Menštruácia pri kojení

3slavomira29
17. sep 2018

Dobrý večer mala by som jednu otázku. Mam ročnú dcéru. Kojím raz za deň večer a v noci. Prvú menštruáciu som dostala pred troma mesiacmi 3 krát som mala normálne teda prišla ako mala +- krvacala som normálne... No teraz mi mala prísť... Týždeň pred som mala špinenie prestalo po týždni zase včera som normálne krvacala aj keď slabšie ako zvyčajne a dnes úplne minimum. Moja otázka teda znie ci to môže byť tým kojenim alebo je to niečo iné? Ďakujem za každú odpoveď

katarinamarkova
18. sep 2018

@3slavomira29 dojčením....tehotenstvom....chorobou....zapalom.....

nikoll29
18. sep 2018

Ono je normalne, ze sa aj pocas kojenia menstruacia chova trocha inak. ono je to v celku haklivy proces, ktory je dost ovplyvnitelny. Neboj sa ty nic ono pokial nemas ine tazkosti, tak si myslim, ze sa casom upravi

zuzinapipina
18. sep 2018

@3slavomira29 mojho maleho som kojila do 27 mesiacov, dosposial som mala menštruáciu asi 6 krat, hoci jako, kazdy mesiac citim, ked mi ma prist no prišla len par krát, uz nekojim 2 mesiace skoro a stale sa mi to neupravilo, aj ked stale mam trochu mlieka, moj dr vsak povedal, ze to je normálne. Tak v to verím 🙂

lacibo
18. sep 2018

@3slavomira29 mne sa to nezdá,hlavne to špinenie týždeň pred.. ak si mala predtým už 3 mesiace a aj pred tehu vždy pravidelnú, išla by som pre istotu k dr...mne zo začiatku nechodila pravidelne ( plus mínus štyri dni), dostala som pol roka po pôrode, počas kojenia a trvalo asi aj 5, 6 mesiacov, kým ostala pravidelná, ako pred tehu.

3slavomira29
autor
19. sep 2018

@lacibo ako nebola úplne pravidelná bolo ze prišla o pár dní skôr alebo neskôr ale je taka divná jeden deň kráčam druhý nie a takto to je uy asi 2 týždne cca