Nevolnosti po ukončení kojenia

27ivana
10. aug 2018

Ahojte. Nikde som nenasla informacie, tak sa chcem spytat. Mala ste niektora mierne nevolnosti po odstaveni babatka?
Odstavujem postupne posledny mesiac. Uz sme na jednom nocnom kojeni. Odkedy nie je plne kojeny, byva mi mierne nevolno ako na zaciatku tehu, hlavne rano. (Tehu nie som)
Zeby hormony?
Vdaka za skusenosti.

waqix
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lajka65
23. nov 2021

@27ivana ahoj ja viem že starý príspevok ,ale ja mám to isté ,ráno na zvracanie a počas dňa kolotoč v hlave ....mala si to aj ty keď si prestala kojit? Ako si to riešila prosim

27ivana
autor
23. nov 2021

@lajka65 ahoj. Neriesila, postupne to prestalo, cize hormony. Pytala som sa aj gynekologa a ze je to mozne, nakolko prebieha v tele zmena hladiny hormonov. Pila som viac vody a myslim, ze aj salviovy caj.

lajka65
23. nov 2021

@27ivana práve dnes som volala svojmu gynekológovi a tiež mi toto povedal že to môže byť s toho ....ďakujem že si mi odpísala,som kludnejsia,lebo som si myslela že mi už šibe

27ivana
autor
24. nov 2021

@lajka65 bude to dobre, neboj. Drzim palce, nech si co najskor fit 😊

kika1304
10. dec 2022

Ahoj, prosimta, po akom case ti zmizli nevolnosti? Ja mam rovnake pocity, prestala som kojit (kojila som len 4 mesiace s tym ze som aj prikrmovala) a odkedy nekojim je mi strasne zle, som velmi unavena pociťujem nevolnost a nechutenstvo. Tehotna nie som . Menštruáciu som este nemala.
Dakujem 🙂

27ivana
autor
11. dec 2022

@kika1304 uz si nepamatam, ale par mesiacov urcite