Mlieko z prsníka, čaj z fľašky. Neodnaučí sa prsníku?

kamilka12
22. okt 2008

Ahojte,

môj malý má necelé 2 mesiace a zatiaľ ho stále kojím a aj by som aspoň do pol roka chcela. Dr. nám predpísala jedny kvapky, ktoré mu však mám dávať do vody alebo čaju. Vôbec mu nechutia, tak som mu ich začala dávať do detského čaju, ktorý pije z fľašky a to ráno a večer.Bojím sa, že tým, že pije čaj z fľašky, začne odmietať pitie z prsníka. Alebo je možné že bude vedieť jedno aj druhé? Máte takú skúsenosť? Zatiaľ to tak robíme iba pár dní...vie piť aj z jedného aj z druhého.Tie kvapky má užívať celý mesiac a potom sa ďalej uvidí. Mám mu ich radšej dávať lyžičkou?

nevesta
22. okt 2008

Kamilka, ja by som davala lyzickou, aj ked niektore deticky nemaju problem pit z oboch...

mywiel
22. okt 2008

My sme nemali problem s obojim, a kvapky som davala do odsateho mlieka, nechcela som hned davat vodu alebo caj to preto. 😉

annag
22. okt 2008

kamilka, určite len lyžičkou, tak, ako Ti navráva materinský inštinkt 😉 🙂

miriamka
23. okt 2008

Kamilka...my od ukonceneho 2 mesiaca sme tiez na cajikoch...a v pohode dodnes len kojim + cajik z flasky a nie je ziaden problem.

pjosa
23. okt 2008

staci lyzickou

zuzube
23. okt 2008

ja som davala aj flasu, ale mala si na nu velmi zvykla a od vtedy odmieta prsnik, tak sa dost trapime...odporucam davat cajik lyzickou