Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Môžem si dať pohár vareného vína, keď plne kojím?

andreaa1981
5. dec 2013

Mam 5 mesacneho synceka, ktoreho len kojim a strasnu chut ochutnat vinko na vianocnych trhoch. Myslite, ze jeden pohar je OK?

moni244
5. dec 2013

Ja som už pila, najprv som malú nakojila a medzitým mama uvarila víno, potom som ju kojila po 4 hodinách 🙂

brnka
5. dec 2013

ano

iinuska
5. dec 2013

podla mna v pohode pohar nemoze uskodit. Aj tak tam je viac vody, ako vina🙂

mamainprogress
5. dec 2013

Ano bez vycitiek 🙂

iwusik74
5. dec 2013

ano 🙂

okbukaj
5. dec 2013

a ked ste tehotna?

sssimi
5. dec 2013

Mne to nechutí, tak ja by som si nedala, ale myslím, že to neuškodí. Pre mňa to bola super výhovorka u svokrušky, lebo tá ma rada nalievala 😀
@okbukaj v tehotenstve by som si nedávala. To už ide napriamo do mimča.

adri33
5. dec 2013

myslim,ze ano aj ked kojis aj ked si tehotna, jeden poharik na chut urcite neuskodi, ved aj tak sa to v tele prefiltruje 😀 😀 a presne tam je viac vody ako vina 😀 a tak robievaju na trhoch aj nealkoholický punc, tak si mozes vybrat..

madono
5. dec 2013

áno

jankaba1
5. dec 2013

Ahoj, jasne, ze je to v poriadku. Jeden pohar predsa nemoze uskodit. Moja mala ma 2r, tiez ju este kojim. A ver mi, ze na trhoch si pohar puncu dam aj ja. 🙂
Aj lekar ti povie, ze trochu nicoho neskodi...ako napr: pohar vina, ci pohar piva

katkatt
5. dec 2013

pri prvom nie, pri tretom ano 😀

lejlla
5. dec 2013

Ano dala

titulienka
5. dec 2013

samozrejme ze dala 🙂

saritus
5. dec 2013

môžeš v pohode, 2dcl vína dieťaťu neuškodí...to nám vravela laktačná sestra na pôrodnici... 🙂

ifkael
5. dec 2013

V 2dcl vareneho vina moc vina nebude...zvlast z trhov

hameeda
5. dec 2013

prvý je na krvinky 😀

misinka26
5. dec 2013

Jasné daj si, ja som si dala min rok a to mal malý 5 týždňov a teraz keď má rok som si dala tiež ( ešte stále kojím ) ... jasné nespiť sa na mol ale 2 dcl mu nič neurobí 🙂

miss_shy
5. dec 2013

dala 🙂

majca1581
5. dec 2013

jasne ze v pohode ja tiez kojim a mam 2 mesacnu dceru a dala som si aj poharik aj vinko ...ako nie v jeden den ale v pohode si daj :D a aj za mna druhy :D

evelynm
5. dec 2013

nedala som si. Ani v tehotenstve, ani pocas dojcenia. Nemala som chut.

miku1
5. dec 2013

Mne víno nechutí 🙂 Ale ty si kľudne daj 🙂 Jeden pohár neuškodí ani tebe, ani bábu 🙂

kacena4
5. dec 2013

sak si kludne daj kedze vsetko prechadza do materskeho mliecka, tak trosku alkoholu mu nezaskodi, ta ne???!!! 😒

jedina30
5. dec 2013

ano dala by som si ..neuskodi ani jemu ani tebe.. 😀 😀

inffinity
5. dec 2013

Moja mala 6mesiacov a dala sem si 😉 aj dva bola zima 😀 😀

monika15
5. dec 2013

Vsak jasne ze ano... predsa nejdes sa opit... zurovat 🙂))

Kludne 🙂)

amadea3
5. dec 2013

v tom "varenom vine" na trhoch je toho vina fakt minimum 😀 my si robime poctive domace raz za cas, tiez plne kojim, ale ked to neprehanas tak sa nic nemoze stat 🙂

bastika
5. dec 2013

Daj si tam veľa alkoholu nebude. Ja teraz chut nemám ale ked som bola tehotná aspon som párkrát ochutnala 😀

laila22
5. dec 2013

jen si dej, seš bledej.. 😀

patkobo
5. dec 2013

varene vinko na vianockych trhoch je tak riedene, ze z neho mozes dat kludne napit i svojmu malemu 🙂 .. srandujem .. samozrejme ze mozes, nikomu tym neublizis .. predstav si ze budes mat 3 deti a kazde budes kojit 3 roky .. a predstav si, ze tuto Tvoju dnesnu chut budes musiet 9 rokov potlacat 🙂 .. tak na zdravie 😉

mirka907
5. dec 2013

Skor by som sa bala tej davky cukru ako alkoholu v nom...cukru je tam podstatne viac 😉