Môže 2 ročné dieťa Endiex proti hnačke?

luky1313
5. máj 2012

neviete mi poradiť čo by zabralo 2 ročnemu dieťatku na hnačku?davam smectu, probiotika biogaja, čučoriedkovy kompotik ale ten veľmi nechce, sme už tyžden bez mlieka, mliečnych vyrobkov, meska, len ryžovo mrkvova polievka, kuracia polievka a same suche jedla, vysledky vyterov budu až v pondelok, mala sa na bruško vobec nesťažuje, len tolko čo dačo spapa hned sa pokaka(vodnata riedka stolica), myslim tym varene jedlo, asi je to poriadna črevna viroza, lebo najprv sme cela rodinka zvracali a teraz toto, už mam z toho riadne nervy, furt dačo 🙂

xenicka13
5. máj 2012

tu kuraciu by som nedavala

veqa
5. máj 2012

kuraciu polievku vylúčiť, úplne všetko mastné...čo teda tá polievka je a endiex v žiadnom prípade, to je pre deti od 6 rokov, len tú smectu, z jedál len ryžu, mrkvu, suché kuracie prsia uvarené vo vode, sucháre...a daj jej aj kulíšek

wks
6. máj 2012

ahoj,ak ti môžem poradiť kúp ENTERINA v lekárni bez predpisu.Prežila som s 2 roč.synom týždňovú hnačku pre 2týždňami a bola som fakt vyčerpaná aj ja aj on☹ nabehla som po 5 dňoch lekárke preto,že všetky známe recepty nezaberali..lekárka na neho pozrela a povedala okamžite do lekárne Enterina kúpiť-stojí to 10€ a je tam myslím 10 ampuliek so sladkým roztokom...podávala som to so striekačkou priamo do pusinky lebo lyžičkovať sa mi to nechcelo a so striekačkou som to vstrekla na 2 krát a výsledok bol hnad na druhý deň..lekárka kázala brať 4 dni Enterina a až potom dalšie dni probit.bud Biogaia alebo pod.,dúfam že som ti trochu pomohla..držím palec

nagyovka
19. aug 2015

to je sranda mojmu malemu 1,5ročnemu synovi dávaju tu v nemocnici endiex na hnačky máme rota virus sice pol kapsuly rano a v noci alebo pred spaním zvyšok. Moj postreh

evelina30
19. aug 2015

nám vždy pomohol HYLAK 🙂

lauraerap
23. aug 2018

ahoj. nie nie, dvojročné dieťa nemôže endiex... Aspoň čo som našla na stránke https://endiex.eu/davkovanie/ tak dávkovanie je tam, že od 6 rokov. Nie som odborník, ale ja osobne by som to neriskovala. Skús sa popýtať v lekárni by som povedala...