Môžem sa opalovať ak kojím?

anjelik123
20. apr 2009

Je pravda ze zena ktora koji by sa nemala opalovat?cakam babo teraz v juny a mam strasne rada leto a chcela by som aj chodit kade tade...co si myslite?

nikollette
20. apr 2009

Uvidíš ci na to bude čas.. chodiť kade tade 😀 😀 😀

angellinka
20. apr 2009

Ak bude cas,a hlavne s malym alebo s malou velmi v horucavach sa neodporuca.
Ale nemyslim ze ked zena koji ,by sa nemala opalovat.ja som mala praveze pocit,ze ked na mna svietilo slnko ,som citila ze sa mi nalievaju prsia 😉

evkacka
20. apr 2009

Určite slniečko neškodí viac ako vo svojej podstate 🙂 vyhnite sa aj s miminkom horúčavám, dajte vysoký faktor a šup von, ono ťa opáli aj pri kočíkovaní 😀 😎 ale slniť by si sa nemala s bruškom, kym si ešte tehu 🤐

mywiel
20. apr 2009

Anjelik tak to pocujem prvy krat ze pri kojeni 😕 inac tehulka by sa mala vyhnut opalovat brusko a davat bacha vela pit 😉

anjelik123
autor
20. apr 2009

mywiel.........to ma tak strasi moja mamina a muzicek....ten mi nedovoli robit pomaly nic sice je pravda ze som na rizikovom no len tak sediet je strasna nuda....a som s toho len nervozna....

mywiel
20. apr 2009

Kludne sa opaluj len neprehrievaj brusko a nedostan upal ty, pekne ciapku, krém a vodu a nohy, ruky mozes podla mna kludne opalovat samozrejme nie na obed ked je najvacsie slnko ale ty urcite vies co mas robit. No a ziadne solarko to je fakt zakazané pre tehule. Ked budes kojit tak vtedy fakt nevidim problém preco by zena nemohla ist na slnko je pre mna zahada... 😅 😕

winki.w
20. apr 2009

ahojte, ano, velmi sa nedoporucuje chodit na slnko lebo vplyvom hormonov sa robia na tele pigmentove skrvny. vela zien sa ich uz potom nevie zbavit 😒

dudinka21
21. apr 2009

no tak mne sa narodil syn minulý jun a tiež som sa tešila a mala plány, že budem chodit kade tade.. Ale narodil sa mi taký kúsok, že som celé leto bola doma, lebo neznášal teplo, kočík ani nič podobné... Stále plakal a ja som ho musela stále hojdat..
Takže sa teším na toto, že to bude lepšie tiež kojím, ale nepočula som, že by som sa nemala opalovat.. Ja som stále vonku a opalujem sa a nevyzerá, že by mi to nejako škodilo..Používam aj krém.. Konečne chcem byt opalená...

eimiky
21. apr 2009

ja som sa opalovala aj v tehu, bola som pri mori samozrejme faktor pod dáždnikom a bola som len na miernom slnku.Keď som kojila bola som raz v solárku ale len v takom slabom, ale necítila som sa dobre pálili ma bradavky tak som to hned stopla 😖

zuza.m
21. apr 2009

ja som sa vlani opalovala a až pomali do porodu som chodila na kupaliska,mačala som si nohy.samozrejme som použivala kremy a nevystavovala soms a obednemu slnku .

ivinecka
31. máj 2010

Prosim Vas a ake opalovacie kremy pouzivate pocas tehotnosti a kojenia? S ktorou znackou ste spokojne?