Odsávali ste s Medela ručnou a aj s Medela swing?

gilmorka
25. júl 2013

Ahojte. Odsavam rucnou Medelou a odsajem myslim prakticky do dna, prsnik uplne makky, mliecko aj ked sa znovu spusti, ide uz len po kvapkach. Kupila som si Medelu swing lebo musim vela odsavat na zvysenie tvorby a ani zdaleka nou nevyrobim taky podtlak ako rucnou. Pri rucnej po spusteni mlieka mi pri odsavani strieka, pri elektrickej vyteka po kvapkach. Proste ten maximalny podtlak je pre mna malo. Ale potrebovala by som elektricku lebo pridem o prsty :/ Mate podobnu skusenost? Swing kazdy chvali :/

skvele
25. júl 2013

ja som mala iba rucnu a ako islo mlieko zalezalo od plnosti prsnika, ked nebol na prasknutie, tak mi to az tak neslo. Pri prazdnejsom to bolo pre mna nedostacujuce, nechcelo to ist von. ☹

biancal
25. júl 2013

Ja som mala Medelu piestovu, ale nevladala som s rukami fakt ☹ kazde 3 hodiny som odsavala mlieko, ale to sa nedalo vydrzat, strasne tazko mi to islo, ani som pohar poriadne nevedela chytit do ruky mala som ich uplne vyklepane 😀 hladala som potom nejaku lepsiu, kupila som Avent pakovu, a s tou mi to islo krasne 🙂

kmkke
25. júl 2013

Ja mam aj Harmony aj Swing. Mne vyhovovala viac Swing,teda elektricka, treba vsak pred odsavanim trosku rozmasirovat prsia, lebo dokial zacalo mlieko tiect tak to trvalo aj minutu-dve,a pri odsavani treba poriadne pritisnut k prsniku tu hlavicu a tlačit,ked som len tak drzala, nevznikal tam ten tlak na prsnik.Lebo pri rucnej nielen drzis a padlujes-odsavas,ale zároveň tou odsavackou masirujes prsnik a akoby tlacis proti nemu v pravidelných intervaloch, vyskusaj si to a uvidis. Ked pouzivas elektricku, tak len drzis a nic.Ja som sa tiez zlostila ze to nefunguje,dokial sóm si to sama nevsimla,akonahle som zacala tlačit proti prsniku, hybat s tym a akoby masirovat,mliéko striekalo prudom.Keby si chcela este nieco, kludne do IP.