Hrčka v oblasti dvorca a mliečko mi nejde

naomei
16. mar 2018

Ahojte mamičky mám 2tyzdnove bábätko a kojim čo to dá ale jeden prsník nie a nie sa rozbehnúť.v oblasti bradavky a dvorca je ako keby taká hrčka a nejde mi mliečko tak ako z toho druhého.hned jak má prepustili z pôrodnice som šla k lekárovi a on povedal,že to prejde ale stále nič .skúšam aj rôzne rady čo sú na nete a nič som z toho nešťastna .prosím poraďte mi čo mám robiť aby to bolo vporiadku . ďakujem

anjelicek26
16. mar 2018

A je ta mliecna zlaza priechodna? Niektore zeny maju malu anomaliu - nepriechodny mliekovod. Ak je pod vyvodom hrcka alebo v prsniku priamo, s ktorej mlieko neodteka, teda ked stlacis paralelne bradavku a hrcku nevystrekne mlieko - tak je tam nejaky mozno takyto mechanicky problem. Sestre to operovali uz ako absces skaredy, lebo kazdy jej hvizdal, ze je to "normalne", ze su hrce a ze je jeden prsnik slabsi... nebolo to tak... pytaj sa na to lekara.

naomei
autor
16. mar 2018

Ono tá hrčka bola väčšia ale stlačením a rôznimy tímy radami sa troška zmenšila a ten zvisok nie a nie preč .a áno to ako keby hneď za bradavkou no ten dobrý prsník je Meky celý a ten druhý má tak že keď si chitim celý dvorec tak tam zavadzia taká no hrcka neviem to inak opysat je to zlozite