Miešanie materského mlieka. Čo myslíte?

martinka13
28. feb 2009

Ahojte, chcem sa opytat, ci ma niektora z Vas skusenosti so zmiesavanim materskeho mliecka Mam tym na mysli miesanie z dvoch roznych odsavani Malickemu doteraz stacila jedna flasticka tj 125 ml Ale uz pomaly musime pridavat Nakolko sa mi malokedy podari odsat viac mliecka ako tych 120-130 ml, chcem sa opytat ci mozem zmiesat napr dve flasticky z dvoch casovo rozdielnych odsavani Ked mu najprov zohrejem jednu a potom druhu tak je to v pohode a nic mu nie je . Dakujem za odpovede.

ditka1
28. feb 2009

martinka...asi mozes aj ja som to tak par krat spravila a nic mu nebolo,som sice velmi cerstva mamicka,ale myslim,ze to nevadi,horsie by bolo keby sa striedalo materske s umelym mlieckom na doplnenie ml.,myslim tym keby sa napil materskeho a doplnil by si zaludok este s umelym aby bolo 130ml,ale ked je dost materskeho tak v pohode.

lusilia
28. feb 2009

Martinka aj ja to tak robim, takze v pohode 😉

martinka13
autor
28. feb 2009

Dakujem zienky Ja som tiez len cerstva mamicka Maly ma zajtra 2 mesiace Asi 3 krat som ho uz musela dokrmit UM takze to mal potom v brusku zmiesane A tiez si myslim ze radsej zmiesat materske s materskym ako potom dokrmovat umelym Len som si nebola ista Tak este raz vdaka Papa