Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Môžem piť kravské mlieko popri kojení?

atuss
20. apr 2012

Ahojte mamičky, môžem piť kravské mlieko keď kojím ?? Počula som, že detičky majú potom z neho koliky, viete mi poradiť ako to je?

juliap
20. apr 2012

@atuss ja pijem kravske mlieko cely zivot, aj ked som bola tehu, aj ked som kojila a nikdy nijake problemy moje deturence nemali s kolikou, cely cas si ho davam aj do kavy ... takze tak

bbbarunka
20. apr 2012

takisto ako juliap, aj ja som pila mlieko aj pocas tehotenstva, aj pocas dojcenia a moj drobec nema vobec ziadne problemy s kolikami.

sladkasue
20. apr 2012

@atuss
@juliap
@bbbarunka
ako to tak sledujem... pripajam sa k tomu, ze MLIECKO milujem... aj ked sme boli tehu, aj ked som dojcila, resp, stale sa dojcime... kolika? to slovo ani neviem co znamena 🙂 mozno kravske mliecko bude prevenciou proti kolikam u dojciat 😎

stvura
20. apr 2012

@atuss vseobecne mlieko zahlienuje. Ak vsak nepijes mlieko na litre, len normalne optimum tak ho samozrejme mozes pit. Mne sposobovalo cele tehotenstvo problemy, takze som presla na sojove a pijem ho i do kavy. Podla najnovsich studii vsak strava matky neovplyvnuje ci dieta bude mat koliku alebo nie (moj syn mal obrovske a paradoxne som velmi vela potravin nejedla a dcerka skoro vobec a to som jedla i stiplave, co mi prislo na chut).

czechzuzanaba
20. apr 2012

@atuss Musis vyzkouset na svych detech, moje napr. z mlika kolik mely 🙂 Obe dve.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli