Obrovska dilema: mám ďalej kojiť alebo dať UM?

michala11111
16. sep 2019

Ahojte mam obrovsku dilemu na jednej strane by som syncekovi chcela dat to najlepsie co mozem teda materske mlieko. Na druhej maly ma 3 tyzdne a reflux, pocas jedneho dojcenia sa 3x povracia. Krici od bolesti, kruti sa dlho place, v noci spim tak 2 hodiny. Kojit sa chce potom aj dve hodiny ci je hladny lebo vyvratil vela alebo sa ukludnuje od bolesti.... Mam pocit ze trapim jeho aj seba no zas prestat kojit neviem fakt. Riesenie vidim v ar mlieku on sa pekne napapa nevyvracia a mama bude tiez spokojnejsia. Co myslite?

uglybetty1234
17. sep 2019

Nerozumiem tomu, preco si to chces zopakovat, ked tvrdis , ze s predchadzajucim dietatkom to bolo najhorsich 8 mesiacov. Spokojne dietatko je najviac.

michala11111
autor
17. sep 2019

@luba41 no jasne ze som citala vela clankov, no su tam protichodne informacie... Niekde je pisane ze treba davat casto pocas dojcenia odgrgavat, inde ze zas nemanipulovat s dietatom... Takisto som citala ze dojcenie po leziacky je nevhodne... Tak ja fakt neviem...

luba41
17. sep 2019

@michala11111 tak si zavolaj laktačnú poradkynu , skontroluje dojčenie, prisatie a poradí..