Obrovský problém pri dojčení

galaxy
30. dec 2013

Kocky prosim poradte mi lebo sa asi zblaznim. Mam dcerku 3m. Zo soboty na nedelu sme boli na pohoto osti,lebo mala teplotu a hnacku. Doktorka mi nakazala davat jej pred papanim (plne dojcena) par lyziciek mrkvy. A teraz? Vobec nechce prso a mlieko. Skusala som aj flasku ale tu odmieta, ani cajik nechce kvoli dehidratacii, ani lyzickou. Som si povedala, ze ziadna mrkva uz, ale on tak strasne place. Skusala som dat jednu lyzicku mrkvy na ukludnenie a potom prsnik, ale nechce. Potom som si povedala,ze ked bude hladna ze sa prisaje. Ale nie,stale len strasne place. Ked jej tu mrkvu od hladu dam,tak je ok. Prosim prosim co mam robit?

gitka55
30. dec 2013

Skus ju nakojit ked spi, mozno sa automaticky napapa. Nechaj ju zaspat a neskor ju normalne vyber a rychlo ju priloz. Drzim palce, asi ju ocarila ta nova chut 🙂

ask
30. dec 2013

@galaxy Nekazala vam dr ist dnes k svojej dr? Nebolo potrebne robit dalsie vysetrenia? Ake ste dostali lieky? Moj maly sa nechcel kojit ked mal zapal usiek-lebo ho to bolelo. Tekutiny do neho treba skusat dostat, lebo pri hnacke a nedostatku tekutin hrozi velmi rychle odvodnenie. ...ak by si videla ze maly nie je o.k, zvazila by som opetovnu navstevu pohotovosti...

galaxy
autor
30. dec 2013

@gitka55 skusala som to tak xez den, jedovala sa a plakala uz v polospanku

galaxy
autor
30. dec 2013

@ask ona je uz ok. Ani hnacka ani teplota

luciahromadkova
30. dec 2013

skus kojit ked zaspi....ponosit, moze byt hladna a skus aj taky rehydratacny napoj Humana su 2 prichute ten feniklovy v pohode moze http://www.magister.sk/produkt/detail/produkty-..., ma aj celkom ok chut a este moze taky hipp napoj mrkvovo-ryzovy odvar je to napoj kupis v lekarni, alebo si priprav sama, vyvar z mrkvy a ryze a trochu osol a lyzickami davaj, neboj ona sa chyti ak krmis lyzickou.... chce to cas... a toto pi aj ty... pomoze to a ked bude uz lepsie mozes dat probioticke kvapky bio-gaia a upravi sa... len vydrz, ma krizu to deti ked su chore maju...drzim palce urcite sa to zlepsi...

kacena4
30. dec 2013

@galaxy urcite sa obrat na laktacnu poradkynu nie na modry konik ta pride aj k tebe domov a poradi ti prakticky

awalancha3
30. dec 2013

...skus nanies na prsnik trochu mrkvovej stavy....... a pi vela mkvovej stavy aj ty......

galaxy
autor
30. dec 2013

@awalancha3 skusala ale nic ☹

luciahromadkova
30. dec 2013

este ma napadlo...ak mala v sobotu hnacku, uz kaka teraz inak.... nemala cez den problemy s bruskom, zas s travenim?

awalancha3
30. dec 2013

.......je mi to tak luto, strasne musis trpeit, ked mala tak narieka, zazila som nieco podobne.....tak len skusat a skusat...kolko si ju vlastne nechala "hladovat"?

luba41
31. dec 2013

bábo už štrajkuje, pravdepodobne kvôli tej chorobe..okrem MM jej nedávaj nič, žiadnu mrkvu..MM obsahuje prirodzené probiotika.. skús prikladať v polospánku alebo spánku, veľa sa mojkajte v posteli..prečítaj si a skús ísť podľa tohto http://www.mamila.sk/pre-poradkyne/materialy-pr... a prípadne zavolaj laktačnú poradkynu.. 😉
@galaxy

eevicka83
4. jan 2014

@galaxy ahoj chcem sa spytat podarilo sa ze mala prestala strajkovat na prsniku?pytam sa lebo my mame to iste...