Odkedy býva stolica tuhá?

pepapo
21. feb 2008

Moj 11mesacny syncek ma stale kasovitu,niekedy az riedku stolicu,malokedy ma tuhu...je to normalne?
Pritom UM pije iba 3x,potom ma ovocie,zeleninka,masko,kasa,jogurt...proste normal.dakujem

otrivinkajanka
21. feb 2008

no ked mu davas kasu a jogurty tak stolicu bude mat kasovitu ale na to by si sa mala opytat doktora zoberu mu vzorku a potom sa uvidi co ta samozrejme nechcem strasit moja simca ma 21 mesiacov a ked jej dam redsiu stravu,tak ma stolicu kasovitu a ked cely den je suche a nic ine nechce,tak ma stolicu tvrdu

leva
21. feb 2008

ahoj pepapo,ziaden strach,presne tento problem sme mali aj my,no vlastne to nieje problem,ako pises co ti syncek papa,nas tiez papaval tak podobne,UM,jogurtik,niaku tu kasu,ci polievocku,nechcel mi riadnu stravu ako druhe jedlo,tiez maval stale kasovitu stolicu,dokonca aj teraz mava viac kasovitu ako gulky,tak to nazvem 😀 On ma rad hrozne polievocky,jogurty,no snazim sa mu davat aj ine,no viac spapa taketo.

xxmargaretka
21. feb 2008

pepapo to je v pohode..anna ma len malokedy tuhu stolicu-zvecsa je kasovita a to ma 15,5 mesiaca..

kasis
21. feb 2008

Matko ma tiez kasovitu stolicu a papame podobne ako vy, ked smo boli na poradni, tak som sa aj DR pytalaa vraj je to OK na to co papa, 🙂

ivankaalenka
22. feb 2008

aj my mame kasovitu stolicu, obcas hodi pekny "bobek", ale to malokedy. Ale papame v podstate len pomixovanu stravu a to nie cez pusu, ale sondu, tak neviem.