Naťahovanie bradavky pri dojčení

triptamiiinka
20. jan 2021

Ahojte žienky ustálila sa mi konečne tvorba mlieka všetko išlo ako malo mame 4,5mes.
no malý začal z ničoho nič robiť pri dojčení to ze sa prisaje párkrát prehltne a odpojí sa v takom zmysle ze natiahne bradavku a pozerá sa okolo... Potom sa zas eprisaje párkrát cucne a odpojí sa natiahnutim bradavky a pozerá sa. A začal robiť ešte aj to ze pri dojčení strka popod prsník rucky do úst. Myslela som ze je to známka zníženej tvorby tak som preistotu nasadila senovku Benedikt. Za dva dni prsia naliate ako kamene a malý to robí stále. Nerozumiem. Dojčím na požiadanie po sediacky sa dojčiť nechce iba v ľahu a vtedy robí toto. Ale neplace.

kayyaa
20. jan 2021

@triptamiiinka to je normalne, v 4 mesiacoch uz babatko zacina viac vnimat okolie a vsetko ho zaujima, preto casto otaca hlavkou a pozera inde, skratka ho zaujima svet a vsetko chce.vidiet😊 treba len trpezlivost, on sa napapa, len teda medzitym sa 20x "odpoji" 😁

nelca0510
20. jan 2021

@triptamiiinka skúste skupina Laktacna poradňa. Síce dojčím, robila to dcérka aj mňa, a u mňa to bolo, že sa len "hrala" a viac spoznávala prsnik 🙂

nela6
20. jan 2021

@triptamiiinka plus pomaly svrbia ďasná, možno preto tie ruky

triptamiiinka
autor
20. jan 2021

@nelca0510 ja mam pocit práveže že on ten prsník spoznávať nechce a zaujíma ho všetko len prso nie,, predtým hltal oveľa viac dosť sa bojim že či nemôže byť hladný

sashka22
20. jan 2021

@triptamiiinka aj môj občas cvičí jogu na prsníku 🙈 ma 13mes. Je to normálne, plus tie zúbky... To Ťa požužle a budeš rada za 'odpojenie' 😁

pips
20. jan 2021

nedojcite ked chce...ako pisu hore spoznava svet a ukludnuje sa.....skuste vtedy ked je objektivne hladny-cize kazdych x hodin nakolko potom ho bude zaujimat mliecko a aby bol napapany...

nela6
21. jan 2021

@triptamiiinka nič neboj, babo sa nevyhladuje, vzdy si da kolko mu treba ☺️,tiez som niekedy vahala, ale nikdy nechudli ani,zatial.som dojcila 5r a este tretie je na rade 😄

kiki68
21. jan 2021

Je to normalne, nas to robi tiez od cc 4,5 mes a to teraz zacal aj hryzt, pripadne natahovat druhe prso ako playdoh plastelinu. Ako to kusanie som mu rychlo zatrhla, ale inak je ako taka motorova mys. Kde tu ho zaujme kadeco