Naliaty len jeden prsník

18. aug 2022

Ahojte.. moja malicka ma 2 týždne, pije mi len z jedneho prsnika.. druhy prsnik si odsavam.. ale nie je naliaty... neodsajem ani 20ml.. myslite si ze ak budem pravidelne odsavat tak sa mi este moze naliat? ďakujem 🙂

andrea_prestastna
18. aug 2022

Skus prikladat najprv na to slabsie, jedine malinka ti to spusti never odsavacke, toto je cesta k odstaveniu, sama som to mala

nwnw
18. aug 2022

Treba prikladat aj na druhy. Kludne v spanku. Dietatu sice staci jedno, ale disproporcia nie je pekna

veronika3110
18. aug 2022

moja zo začiatku jeden odmietala, konkrétny pravý... vadilo jej, že leží na ľavej strane.. :D tak som zmenila polohu dojčenia... dala som ju do polohy futbalová lopta či jak sa to volá, teda ležala na pravej strane a prisala sa a nevymýšľala.. :D :D potom sa naučila nejako z obidvoch a teraz jej je jedno ako ju položím
skús inú polohu, lebo odsávačkou toľko nedáš ako ked papá babatko...

ls56
18. aug 2022

Moja zo začiatku uplne v pohode z oboch. Keď sa laktacia upravila,tak pravý odmietala. Teraz na skoro 8m a keď jej dam pravý tak vymýšľa. Takže cez deň kojím z ľavého väčšinou a v noci keď spí jej dam aj pravý a neodmietne. Takže z toho čo nechce kojiť len v spánku a potom ponúknuť druhý. A to, že si odsaješ 20ml ešte nevypovedá o tom, koľko v ňom máš. Dieťatko odsaje určite viac.

jaskolka
18. aug 2022

Ponúkaj aj z toho kde je menej mlieka. Ono väčšinou vždy, sa v jednom prsníku tvorí menej a dieťa uprednostňuje často tirz viac jeden prsník.
Ja som vždy dala ten, kde sa tvorilo menej, vytiahli si a potom som šupla na plnši.
Co sa týka odsávania, nikdy odsavacka toľko nevytiahne, ako dieťa. To je najlepšia odsavacka