017

@martinav284 uplne normálne, ak nemáš nejaké výrazne silné a dlhé krvácanie, gynekolog to počas kojenia ani nerieši

bienennest
24. mar 2017

@martinav284 Ahoj, menstruaciu som dostala 2. mesiac po porode.... kojit som kojila 1,5 roka. na zaciatku bola nepravidelna ale potom sa to ustalilo. niektore mamicky vsak maju stastie a prvu menstruaciu dostanu az po roku ci neskor, takze je to individualne.

martinav284
autor
24. mar 2017

No ja som kojila 7mesiac a menzes som dostala mesiac po ukonceni len som trosku zmetena ze raz mam a raz mii meska

siska53
24. mar 2017

@martinav284 mesiac po ukonceni dojcenia (dojcila som 11m.) a mesiac po obmedzeni dojcenie na 1 denne (dojcila som takmer 2roky), po tomto druhom dojcceni som to mala nepravidelne dost dlho,asi rok a doteraz to mam tak cudne,ze skrateny cyklus na 22-25dni.

gabona1
3. apr 2017

Je to úplne v pohode, telo sa prestavuje, menia sa Ti hormóny, môže aj pár mesiacov trvať, kým sa dostaneš do normálu. Ak by sa Ti to nezdalo, radšej navštív gynekológa.