Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Nepokojné bábo po napapaní

andrea679
12. dec 2011

Ahojte, chcela by som poprosiť o radu. Moj malý má 1,5 mesiaca. Prvý mesiac sme boli na materskom mlieku ale to sa stratilo a teraz má malý bebu 1 ha. Je však nepokojný budí sa nedokaže pospať dlhšie ako hodinku. Je možné že je to tým mliekom ? Že mu chýba tá bielkovina mlieka a mali by sme prejsť na normálnu bebu?

kuranova
12. dec 2011

Ahoj, no skus ine mliecko. Aj nam MM mliecko nestacilo,bolo placu od hladu, presli sme na Nutrilon a po nom bol tiez nejaky mrzuty nas anjelik, tak sme skusili mliecko Hami a to nam zabralo,je take hustejsie a viac peny. Po tomto mliecku je drobcek spokojny a napapany fajne spinka a je kludnucky.

luciferkax
12. dec 2011

a kvôli čomu má ha? nám lekárka vravela, že ak dieťa nemá v rodine alergikov, tkak je zbytočné, skôr na škodu, dávam mliečko HA...... Bud mu nnerobí dobre mliečko, alebo, nepapá veľa? že je prejedený?

silviatko
12. dec 2011

@andrea679 aj ja som v takom case stratila mliecko a presli sme na normalnu bebu.vyborne mu stravila doteraz ju jedavame 🙂 a to som vyskusala asi 4druhy mliecka.inak maximalne ti vydrzi 2hodinky a potom sa to predlzi na tri ked viac spapa

andrea679
autor
12. dec 2011

@kuranova uz nad tym uvazujem ale neviem či mu mam celkom zmeniť značku (rozmyšlam nad nutrilonom anticolic alebo hami) alebo ostaneme na obyčajnej bebe 1 pro

andrea679
autor
12. dec 2011

@luciferkax ha ma kvoli tomu, že kym sa mi v porodnici rozbehlo mliečko tak to chvilu trvalo a davali mu to ha a ked som sa potom pytala ake by som mu mala vprípade že nebudem mať mlieko dávať tak vraveli že by mi odporučali to

andrea679
autor
12. dec 2011

@luciferkax nezda sa mi že by papal veľa zje tak 120 -140 ml a je každe 3 3,5 hodiny cez deň a v noci papa 2 x

luciferkax
12. dec 2011

@andrea679 tak to nie je veľa, možno by bolo dobré zmeniť mliečko... alebo nedávať ha...

kuranova
13. dec 2011

treba vyskusat, beba ma tendenciu aj zapekat. Nemate problem s kakanim? Treba vyskusat, ale ak zmenis mliecko treba pockat aj 3 tyzdne, kym sa vysledok dostavi. To same mi vravela lekarka.

andrea679
autor
13. dec 2011

@luciferkax tak som myslela ze to urobim kupim zajtra normalnu bebu a uvidime ked nie skusime to hami alebo nutrilon. Snad sa to polepsi lebo to je des maly je nervozny nevyspany a ja takisto lebo sa citim ako zla matka ked ani neviem čo mu je kedysi

andrea679
autor
13. dec 2011

@kuranova zatial by som povedala ze je kakanie znesitelne kaka mi tak 2 - 3x denne ale niekedy mu musim pomoct teplomerom. zajtra kupim normalnu bebu a uvidime čo to spravi ale čitala som ze stačí 7 dní

hoogy
13. dec 2011

@andrea679 my sme boli asi od mesiaca a pol na nutrilone comfort a boli sme spokojny. sice nutrilon ze vraj nie je velmi chutne mlieko a comfort obvzlast nie nas maly ho mal rad. nezapkalo ho a nemali sme problemy s bruskom. skus tu bebu normalnu a pockaj chvilku kym zase zmenis na ine,.nie je dobre vela striedat mlieka

andrea679
autor
13. dec 2011

@hoogy tak to chcem spravit ze kupim obyčajnu bebu a uvidime počkame tyždeň dva čo to bude robiť a ked to bude rovnake tak skusime zmeniť mliečko.ja som čítala vela dobrých aj zlých recenzí na nutrilon - myslim ze je to od dietatka ako mu sadne

anjelik99
13. dec 2011

@andrea679 my sme mali prave problem s nutrilonom tiez malemu nerobil dobre potom sme presli na France Lait LF to je bez laktozy a boli sme v pohode a teraz uz papame Bebu, kazde bruško je ine len treba na to par dni mne doktorka povedala ze treba ho pit aspon 4 dni kym sa ukaze ci je to ok 😉

andrea679
autor
13. dec 2011

@anjelik99 ja som este pocula dobre ze je hami ale neviem lebo kazda mamicka ti odporuči to ktoré dobre papa jej bábo my uvidime skusime najprv tu obyčajnu bebu a potom sa uvidi lebo kym nebol na UM tak sa takto nespraval spinkal v pohode aj 3 hodky a teraz ledva hodinu

anjelik99
13. dec 2011

@andrea679 ved hej ale prave ze kazdemu vyhovuje nieco ine, ja som tiez riesila ze ktore, nechcela som velmi experimentovat, predsa je to detske brusko este take citlive, 🙂 a moze byt ze mu je slabe predsa tam chybaju neake tie zlozky 😎 tak drzim palce 😉

andrea679
autor
13. dec 2011

@anjelik99 ja sa takisto bojim experimentovat ale čitala som ze ked ostavas pri jednej značke teda aj my ostaneme iba prejdeme z ha na normalne tak to nie je take drasticke pre to detske brusko

kuranova
14. dec 2011

veru skus, tu nepomoze nejaka presna rada, treba vyskusat, kazde babo je ine a potrebuje cosi ine🙂 drzim palce a nech sa to coskoro zlepsi🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli