Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Odporučte odsávačku mlieka na dve prsia

ktochytavzite
19. aug 2019

Poradte kvalitnu odsavacku na 2prsia sucasne,mam medela swing ale otras toto,raz taha,otm zasa netha na nervy.Vdaka.

lula313
19. aug 2019

@ktochytavzite Medela je najlepšia odsavacka na trhu. Len musí byt dokonale vysusena(všetky jej časti) inak neťahá. Nebude v tom problem, že si ju pred použitím umyla?

babi81
20. aug 2019

@lula313 patri medzi najlepsie co dostat v europe.mne muz kupil spectra s1 a ovela lepsie nez medela.vyskusala som asi 5, lebo mala sa nevedela prisat.problem, ze v europe sa k nej moc nedostanes.

lula313
20. aug 2019

@babi81 medely sa používajú aj v Rakúskych pôrodniciach a mne tam sestričky spominali, že ich vyberali na základe nejakých testov a spotrebiteľských prieskumov, lebo tam človek má automaticky pre dieťa k dispozícii všetko a veru len prémiové značky typu Hipp a pod, čiže fakt by mali byt najlepšie na trhu.. ja som bola spokojna, neviem si predstavit, v com by ina odsavacka mohla byt lepšia, hádam už len v tom, že by odsavala bezkontaktne😂😂😂

@ktochytavzite skusala si ju vysušiť, či to pomohlo?

babi81
20. aug 2019

@lula313 nehadam sa ze je najviac pouzivana, mne nevyhovoval hluk a ine veci na nej
https://www.experiencedmommy.com/medela-pump-in...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli