Môžem piť Fatru, keď mám zvýšenú kyselinu?

mojedeti111
20. máj 2015

Ahoj mam zvysenu kyselinu a pijem vodu Fatra mozem ju pit? Neuskodi babu? Dakujem

nadkaha
20. máj 2015

Podla mna by uskodit nemala,ak nie je na obale napisane ze je nevhodna pre tehotne zeny.Ale urcite s mierou by som ju pila. 🙂 Mna gynekolog upozornil na mineralky,ze netreba to s nimi prehanat,tak ak tej Fatry nevypijes 2 litre tak podla mna v pohode 🙂

mojedeti111
autor
20. máj 2015

@nadkaha dakujem tak len kazde rano asi 2 dcl vypijem 🙂

spirit16
20. máj 2015

Na zvysenu kyselinu a celkovo na prekysleny organizmus je vyborne Basico od Justu. Okrem ineho Ti v case tehotenstva doplna dolezite mineralne latky a stopove prvky (napr vapnik, horcik, mangan, selen, zinok).
Balenie na cca 2 mesiace vychadza 21,50 EUR. Pred tehotenstvom, v case tehotenstva a pocas dojcenia sa dokonca odporuca.

sarka9832
20. máj 2015

Ja som pri prvej pila iba fatru z inej vody som mala zahu

nadkaha
20. máj 2015

@mojedeti111 2 deci je nic 🙂 kludne pi 🙂 nech vam padne na zdravie a uzitok - tebe aj babatku 🙂

mojedeti111
autor
20. máj 2015

Dakujem kocky za rady 🙂

hradnapani
20. máj 2015

@mojedeti111 fatra je na kyselinu uplne vhodna, kedze je to jedna z mala zasaditych mineralok . takze smelo si ten jeden, dva pohare daj, babatko sa podakuje 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre