Odkedy ste už v noci nepotrebovali kojiť?

kamilka12
20. jan 2009

Ahojte,

do kedy je to ešte normálne že sa chce dieťa kojiť aj v noci a od kedy by to už vyžadovať nemalo? Po pol roku? Alebo aj neskor? Ako to bolo u vás? My momentálne papáme v noci dosť často a mám pocit, že také niečo ako že by prespal celú noc, tak skoro ani nebude 😒

mukky
21. jan 2009

ahojtatolu 😀 nespim lebo ma tu vela veci zaujima 😀 spat budem ked budem stara a chora 😀

chulieta
22. jan 2009

mukky aj ja tiez malinku davam spinkat okolo tej 21 - 22, niekedy jej dam este tesne pred spinkanim papat, ale vacsinou naposledy papa tak tiez okolo tej siedmej. a teiz sa mi znami divia preco nespim ked mala spinka,ale tiez tu listuejm a citam co ma zaujima 😀 tak pekne papkanie

rovni
22. jan 2009

jaaaj kocky tak nam sa to spinkanie totalne pokazilo.mala je len kojena a od cca 2 do 5 mesiacov spala celu noc od 20 do 8 s jednym papanim okolo 4.no a posledne dva tyzdne sa budi kazde 2-3 hodinky a definitivne buntosi daleko pred siestou ☹
a to som si myslela ze to spinkanie bude uz len lepsie

mata2
22. jan 2009

nase dvojky chodia spat o 19h,vtedy sa aj napapaju kase,o polnoci stiahnu s flase dalsiu kasu a potom papaju az rano o 8h. 🙄

elenita
23. jan 2009

Ahojte baby, tie, co kojite a vravite, ze 3mesacne baba Vam prespia celu noc.......mne moji mali (dcerka dojcena, syncek na UM) od 3. do 4. mesiaca krasne prespali celu noc.......jedine obdobie, kedy som si mohla trocha vydychnut......teraz je dcerka hore v lepsom pripade tak 4x za noc, v horsom 10x a uspi ju jedine prsnik a syncek nema problem vypytat si UM o 22tej, o 2hej, o 5tej...a potom uz ma rano.....ked som mu skusila dat caj, spustil taky hystericky rev, ze si zobudil aj sestricku a mali sme dve placuce babatka..........Maju teraz 7,5 mesiaca. takze tak, ja som tym len chcela povedat, ze tie spankove rezimy sa s vekom babatka mozu menit a to, ze v 3 mesiacoch prespia celu noc, neznamena, ze aj v 6 mesiaoch budu...

l.lara
23. jan 2009

moja dcerka ma rok a az na male vynimky jej este stale davame v noci papkat. pretoze ked sa v noci zobudi a spusti hrozitansky plac - az rev a hladkanie po chrbatiku prip. zobranie na ruky a pritulkanie nezabera, jedine co zaberie je mliecko. davame jej ho zriedene, chuti to skoro ako voda, ale je to teplucke a vzdy sa upokoji ked to vypije a zaspinka.

danu
23. jan 2009

my mame 18 mesaicov a este stale amme jedno nocne papanie sice az nadranom okolo 4.5.00 ale predsa

nimi22
23. jan 2009

moj od 6 mesiaco a 2 tyzdne, ako som ho ho ucila prespinkat celu noc tak ani papat MM nedostal, podarilo sa takze odvtedy 🙂