Odsávačka mlieka Avent alebo Mam

sladkabeatrice
6. máj 2014

Neviete mi prosim poradit ktora odsavacka mlieka je vhodnejsia a lepsia? bud avent alebo MAM.dakujem

saska.t
6. máj 2014

medela ;)

januliku
6. máj 2014
sladkabeatrice
autor
6. máj 2014

pridavam aj fotky medzi kptrymi sa rozhodujem

darina1952
6. máj 2014

@sladkabeatrice odporúčam Avent a keď plánuješ odsávať dlhodobo - teda každodenne a nie len výnimočne 1-2x za týždeň, tak určite investuj a kúp si odsávačku na elektrinu - inak prídeš o ruku. Pohľadaj hoci aj v bazároch na nete alebo vo svojom okolí sa opýtaj, či ju niekto nepredáva - ušetríš (veď nemusíš mať novú). 😉

sladkabeatrice
autor
6. máj 2014

jasne ja ju chcem mat doma pre istotu zo zaciatku ak budem mat viac mlieka aby som si tak mohla ulavit od plnych prsnikov.a urcite nehladam novu prave tieto dve som nasla na bazaroch

gretkab
6. máj 2014

Ja som rok dennodenne odsavala s rucnym aventom - keby som bola tusila, ze vydzim tak dlho, tak by som si bola kupila elektricku, ale v pohode som to zvladla aj s tou rucnou. Ja som bola s aventom spokojna a kupila by som si ju znova.

adka31
11. máj 2014

Pouzivam Avent a som velmi spokojna, ide lahucko, tichucko, MAM nepoznam.

jancaca
11. máj 2014

Ja som pri oboch deťoch používala Avent - ručnú, a bola som s ňou maximálne spokojná. Ľahko sa rozoberá a umýva, a stále je plne funkčná, a to som ju používala veľmi často....Mam nepoznám........

minqea
13. máj 2014

ja som kupila manulanu avent, na zaciatku som ju pouzivala asi tak 1x denne. Ked som uz myslela, ze ju odlozim prec, tak som ochorela a musela som antibiotika. Odmietla som vtedy kojit a tak som denne odsavala (10 dni..den noc..) a bolo to v pohode. Je to dobra odsavacka, odporucam 🙂

mammaroma
13. máj 2014

Ja som mala Mam požičanú v pôrodnici a potom som si kúpila Avent - presne tieto dve to boli a odporúčam jednoznačne Avent 🙂

katarina002
13. máj 2014

aj ja odporucam avent, tiez ju pouzivam cca 9 mesiacov (rucnu verziu) a som spokojná 🙂