Mliekový výtok z bradaviek po odstavení. Z čoho je?

meria
27. jan 2009

Ahojte,
prosim vas o radu. Pred par mesaicmi som ukoncila kojenie a doteraz bol pokoj, bradavky bez výpotoku mlieka, absolutne nic. No posledné dni si sledujem mokvanie, ako ked mi zacinalo mlieko, vodovej - až mierne mliekovej farby.
Z coho to moze byt? a preco?
nestretli ste sa s takým niecim?

emjee
27. jan 2009

a nemozes byt nahodou tehula?

meria
autor
27. jan 2009

prave mi skoncili ... a neviem o tom, ze by som mohla teraz byt 🙂

amdeis
27. jan 2009

Ja mam to iste. Ja som skoro ani nekojila pretoze to neslo. Strasne ma bolelo kojenie, odstrekovanie ani odsavackou neslo a mlieka bolo len par kvapiek. Napriek tomu z prs mi stale ide vytlacit kolostrum a vcera teda este aj mlieko co ma dorazilo. 😕 Hned som na manzela volala, ci nechce kavu s mliekom. 😀

bihan
27. jan 2009

Mne tečie ešte po 5m od odstavenia.

nevesta
27. jan 2009

Ahojte, ja uz nekojim rok a stale mlieko mam... Teda ked potlacim bradavku, par kvapiek vybehne... U kazdej je to individualna zalezitost 😉

dididi30
27. jan 2009

baby ja som malu kojila 3 tyzdne a ja som si az do tehotenstva s malim vzdy nieco vytlacila, nejaku kapku, viem ,ze sa to nema, ale skusala som 😕
ano u kazdej je to ine 😉

amdeis
27. jan 2009

Preco sa to nema? Teda nie zeby som nemala co robit a len vytlacala 😅 ale sem tam pozriem co a ako sa veci maju a ked netecie tak u mna aspon kvapka. 😉

dididi30
27. jan 2009

no vraj sa to nema, vravela lekarka
lebo tym,ze is stimulujes bradavky nikdy to nezastavis.....hm ale my zeny zvedave, hm hm hm 😀 😀 😀

polinecka
18. nov 2010

ahoj,uz nekojim rok a pol,a par dni mam vytok z bradavky,ako mlieko,je to mozne?po takej dobe?prsia ma bolia ako pred menstruaciou,urcite nie som tehotna.ma s tym niekto skusenost?vdaka..