Môžem piť urologický čaj, keď dojčím?

evina313
25. okt 2008

Asi som dostala zapal močových ciest ☹ cez víkend hrozí iba pohotovost. Mám 5 mesačné bábo ktoré iba kojim. Myslíte že urologický čaj môžem? Viem že su to byliny, ale neviem, či to možem pit aj pri kojení. Má sa totiž vypit dost velke mnozstvo tak neviem. Alebo dajte nejakú radu, čo s tým 😉 dakujem

bashka
25. okt 2008

Na caji je napisane, ze sa nesmie kojit...a ani som to neskusala, ked som tento problem mala...ved to prechadza aj babom a take precistovanie asi nie je moc ok

bashka
25. okt 2008

No ale caj aj tak nepomohol nakoniec...az antibiotika 😝 A to som uz potom prestala dojcit uuplne, to bolo az na 10 dni...dufam, ze to nebude tvoj pripad...skus ten cajik najprv

veronika13
25. okt 2008

ešte brusnice by mohli pomôcť, ale to tiež neviem či môžeš 🤐

horalka777
25. okt 2008

Mne bol praveze urologicky caj odporuceny priamo na podporu kojenia - matkou 6 deti, tak neviem 😕
A este - su rozne urologicke caje, tak asi aj to hra rolu..

bashka
25. okt 2008

Ja som si kupila sypany od LEROS, ten je silnejsi ako sackovy a na nom to bolo napisane, ze:
Kontraindikacie: opuchy sposobene nedostatocnou funkciou srdca a obliciek, tehotenstvo, dojcenie a deti do 12 rokov.

monkula
25. okt 2008

ahoj.. Urinal akut, môžeš aj pri dojčení, aj ja ho beriem a dojčím... 😉

evina313
autor
25. okt 2008

dakujem vam 😉

bubba
25. okt 2008

ved su to len bilinky podla mna v malom mnozstve ked si uvaris napriklad na noc ked babatko menej papa tak si ho mozes opatrne dat🙂

roasha
26. okt 2008

ja som ho pila skoro cele tehu,aj pocas kojenia-takze v pohode. 🙂
doporucili mi ho na urologii,aj gynde. 😉

dari226
27. okt 2008

http://www.naturkost-spittelberg.at/shop/frucht...

no stavu z tychot plodou neviem ako sa to vola po slovensky ci nie tie brusnice ako sa uz spominalo ja to stale pijem ked citim ze na mna nieco ide aj v tehotensvte aj pri kojeni
a ked som bola teh som brala aj antibiotika vravely ze ked sa zapal nelici je to horsie ako ked si das anitibotika alebo caj
dalsie co je veelmi dobre je caj solubitrat neviem ci dostatn a sk ale v rakusku dostat v lekarni

http://www.myapo.at/OTCkatalog/htm/solubitrat_t...

julia225
28. okt 2008

vela brusnicoveho dzusu... 😉

ankam
28. okt 2008

ano mozes smelo 😉 😉 😉

lenkaa51
19. okt 2012

dobrý den chcela by som sa opytat ci mozem pit urologicky caj ked kojim dakujem

tepka
31. jan 2013

jasne čítala som na mamile v pohode kojiť ako nechápem mam tiež posledne problemy:(

bertus27
10. nov 2016

Dobrý mám problém z močových ciest stále cikam po troška a kojim dieťa má už 7mesiacov . Ďakujem

bertus27
10. nov 2016

Môžem urologicky čaj keď kojim?