Nepravidelná mliečna žľaza a problémy s kojením

baluinka
26. nov 2020

Ahojte. Bola som ako tehotná v 30tt na sone prsníkov (aj kvôli rodinnej anamnéze) a tam mi pani doktorka povedala niečo v zmysle, že mám "nepravidelnu mliečnu žľazu" na pravom prsníku (nepamätám si už doslova,ako to popísala ústne, ale v lekárskej správe mám uvedené hento) a tým pádom kojenie z tohto prsníka bude u mňa dosť problematické,možno to ani nepôjde a ak hej,bude to bolestivé. Že sa mám zamerať na druhý prsník. A to som sa spoliehala práve na ten pravý prsník,keďže celkovo mám dosť "nevhodné" bradavky, no tá ľavá je takmer úplne vpacena..😕 má niekto skúsenosti s nejakou podobnou diagnózou? Lebo na nete sa neviem k ničomu podobnému dopátrať, že by existovalo niečo ako nepravidelná žľaza a tým pádom spojené problémy s kojenim...

luciannka83
26. nov 2020

@baluinka pozri, koj kolko sa ti bude dat a ked sa nebude dat, tak nebudes kojit. Netrap sa uz teraz tym. Mozno ziaden problem mat nebudes. A ked budes, tak vies, preco. Tvoje dieta by nebolo jedine, ktore by pilo umele mliecko😊

baluinka
autor
26. nov 2020

@luciannka83 ďakujem 🙂 tak nejak mi to v podstate poradila aj tá doktorka na sone,že keď to nepôjde,nemám to jednoducho hrotit a mám dať fľašku, aby to nemalo zlý dopad na moju psychiku..

abcmajacba
27. nov 2020

@baluinka ja by som ešte skúsila odsávat. Malo by ti to bradavku povytiahnut alebo sú aj také nejaké tvarovace bradavky. Možno pomôže. A keď nie tak sa nič nedeje 😉

triptamiiinka
27. nov 2020

@baluinka vpacenie nerieš aj ja som bola z toho vystresovana v pôrodnici mi sestričky povedali ze nie každému je súdené dojčiť ja som tam plakala, a časom keď som malého prikladala my po vytiahol bradavky a teraz ich už mám veľké :D a pekne sa dojcime a obľúbil si práve ten cicik kde bola ta bradavka úplne nulová,