Multi-mam lanolín krém na bradavky. Máte skúsenosti?

katrin79
25. jún 2009

Prosim vas, mate niekto skusenosti s kremom na bradavky multi-mam lanolin? Chcem vediet, ci pomaha, kedze je dost drahy, aby som zbytocne nevyhodila peniaze zan.

celin
26. jún 2009

Zatial este nemam skusenosti, ale pocula som ze bepanten mast je dobra, da sa kupit v lekarni a asi bude aj lacnejsia. A zevraj sa da dat aj babatku na zadocek a z bradaviek ju netreba zotriet pred kojenim.

janajanajana
26. jún 2009

Katrin79, ja som vyskusala kopec kremov a ziaden mi nepomohol, jedine ten multi-mam, bol super, ale natieraj ho preventivne stale, aj ked nemas este popraskane bradavky. Odporucam !!!

yasmina
26. jún 2009

ja som mala vyborne skusenosti s kremom Avent ale vyborny bol aj krem na bradavky z DM lanolinovy a fakt sa vyrovnal tomu Avetnu....
katrin skus est eaj ten z DM stoji do 3,5 eura a je ozaj skvely...

kika22
26. jún 2009

aj homeopaticka mast cicaderma je velmi dobra a cenovo dostupna...odporucam

edusik
26. jún 2009

ja pouzivam bioclin Multi/mam balzam a som spokojna, davala som si ho uz v porodnici,teraz po @ tyzdnoch mala ma moje bradavky uz pomalicky akoby namiesto dudlika - mam taky dojem 😲 , ale su uplne v poho, nebolia ma ani nestipu.. tak hadam pomaha, ale nechavala som si aj zaschnut troska mliecka, teraz doma to uz nerobim ale zo zaciatku som to robila po kazdom kojeni... vrelo odporucam, peniazky nelutujem...

lentilk.a
27. jún 2009

katrin, ja som s nom velmi spokojna, pouzivam od prveho dna a este som nemala s bradavkami problem 😉

monkap
27. jún 2009

ja som mala multi-mam balm ... vobec nepomohol ☹
rovnako ako yasmina odpocuvam krem z DM drogerie babylove ... tiez lanolinovy a je super

katrin79
autor
27. jún 2009

nakoniec ten multi-mam nemali v lekarni, tak som si kupila avent krem, tiez som tu nan citala pozitivne reakcie, tak od vcera natieram, sice este necitim velmi, ze by to ustupilo, ale zase nemozem cakat, ze to prejde hned, hadam sa to ale casom zlepsi, inak strasne zarabaju na tychto kremikoch, stal 13 EUR, ked ho miniem asi vyskusam ten z DMky, som pocula, ze to ma rovnake zlozenie ako Avent

marfic
28. jún 2009

ja som mala aj multi-mam aj bepanthen, ale nepomohli veľmi, tak som prestala natierať a asi po 1,5 mesiaci to ustúpilo samo...a to som začala natierať už v pôrodnici a nič nepomáhalo... bepanthen teraz dávam na zadoček, tak aspoň sa využije

usek21
29. jún 2009

ja som pouzivala zo zaciatku multi-mam balm a potom z DM drogerie babylove, obidva boli super... len cena je neporovnatelna 🙂

ditka1
29. jún 2009

sj js multi-mam a potom uz nic lebo prsia si zvykli 😀 a zistila som,ze cim viacej si to kremujem tak tym viac ma bolia lebo stale mi to zmaklo a odznova sa dralo pri saní,to je ako s rukami cim viac robis tak ta menej bolia a mas ich odolnejsie-teda kozu na nich...teraz uz no problem. 😀 😉
ale inac pri prvotnej bolesti je ten lanolin perfektny...vrelo odporucam,aj sensitiv gel.

lilix
3. sep 2010

obnovujem temu

smarti
4. sep 2010

nečítala som diskusiu dozadu, tak neviem, možno to tu už niekto písal, ja som na začiatku používala lanolínový krém od Aventu, bol super, cena odoko 15 €, potom Multimam, ktorý som kúpila spolu s takými náplasťami za 20 €, no a teraz som kúpila z DM drogerie, zn. Babylove za necelé 2 € a je to takmer to isté, takže ten tretí u mňa vyhráva na plnej čiare. Používam ho síce len občas, lebo sa mi najviac osvedčilo vždy po dojčení potrieť bradavku kvapkou MM a nechať voľne uschnúť ( kým odgrgneme ).

lilix
8. sep 2010

kde sa da tento krem v ba kupit? ci sa da len objednat?

weirdo
27. sep 2010

@lilix - ahoj. Ja prave chcem predat Multi-mam lanolin aj s emulziou na umyvanie babatka (to je original k tomu, bola nejaka akcia), ja to mam navyse, mne uz staci to otvorene co mam, predavam to za 16€ aj s postovnym. Ak by si mala zaujem, daj vediet co najskor, chcem to zavesit aj inde. Je to toto:
http://www.mojalekaren.sk/multi-mam-compresses-...

modrofuzik11
29. nov 2013

mne pomaha bepanhten. je fajn. velmi jemny, bez alkoholu a bez parfumov. som spokojna. je v pohode dostat v lekarni.

lucinka58883
29. nov 2013

ako pru som mala cicadermu a pomahala mi, alepotom neskor ked ma zacala mala hryst uz nie vedy som si kupila tento multimam a pomohol takze treba len vyskusat 🙂

7beatrix77
17. apr 2014

Ahojte! chcem sa opýtať a ten z DM sa musí po potretí oplachovať? ďakujem

palomka
17. apr 2014

@7beatrix77 mne sa vidi, ze sa nemusi opachovat, pouzivala som ho, je fakt dobry 😉

7beatrix77
17. apr 2014

@palomka ďakujem a to je DM výrobok? ako sa to konkrétne volá? babylove?....asi si ten kupim do nemocnici a ked nebude zaberať a budem potrebovať kupim si potom Multi-mam.
Vie mi ešte niekto poradiť či je lepší Multi-mam lanolin alebo Multi-mam balm???

grossmann
17. apr 2014

@7beatrix77 Nemusi sa, tiez som pouzivala....

grossmann
17. apr 2014

Z Multi-mam je uplne naj compresses - to su take napustene vatove tamponiky (obklady) - okamzita ulava, mierne chladive a liecive a tiez protiinfekce...pouzivala som v porodnici, kym mala roztahala bradavky, co bolo zo zaciatku bolestive....su drahsie, balicek stoji okolo 16eur a je tam 12 ks...ale nelutujem, jeden vankusik som pouzila aj ddvakrat, netreba oplachovat, a je to sterilne, nemusis natierat ako krem....

palomka
17. apr 2014

@7beatrix77 je to mala krabicka asi 15x4cm odhadom.

palomka
17. apr 2014

vo vnutri je taka tuba 🙂 a krabicka vyzera podobne 😉

palomka
17. apr 2014

ja natieram detom aj usta ked maju vystipane 😅

blue99
17. apr 2014
Používateľ blue99 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od blue99.

používala som túto tyčinku,nemusí sa bradavka oplachovať,dokonca chráni bábo od múčnatky/mykozy/lebo jej základ je aloe vera a bradavky posilňuje...natur produkt,vynikajúca aj na vrásky,pery,chráni pred herpesom
https://www.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=022&distribID=421000054959

pe
26. máj 2014

mne cenovo aj zlozenim vyhovoval Bepanthen, poradila mi ho kamaratka, brala som si ho do porodnice, je prakticky, lebo je jemny, bez zapachu, neskodny zlozenim, takze ho netreba umyvat pred kojenim, a je vhodny aj na zapareniny alebo na ich predchadzanie pri prebalovani, odporucam ten 🙂

milota164
29. jún 2014

ja som tiez pouzivala Bepanthen aj pre malu na zadocek aj na moje doranane badavky a pomahal 🙂

dobromila1111
29. jún 2014

ak by niekto chcel,predam multi mam,nepouzila som z neho ani kusok,stal 15e,dam za 15e aj s postovnym..
Pouzivala som ho len zo vzoriek a bol velmi dobry.A nemusite riesit,ci ste si prsia umyli alebo nie,lebo babatka ho mozu.Ulava bola hned po naneseni.