Možno dať po mliečnej kaši večer o 1,5 - 2hod UM?

julie6
24. júl 2008

ahojte,ako dlho od mliecnej kase mozem dat 9 mesacnemu nespacovi UM, stale kojim 4x,no u nas napriek vsetkym odhovaraniam prave UM na noc zabralo a nebudi sa 4-5x len 1-2x.
Bezne ma vecernu kasu o 18-18.30 a pred spanim UM 20.00 co su len 2 hodiny,je nutne aj v tomto veku dodrziavat 3 hodiny???A UM som zaviedla nielen z dovodu mojho chronickeho nevyspatia, ale planujem postupne znizovat pocet kojeni a kojit len do roka, musim totiz ist na dietu schudnut kvoli chrbtici a klbom.
Mimochodom nevadi ak je kasa Sunarka, cize v UM Sunarove, a UM co pije HUMANA ARco ma na predpis kvoli refluxu??? Je to predsa ina znacka.dik

pezincanka
24. júl 2008

Julie, poznam viac mamin, ktore to takto davaju a v pohode. A tie rozne mlieka, snad to nevadi, ak by to specialne mlieko nebolo antirefluxove, tak by si ho mohlapouzivat aj na pripravu kase, ale AR mlieko sa na kasu asi nepouziva, aspon som o tom nepocula.

gabca1
24. júl 2008

Já dávám taky asi tak po 2 hodinách. Nejdřív kaši k večeři a a pak mlíčko před spaním 😉 Kaše dávám různé. Na značky nekoukám. A jsme v pohodě.

maji4
24. júl 2008

Princeznička ja používam aj AR mlieko pre prípravu keše 😉

julie myslím ,že to nevadí 😉

sirinka
24. júl 2008

preco nie, ja malu po kasi okupem a potom este nakojim...a kasu robim z UM

nikol_79
24. júl 2008

ja tiež dam kašu okolo 6.3 po pol hodinke kupem a hneď nakojím, ale niekedy kojenie nechce, az po hodinke dvoch sa zobudí, tak ho nakojím. myslim že maly by mliečko nevypil ak by ho nechcel 😉

ajuskamimi
24. júl 2008

my davame kasu a po hodine a po az dvoch UM 😉

tamia
24. júl 2008

malá zje kašu a hned potom spapá ešte aj mliečko a cca po 0,5-1 hod. ide spinkať. Funguje nám to takto cca od 1 roka.

jahodka11
24. júl 2008

julie6-ja bezne davam UM aj hodinu po kasi, maly je hladny 🙂

junovka
24. júl 2008

no, Nely sa okupala, dostala okolo 19 hod. kasu a potom mlieko asi tak okolo 20-20.30h 😉 Odkedy ma 1.rok, tak uz kase nedavame, lebo uz nechceme 🙂

elize
24. júl 2008

julie6 myslim, ze to nevadi. Ja tiez Maxikovi davam inu znacku UM ako mliecnej kase. A ak ti spapa UM tak kratko po kasi, tak asi ma lepsi apetit 😀 Ak ho neboli brusko, je to OK 😉

katka76
25. júl 2008

tak mne mala bezne po kasi, hoci sa riadne nabastila a odgrgla ako stary chlap, pytala po pol hodine svoju davku mlieka pred spanim.

danu
25. júl 2008

nemalo by to vobec vadit. Kupuj kase nemliecne a zarabaj kasu s UM ktore mas doma 😉

kachnik
25. júl 2008

Taky dáváme kaši před koupáním a pak ještě dokrmím MM.

trixi
25. júl 2008

ahoj julie, nas Matej papa kasu - mliecnu, zarabanu s vodou okolo 18.00-18.30 a po kupani je este kojeny, co je asi za hodinu. Neviem preco by sa mal dodrziavat 3 hodinovy rezim. Aj cez den Matko papa cca kazde 2 az 2,5 hodiny. Papa menej ale castejsie. Ked mu to tak vyhovuje vobec to neriesim. A to sa doktorke zda, ze malo pribera a tak sme boli predvcerom na prevazeni.

elucinka
25. júl 2008

Já dávám kaši okolo 19:00 a pak kolem 20:30 ještě tak 100-150ml sunaru a v pohodě.

marorlinko
25. júl 2008

nemyslim si, ze by sa malo dodrziavat az po 3hodinach, je to nezmysel, ak dieta chce,tak papa, ak nechce,,tak neje, viem to na mojom, moj kasicky vzdy zboznoval, teraz uz ma vacsiu davku plnu misku a este po 2hodinach vypije mlieko, aj predtym to nebolo nijako casovane, su rozne kasicky, s vodou alebo s mlieckom riedene, ja mam najradsej kde sa riedi s mlieckom um, ma aj s vodou, kde uz ta kasicka mliecko obsahuje, takze kludne daj, ked chce maly.

milhaus
25. júl 2008

ja som nedavala ale daj ked sa ti to zda malo, kasa je dost syta a ja som robila vždy huste lebo lucka mala take radšej

zucha
25. júl 2008

u nas je kasa, po pol hodine kupanie a potom UM a spat

hubka
25. júl 2008

ahojte, tiez sme presli na kase, kvoli budeniu v noci, robim sice redsiu do flase, lebo z lyzicky ziadna slava,al epo hodke, hodke apol este nakojim, maly poriadne odgrgne a spi..a davam mliecnu kasu Hipp a kojim, tiez som rozmyslal, ze tam je UM, ale tie nemliecne s vodou by asi tak nechutili 😀

jahodka11
26. júl 2008

hubka, my papame nemliecne, ale musi sa tam dat mliecko, s vodou by boli asi uplne o nicom..... 😝 ja davam alergycare, ale my musime....sme alergici

fifla
27. júl 2008

nas malinky ma kasu na veceru, co je niekedy aj o siedmej a spavat chodi okolo osmej, kedy dostava mlieko, takze podla mna nieje problem s pauzou pol hodku alebo hodku medzi kasou a mliekom