Odsávačka Avent Isis. Máte s ňou podobný problém?

alienka
21. okt 2007

Ahojte, už asi 3 mesiace používam ručnú odsávačku Avent Isis, no mám s ňou trošku problém, konkrétne s tým malým bielym ventilom, keď je nový tak v pohode, ale asi tak po 3 týždňoch sa mi začne pri odsávaní posúvať, niekedy sa úplne prekrúti, väčšinou akurát keď mi najlepšie tečie mlieko, za jedno odsávanie mi to urobí aj 2-3 krát, ide ma z toho šľak trafiť, lebo kým to namontujem naspäť, mlieko veselo tečie z oboch prsníkov, keď začnem znovu odsávať už tam nie je taký tlak, už mlieko tečie len tak po troške. Dosť ma to zlostí, nebola najlacnejšia tá odsávačka. Kto máte túto odsávačku, nemali ste takýto problém?

baileysa
21. okt 2007

ahoj alienka, ja mam tiez avent odsavacku, ale som si zatial nevsimla, ze by sa mi toto dialo, neodsavam si ale casto, takze neviem posudit... 😒

alienka
autor
21. okt 2007

ja odsávam 2x za deň, tak cca 200-250 ml, neviem, či je to tým tlakom, resp. silnejším tokom mlieka, fakt neviem, no hnevá ma to

matar
21. okt 2007

alienka, ja odsávam každý den aj ked nie veľa, ale zatial som spokojná, nič podobné sa mi nestáva 😒 a ja som mala v balení jeden náhradný ventil, ty ho tam nemáš?

susik77
21. okt 2007

ahoj alienka, tiez s tym nemam ziadny problem...skus to reklamovat 😉

ellla
21. okt 2007

ahoj, ani ja s nou nemam ziadny problem a tiez ju pouzivam uz treti mesiac. asi by si ju fakt mala reklamovat.

kajabb
21. okt 2007

Ahoj Alienka, tak ja mám ten istý problém 😖 Ja som išla naplno, odsávala som každé 3 hodky, tiež ten ventilík vydržal tak 2 - 3 týždne a potom vyskakoval v tom najlepšom 😠 Celá som bola zababraná od mlieka. Našťastie už nemusím odsávať, malej prestrihli uzdičku pod jazýčkom, tak papá sama 😵 Ale minula som všetky náhradné vrtuľky, teraz neviem, kde by sa dali zohnať nové, lebo už pomaly začneme s príkrmom a tam budem potrebovať odsávať moje mliečko.
Rozmýšľala som v čom to bude. Neviem, zrejme niektoré žienky potrebujú väčší podtlak na odsatie a opakovanou sterilizáciou akoby ten materiál zmäkol 😖 No za tie prachy by som to nečakala. Zrejme výrobcovia s tým rátajú, keď dali náhradné vrtuľky do balíčka.
Alebo máme v BB zlú geopatorénnu zónu 😖 😀
Tak či tak budem ich potrebovať nové, ak sa ti ich podarí niekde kúpiť, daj vedieť 😉

lilyk
21. okt 2007

tie biele ventily sa daju kupit napr.v babetkoshope, stoja tusim 55 korun jeden. mne tiez vylietaval ten ventil, rozculovalo ma to desne a zistila som ze bol natrhnuty na tych zahyboch, jednoducho bol opotrebovany,teraz ked mam novy tak uz to nerobi 😉

vedvies
21. okt 2007

ja som ju predala po tyzdni, lebo mi neodsala dostatocne vsetko mliecko - hlavne to zadne a mlieko sa dostavalo pod tu silikonovu vlozku v lieviku a cvachtalo mi to. Ale super som ju pouzila na vytiahnutie vpadnutej bradavky 😀

pietra
21. okt 2007

Ja ju pouzivam denne, kedze mala nechce sat, tak odstriekavam vsetko mliecko, niekolkokrat denne a takyto problem nemam. Ja som s tou odsavackou velmi spokojna.

alienka
autor
21. okt 2007

Kaja, neviem ci je to zlymi zonami, no dost ma to zlosti, vcera som zalozila posledny ventilcek, je to v zaruke, tak sme kontaktovali zastupkynu pre Avent, tak uvidime. Tiez by som cakala, ze to vydrzi dlhsie.
Lilyk, dik za info, ak nezozeniem, kuknem na tu stranku.

ivankaalenka
21. okt 2007

Ja ju pouzivam rok a tento problem nemam, akuraat je mensi tlak a ten ventilcek som vobec za druhy nemenila, tak neviem. Chod to reklamovat. Ja som spokojna, Medela s tlakom bola na tom ovela horsie, skoro nic mi nevedela odsat.

lilyk
22. okt 2007

alienka rado sa stalo 😉 po objednani mi prisiel ten ventil za 2 dni domov,fakt rychlovka 😉

alienka
autor
22. okt 2007

Ako tak citam, vacsina z Vas tento problem nema, tak to budem musiet ist reklamovat.
Lilyk, pozerala som na tu stranku, super ze sa tam daju objednat vsetky nahradne diely.
Ivankaalenka, ja mam tlak dost silny, robi mi to na zaciatku, ked tecie naraz vela mlieka

korculka
22. okt 2007

Ahojte,
aj ja pouzivam tuto odsavacku denne 3x lebo maly nechce tahat,tak som nutena odsavat (denne odsajem okolo 850-950ml mlieka),kedze ho chcem krmit materskym mliekom.Ja som mala podobny problem,mne firma poslala v ramci reklamacie 5 nahradnych kruzkov.Jerden ventil vydrzal zhruba 5-7 dni ☹, nakoniec mi poslali kruzok co sa pouziva do elektrickej odsavacky a zda sa,ze je po probleme 🙂

alienka
autor
22. okt 2007

Fiha, korculka, vdaka za radu, urcite to pojdem reklamovat a spytam sa na ten kruzok do elektrickej odsavacky. Ten je iny ako pri rucnej odsavacke?

korculka
23. okt 2007

alienka, poslala som Ti informacie na internu postu 🙂

uska
23. okt 2007

alienka, ja mam podobny problem ako ty, ked odsavam odsavackou avent a kd je najvacsi tlak, tak mi ten ventil vyleti von, z coho ma ide tiez porazit. korculka, mozes aj mne poslat info na internu postu? ja to pojdem tiez reklamovat, lebo ma z toho asiporazi 🙂

korculka
23. okt 2007

ja som tych ventilov za 2 mesiace minula 11 😠 doslova ma z toho porazalo 😖

pegy
23. okt 2007

Aj ja som s tym mala problem a odsavala som viackrat denne. Ventil som kupila v predajni kde aj odsavacku, len mi ho museli objednat.

alienka
autor
23. okt 2007

korculka, dakujem, uz ocakavam tu membranku, pani z Aventu mi ju uz poslala, som taka rada, take odsavanie, to bolo na nervy. Neviem si ani predstavit pri tolkom odsavani kazdy den ako pises, to musela byt hroza
Inac ked o tomto probleme vedia, mohli to uz davno vyriesit a vymenit za taku membranku ako v elektrickej odsavacke, nie?

tin.tinka
25. okt 2007

Alienka, korculka mozte mi prosim dat kontakt na tu pani z Aventu, ja mam tiez taky isty problem a rada by som vyskusala ten ventil z el. odsavacky. Dakujem.

PS:kolko stoja tie ventilceky?

korculka
25. okt 2007

jasne ze by mali s tym nieco robit.Hadam teraz ked im budu volat zienky a stazovat sa na to,tak sa mozno zobudia a nieco vyriesia.Ja som inac s vyrobkami velmi spokojna. Tin.tinka posielam kontakt.

krista
13. nov 2008

lili01 • 2d • 7. listopad 2007 v 15:45
Ahoj.
Hledala jsem někde nějakou diskuzi ohledně odsavaček mateřského mléka.Nevím,jestli jsem něco nepřehlédla,ale nic jsem nenašla.

U prvního syna jsem měla obyčejnou odsavačku a nic moc.Teď než se narodí druhý andílek,chtěla bych si pořídit už lepší.Líbí se mi Avent ISIS.Máte s ní některá zkušenosti??Dají se dokupovat další lahvičky a dudlíky?A jaká je jejich přibližná cena??Dostala jsem jednu lahvičku od kamarádky když se narodil první syn a jde vidět,že oproti jiným je opravdu kvalitní.
Díky za zkušenosti

nanika • 87tt • 8. listopad 2007 v 08:15
Ahoj Lili, ja ju budem kupovat tiez, teda, ak budem mat mliecko. Avent je sice drahsi, ale da sa krasne kombinovat s celou sadou. Flasky aj cumliky sa daju kupovat zvlast, su primontovatelne na odsavacku a ked mas adapter, tak aj na via pohariky, v ktorych sa da mliecko v pohode skladovat. A reakcie som citala celkom fajn, len troska odradza ta cena.

linda02 • 1d • 8. listopad 2007 v 08:20
já jí mám a je supééééééééér. Používám jí denně na přebytek mlíčka a odsává perfekně. Určitě zn. Avent doporučuji. 🙂

lili01 • 2d • 8. listopad 2007 v 08:41
jéé díky holky za příspěvky,jsem ráda
zapomněla jsem napsat,že syn byl předčasně narozený ve 34+3tt a protože mě ho dali až 6den na kojení,tak se mě to rozbíhalo strašně pomalu.a taky doma zezačátku to byl boj,ale nakonec se to rozjelo a bylo dobře 😅

lindo takže ty peníze stojí zato investovat...

máte někdo jinou značku odsávačky,se kterou jste spokojené??na porovnání?
díky

paolin • 2d • 8. listopad 2007 v 08:48
ja ji taky používala a velká spokojenost :o)

lu777 • 1d • 8. listopad 2007 v 09:27
já zkušenosti ještě nemám 😀 ale koupila jsem tuhle odsávačku na doporučení několika kamarádek

yasmina
16. nov 2008

ahojte kocky mam na predaj odsavacku Avent isis ...raz pouzitu...nemohla som pouzivat zo zdavotnych dovodov...museli mi odstavit mliecko...ak mate zaujem ppredam za 1/2 cenu ozvite sa cez IP

kristynaw
16. nov 2008

me ta dosvacka delala to stejny,ta bila vecicka proste delala blbosti a mliko bylo vsude.takze jsem ji prestala pouzivat,protoze reklamovat to tady nejde (hygiena) a kamoska mi pujcila elektrickou.a az bude dalsi mimi,tak si elektrickou koupim 😠

krista
14. jan 2009

pettule • 1d • 24. květen 2008 v 17:41
Holky můžete mi nějaká poradit. Koupila jsem si odsávačku Avent, ale nějak mi to s ní pořád nejde. Už jsem několikrát zkontrolovala její sestavení, aby to byla tak jak má být, ale pořád tam nemám ten správný tlak. Pořádně se mi odsávačka nepřisaje k prsu.

niega • 1d • 24. květen 2008 v 17:55
Pettule, zkontroluj si, zda máš všechny dílky, co tam mají být. Já měla stejný problém - chyběl mi takový bílý špuntík z měkké pryže, co se zasouvá zevnitř do těla odsávačky. A protože jsem si kupovala odsávačku přes mimibazar, napsala jsem si zástupkyni AGS Sport (kdyžtak se mi ozvi do IP) a ta mi dílek poslala poštou na dobírku. No a teď odsávám v pohodě (denně).

pettule • 1d • 24. květen 2008 v 18:11
Ten dílek tam je. Jen nevím, jestli je jedno, jak tam je nebo jestli má svůj "směr". Ale i tak tam nemám žádný tlak.

niega • 1d • 24. květen 2008 v 18:13
Ted dílek patří tak, že plochou částí směřuje ke dnu odsávačky a těmi rýhami vzhůru. Nasazuje se zespodu. On právě funguje tak, že zamezuje poklesu tlaku - je-li správně zasazen.

niega • 1d • 24. květen 2008 v 18:17
Jo a pak si taky zkontroluj, zda není poškozena ta pístová část - myslím tím ten silikonový lem (u nové je tento díl i náhradní), mohl by být porušený.

pettule • 1d • 24. květen 2008 v 18:21
Tak to ještě jednou pořádně zkusím, ikdyž ten dílek jsem tam měla. Zatím ale moc díky, snad to půjde.

krista
14. jan 2009

pettule • 1d • 18. červenec 2008 ve 21:14
Ahojky holky, potřebovala bych radu. Mám odsávačku Avent Isis, ale jakmile se vytvoří v odsávačce tlak, vždy se vytvoří síla a ten bílý "čudlík" se otočí, takže vlastně vůbec nejde mléko odsát. Neporadil by mi někdo?

andulka4 • 1d • 18. červenec 2008 ve 21:24
Taky mi to dělá.Vždy to natlakuju a přimáčknu k prsu....mlíko mi pak stříká samo.Pokud se čudlík převrátí rozšroubuju to a opravím....hrozně mě to leze na nervy ale nejsíš na to rada není :(

pettule • 1d • 18. červenec 2008 ve 21:36
To je právě hrůza, když my to udělá pomalu pětkrát do minuty, tak mám vždycky pocit, že to někam zahodím 🙂

caira • 1d • 18. červenec 2008 ve 22:17
pettule, znam znam, je to docela problem, taky mi to lezlo na nervy, musela jsem delat presne to co andulka a naprosto me to deptalo, ze na to, kolik stoji penez tak to mohli vymyslet jinak..pri dalsim diteti pujdu do te elktricke a bude to...Jinak ja ji taky vzdycky nekam flakla vzteky, ani nevis kolikrat jsem na ni nadavala, ze je to smejd, v podstate jsem to nesmela nechat moc "natlakovat" vzdycky parkrat a prestat odsavat a opet parkrat a opet a opet..no na palici 😠

abinka • 1d • 19. červenec 2008 v 08:48
Nazdar maminy,

Já bych řekla,že je to závada na výrobku tak proč to nereklamujete???Hned bych jim to omlátila o hlavu 😠

caira • 1d • 19. červenec 2008 ve 13:43
abynka neni to zavada na vyrobku, dela to kazda aventka, ten cudl maji i treba odsavacka od tommee tippee, proste to tam musi byt kvuli tomu podtlaku, ale kdyz se to natlakuje moc tak cudliky litaj... takze s tim clovek nic moc nespravi...

terezkaq • 1d • 19. červenec 2008 v 15:41
já jsem teda taky používala Avent Isis a tohle se mi nikdy nestalo 😕

quinny • 1d • 19. červenec 2008 v 15:50
jéé holky tak já Aventku používám a max. spokojenost. Prakticky vůbec netuším co máte na mysli 😕 😅

ygreen • 1d • 19. červenec 2008 v 16:03
mě to dělá taky
ale stačí, když nenecháte ten tlak dojít moc daleko. Tzn. když mám pocit, že už je na čase, tak vyndám kozu, mlíko steče a pokračuju. Jinak rozšroubovat a zase složit a pokračovat 😉

nadik • 1d • 19. červenec 2008 ve 21:15
taky se přikláním k názoru ygreen chce to uvolnit podtlak a na novo přisát.... mě zase někdy dělá trochu problém než se podtlak vytvoří tedy hned na první přisání....

danu
4. dec 2009

sixtine • 26tt • Včera o 15:12
Ahojte, ktora mate skusenosti s odsavackou Avent Isis IQ Uno, viete mi poradit? Chapem to spravne, ze tato odsavacka moze byt zaroven bud elektricka alebo sa da prestavit na rucnu? V baleni je jedna flasa, pasuju k nej aj ostatne Avent flase? Ake su Vase skusenosti s touto odsavackou?

nanika • 1d, 20tt • Včera o 18:06
Ahoj sixtine, nemam ju, ale zvazujem jej kupu, tak napisem, co viem 🙂 Mozes ju pouzit bud napojenu na siet, alebo na baterky, alebo manualne. Vsetky avent vyrobky medzi sebou pasuju