Mušle na zberanie materského mlieka

janulka257
28. jan 2019

Žienky máte niektorá skúsenosť? Oplatí sa kúpiť? Vraj je vhodné ich používať na zachytávanie "prebytočného" materského mlieka, ktoré sa dá potom zamraziť a napríklad v čase "krízy", keď je mlieka menej, použiť.
Idem byť mamou dvojičiek a chcem spraviť všetko pre to, aby mohli byť dojčené čo najdlhšie..

mamkaivi
28. jan 2019

@janulka257 Ahojky, ja som pri prvom využila, kedze som mala malo mliecka a maly sa zle prisaval tak som sa snazila zachranit kazdu kvapku... Ale nezamrazovla som, nebolo toho tolko u mna, Iba som priliala do flase k odsatemu a dokrmila ho... Držím palčeky 🙂

renatka100
28. jan 2019

@janulka257 hlavne sa nestresovat dopredu, ked sa narodia uvidis co bude potrebne, za mna si hlavne kup elektricku odsavacku mlieka a priprav rodinu na to, ze budes potrebovat velku pomoc po narodeni tak dva mesiace. Podla mna tie musle su zbytocne, moc toho mliecka nevytecie, ked sa to zrata to nie je ani 1 ml a pri dvoch detickach, tie ti vypiju naraz aj 150 ml a stale viac.

sandy7733
9. aug 2020

Ahojte, mohli by ste mi prosim odporucit znacku na zberace materskeho mlieka? Na internete vidim,ze najbeznejsia je Avent alebo Medela. Ktore su lepsie? Dakujem 🙂

mtoth
24. feb 2021

@renatka100 1ml? To mas odkial? Ja pouzivam musle odkedy som si 5x denne vybrala z podprdy mokru vlozku. A vzdy ked kojim mi z druheho prsnika za jedno kojenie vytecie aj 20ml. A maly z neho nechce pit. Za den mi vytecie z neho aj 1 davka papania, ktore zmrazujem, na horsie casy.

@sandy7733 Ja pouzivam musle od akuku. Su fajn. Ale nie je to vec s ktorou by som sla von. Iba doma.