Nedojčím, no mám bolestivé a zdrúrené prsia

nibiru
11. sep 2013

Žienky ktoré ste kojili a už nekojíte poradte,nedojčím už 11mesiacov a cca druhý týžden ma bolia prsia akoby sa mi tvorilo mlieko cca pred 3 týždnami pri stlačení aj vyšlo po kvapke pritom pred 3 mesiacmi som už mlieko nemala ,tehotná nie som ms mi prišla na čas 2.9. v ten den aj test negatívny a teda takú ms som už dlho nemala.zajtra idem na gyndu no vôbec netuším čo mám čakať ako ej možné že ma tak bolia režu prsia ms mám pravidelnú,ovuláciu tiež v podstate ma bolia prsia od predošlej ovulacie,cez ms to ustupilo trochu ale teraz druhý den je to hrozné teplotu nemám.

eveenka
11. sep 2013

@nibiru zadala si strasne tazku otazku, kedze nie sme odbornici ale len laici tak to vsetko povedz presne tak isto svojmu gynekologovi ako tu, lebo len on ti ju zodpovie. A hlavne nebat sa povedat vsetko a vela sa pytat. Vela stastia 🙂

nibiru
autor
11. sep 2013

@eveenka dakujem snad budem zajtra mudrejšia ja či sa s tým niektorá nestretla,isto budem mať dačo s prolaktinom inak si to vysvetlit neviem ☹ je to dost neprijemne pretože nechcem draždiť prsníkmi stláčaním m nech sa mlieko nespušta a poznám tento pocit aká ulava došla ked som mlieko odsala.

nibiru
autor
12. sep 2013

tak 3 den cyklu mám dojsť na hormonalny profil mám vraj zdrurene žlazy ale tým že mám pravidelný cyklus,ovulujem vraj to hormonalna porucha nebude tak ale prolaktín teda zmerajú či netreba lieky na zníženie lebo vraj po roku nekojenia by som už mlieko nemala mať,nakolko mám strašne velké prsia a dosť som schudla no s prs nie môže to byť aj presilené totiž 13kg dole ale s prs ani 1 velkosť nie stále mám košík g-h takže po druhom tehotenstve odporuča zmenšenie prs,pretože je to zbytočne bolestivé,namáhané ničí to chrbticu.