Môže ročné dieťa acidofilné mlieko?

davidko7
24. nov 2008

Baby,myslite,že možem dať synovi/za 2 tyždne bude mať rok/,acidko?Skušam všelijake mliečne vyrobky,nakolko odmieta UM a kravske ešte nechcem dať,tak skušame v spanku UM a cez deň syry,jogurty a teraz ma napadlo acidko.Skušali ste ho dať?

lenkazdenek
24. nov 2008

ahoj,nám doktor acidofilní mléko doporučil už okolo 9-10 měsíce,protože odmítala um,ale třeba jogurty ji chutnaly,tak řkal buď acidofilní mlíko,kefír,nebo jogurtové nápoje,teď jí ale jede sunar jak obyč tak vanilkový takže má tohle mlíčko jen příležitostně 😉

basado
24. nov 2008

ja si myslím že by mu to uškodit nemalo. vyskušaj a uvidíš ake bude mat na to reakcie. ja to davam obom synom a zatial sa nič nestalo. ale každy sme iny 😉 🙂

kisska
24. nov 2008

My sme uz skusali, najprv sa pustil do maminho nizkotucneho pomarancoveho, ale ma rad aj plnotucne neochutene. Len potom veeelmi citit kakanicu. A mozno ho prvy krat trosku prezenie (aj mna ked si dam po dlhej dobe), ale toto je najlepsi sposob ako podavat mliecne vyrobky a nedat kravske mlieko. Plnotucne/smotanove jogurty a syry detto. 😉

davidko7
autor
24. nov 2008

ďakujem 🙂

certica
24. nov 2008

davidko, ja tiez planujem zacast s kyslomliecnymi vyrobkami, co sa jogurtov tyka a zhruba tak v roku

certica
24. nov 2008

zacat

sirinka
24. nov 2008

samozrejme...vkazdom pripade iba plnotucne a najlepsie neochutene...mozete skusit aj zakys alebo cmar...

certica
24. nov 2008

jasne, neochutene, nie je tam cukor a potom, vzdy sa tam da pridat cerstve ovocie napr.

danu
21. aug 2009

hruskaskiku • Dnes o 14:07
Ak máte skúsenosti s acidofilnými mliečkami, pripojte sa do diskusie. Moja 20 mesač. dcéra má rada brusnicový nápoj s probiotickou kultúrou od Agrospol. Kysuce. Chcela by som nájsť už aj niečo iné.

helen • 1d • Dnes o 14:29
Ja kupujem klasické plnotučné acidko od Raja, je výborné.

evette • Dnes o 19:54
Ja som akurat dnes kupila Acidko od Raja a chcem ho dat mojej 16 mesacnej dcerke. Myslim si, ze je to uplne v pohode.

petruci6 • 1d • Dnes o 19:56
od kolko mesiacov su vhodne acidofilne mliecka?
pocula som,ze su aj dobre,ked ma dietatko ekzem,vraj ma zlozenie ako HA mliecko

saska.t
22. aug 2009

jasne acidko moze dieta po ukoncenom 8 mes. ako aj ostatne kyslo-mliecne vyrobky 😉

petruci6
22. aug 2009

dakujem,len ci ho bude chciet,mne teda nechuti 😅

aponchie
22. aug 2009

urcite..dobra volba