Odsávačka mlieka Medela

nika0204
1. aug 2022

Ahojte baby odsavali ste niektora na ofsavacke medela ale tej profesionalnej v nemocnici tej velkej a nasledne doma uz na klasickej medele swing? Zaujima ma cinje rovnako dobra a dobre odsava…ja som na scojej canpol nevedela odsat nic a tato nemocnicna je top..ci sa mi oplsti lupit medelu swing alebo prenajat tu nemocnicnu…ja kojim ale musim aj odsavat . Vdaka

matullienka
1. aug 2022

@nika0204 ja som mala medelu nie elektrickú ale s piestom a teda odsala som vždy úplne super. Mne nikdy s elektrickými odsávačka mlieka neodsalo ani kvapku mlieka. A muž mi do nemocnice priniesol moju a na 1x som ňou odsala 60ml

oslo1
1. aug 2022

Mala som nedelu swing, super Bola. AK si kupis, tak si kup, aby si mohla naraz z obidvoch prsnikov odsavat.

nika0204
autor
2. aug 2022

@oslo1 dakujem..vies co objednala som tu jednu..kedze ja kojim ale sem tam potrebujem odsat kedze malinky sa narodil skor a nevladze az tak sat..cize staci mi jedna prestriedam..len mala som kupenu canpol a ta je na dve veci zle odsava..tak dufam ze toto bude lepsie uz🙂))

ls56
2. aug 2022

Ja mam medelu a som spokojna,ale rovnako skusenost s inymi odsavackami nemam. 🙂

oslo1
2. aug 2022

@nika0204 ja som mala tiez Len na jeden prsnik, bolo to v pohode. Dostala som od priatelky. Ja som ale mala Vela mlieka. Denne som odstriekala 100-200 ml. Plus, co drobec odsal.

pupavka345
3. sep 2022

@nika0204 zdravim, co robim zle, ak sa mliecko dostava do nadstavca, tam ostava ale nejde do tej flasky? Plus mliecko kvapka, ide mimo nadstavca? Neviem kde robim chybu. Ma tam byt ta plastova nasadka?