Môžem stratiť mlieko, keď cvičím na stacionárnom bicykli?

leka29
2. mar 2022

Ahojte som cela ochabnutá po pôrode ktorý bol pred 2 mesiacmi . Začala som cvicit kazdy deň na stacionárnom bicykli . Známi má strašia že stratím mlieko .. mate skusenosti ? Cvičili ste popri kojení ? Bolo vsetko ok ? Dakujem

tosomja
2. mar 2022

@leka29 kym nebehas sprint, je to ok, treba sa hybat..

amelie22
2. mar 2022

@leka29 ženy normálne športujú, vrcholové športovkyne trénujú denne aj viac hodín, začínaju niektoré hneď po pôrode, niektoré Max po šestonedelí, chodia na preteky a nestrácajú kvôli tomu mlieko.

nmhc
2. mar 2022

@leka29 no a ja ti dám moju skúsenosť že akonáhle som chcela zcať cvičiť alebo som upravila stravu mlieka bolo málo. Takže je to individuálne u mňa nepripadalo do uvahy cvičenie pokiaľ som chcela kojit.

katie253
2. mar 2022

@leka29 ja keď som začala cvičiť 7 mesiacov po pôrode, tak mi malý ani nechcel piť mlieko. Takže vážne je to individuálne.

margaretka_
2. mar 2022

U mna cvičenie nijak neobplyvnilo dojcenie. Zacni postupne a uvidis 🙂

domiklik
2. mar 2022

@leka29 pokiaľ budeš adekvátne jest a piť, mlieko nestratis

petulela
2. mar 2022

@leka29 ja som chodila cvičiť 4-5x do týždňa, cvičila som s väčšími závažiami. Strašne svalovice som niekedy mala. Ale mlieko som stále mala, odstavila som dieťa keď malo 14mesiacov

leka29
autor
3. mar 2022

@amelie22 áno viem ale vraj to s tým nemám porovnávať lebo keď športujú cely zivot telo je zvyknuté a neberie to ako nieco nové . A iné je keď ja som predtým vela nesportovala . Každopádne to asi budem sledovať a nepreháňat a pekne postupne 🙂

amelie22
3. mar 2022

@leka29 v Tom prípade sa ospravedlňujem a beriem späť, to som vôbec nevedela. Každopádne držím palce!

nicicka
3. mar 2022

Nie, nestratis...