Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Môže sa v Rakúsku kojiť na verejnosti?

cucuriedka
29. dec 2010

Ahojte, neviete ako je to s dojcenim dietata na verejnosti v rakusku? Su tam nejake zakony co to zakazuju? Skusali ste to uz niektora?
dakujem

evickapooh
29. dec 2010

robila som 5 rokov vo viedni ako au pair,mala som take liberalne sefky ktore s tym nemali problem- v pohode kojili v Kike,pocas bohosluzby[nie normalnej omsy ale nieco podobne len trosku volnejsi ludia tam chodia nie taky dogmatici]] tam v rakusku resap vo viedni je to v pohode je to metropola nikto nikoho neohovara - nie ako u nas ...o ziadnom zakone neviem

babatko88
29. dec 2010

ahoj, nedá mi neodpísať ti, neviem ako to tam je, ale myslím, že môžeš, ja som tam kojila, ale v aute 😀

babulina
29. dec 2010

ludia neblaznite, kojit mozete vsade, kde si zmyslite , ved predsa kazde dietata ma pravo na vyzivu, charta detskych prav urcite nieco take musi obsahovat, nie som pravnik ale ved to da logiku

adulik23
29. dec 2010

podla mna si cucuriedka robi srandu kvoli teme " moze sa kojit na slovensku" 😀

o chvilu tu bude otazka, ci sa moze dojcit v hornej malikovej, francuzskym alpach, pripadne na sicilii

vsade sa moze kojit. 😉 ja som raz dokonca videla na letisku moslimku, ktorej bolo vidiet len oci a z polohy babatka sa dalo vydedukovat, ze ho dojci. dojcenie je prirodzene celemu svetu.

katyy
2. jan 2011

ja byvam vo viedni a mam 3 mesacneho syna.za tie tri mesiace uz som kojila na takych miestach 😀 napr. na fare,ked som bola vybavovat krst v ikei na lavicke v parku ,v restike,v obchode s oblecenim na uradoch atd... by som mohla este pisat dalej.kade som chodila tade som kojila a je to tak dodnes a mne je to jedno.ked ma moje babo hlad je mi jedno kde som ,kto sa pozera a kto co hovori.... 😉