Nádcha, zápal hrdla a dojčenie.Čo môžem užívať?

katarina12
25. sep 2007

Ahojte. Poraďte mi prosím, čo môžem užívať počas dojčenia,ak mám zapálené hrdlo a nádchu. Mám 2 mesačnú dcérku a nechcem ju nakaziť.Potrebujem niečo, čo rýchlo zaberá na zápal hrdla. Prosím.

giselka
28. dec 2011

@syvasi Ahoj, mně na bolest v krku pomáhá preventan quattro, může se v těhotenství i při kojení, do dvou dnů jsem vždycky měla pokoj. A čaj s citronem a citrusy jsem jedla normálně a děti nikdy žádnou reakci neměly. Podle mě to můžeš vyzkoušet a kdyby náhodou měl malej nějakou reakci, tak bych to vynechala. Ještě mě napadá bioparox, je to volně prodejné antibiotikum ve spreji a taky se může při kojení 😉

stvura
29. dec 2011

@syvasi inac...ja mam dve deti (14m a 3r a 4m)...dojcim uz presne tolko kolko ma starsie dieta a citrusy mi nikdy nevadili co sa tyka ovocia a stiav..je to individualne, baby to akurat rozoberaju v teme co jest kvoli kvalitnemu mm...takze by som si nejaku hlavu z toho nerobila...

michaela5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaela5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rokycakova
12. máj 2015

@prosím Vás,aké antb.ste dostala?

sensen12
26. dec 2016

hmmm aj ja teraz kaslem,ale uz becitam prispevky,som si uvedomila ze aky bordel davaju po sekcii,msla som sest tyzdnov zapal prsnika a celych sest tyzdnov dom jedla vsetky mozne atb,bordel jak delo,takze teraz si uz supn,co mi pride vhoda nemienim uz citst nic,naco,myslim,ze vacsi bordel ako kilo atb snad uz nemoze byt a ockovanie tiez,tskze dakujem

moni244
26. dec 2016

@sensen12 vau, dobre odveci a tazko lustitelny prispevok

sensen12
26. dec 2016

@moni244 odveci neee,kaslem a ze idem citat,ci si mozem dat dinupret,ked kojim a zrazu pocas hladania na mk,som si uvedomila,ze naco idem riedit,ci sa daky sinupret moze v kojeni,ci ne,drgla som si ho aj bez pribaloveho letaku,po uvedomeni si,ze x inych bordelov som uz jedla a co

moni244
26. dec 2016

@sensen12 no u teba bude lepsie, ked na kona nepojdes, lebo tie tvoje prispevky, vau. Sinupret je na kasel?

sensen12
26. dec 2016

@moni244 no chodim tu z pasie a vzdy cakam,kto sa necha nachytat😅

sensen12
26. dec 2016

@moni244 sinupret je na exem 😂😂😂

vercik1987
17. mar 2018

Mam otazku male ma 19dni dojcin ale mam natchu a zahlenene hrdlo co vam nato pomaha?dakujem