"Odstavenie" bábätka. Ako ste to zvládli vy?

bertica.h
3. dec 2006

ahojte.naša Viktoka má 14 mesiacov...ešte to snád tak skoro nebude ked zacne odmietat moju cicu,ale...chcela by som nás pripravit na to,aby to bolo co najsetrnejsie a najjemnejsie ..kojim ju len z jedneho prsnika vyse roka,ten druhy..no,akosi sa mu do toho nechcelo.. 😒 .dá sa predist tym hrozostrasnym veciam o zapale prsnikov,bolestiach,dokonca teplotách a urobit to krásnym osamostatnovaním dietatka?ako ste to zvládli vy?dakujem. 😵

alenik
11. mar 2008

do frasa,evi,kazda mame dnes ine plany... 😀

evka39
11. mar 2008

Tak zajtra babule,teším sa na našu spoluprácu...Toto je lepšie ako terapia 😀A odkážte detom ,"Dobrú nôcku

alenik
11. mar 2008

misia splnena-mame20 stran,mozeme ist do hajan 😔 😔 😔

evka39
11. mar 2008

To navadí alenik,zajtra sa vymeníme 😀

eliska7
11. mar 2008

jééj 20 😀 bože včera som predstierala mrtveho chrobaka,ale nvyšlo mi to-----potom som sa tešila že ma prebral 😀 😢 😀 😀 😀

alenik
11. mar 2008

deti z nas spravili rozpoltene osobnosti 😀 😀 😀 dobru noc...alebo nie,No uvidime 😀

eliska7
11. mar 2008

😅 ten plačko tak skočil omylom 😅 brúúú 😔 😔

evka39
11. mar 2008

Eli ,to bolo super s tým plačkom až teraz som si všimla 😀 😀 😀 No už fakt idem,,,,,,Papi 😔

eliska7
12. mar 2008

☹ dobre ranko-či skor zle,do 3 to ušlo a potom des vkuse mala cecok v ustach,ked ma už štipal bradavka bola až bila vybrala som jej ho-taky rev 😅 tak sme od 5 hore,skučime a tak a od 6 znova na cecku,teraz naňom 25 min driemala samo po vybratí spanok preč 😕 hrozne ma trha teraz v prsnikoch,bože som sama depka,ten večerny elan je už preč ☹

evka39
12. mar 2008

eli,neplačkaj ☹ sme s tebou..Emka mala v noci zase zlé sny stále plakala...A to počasie no tiež mám elán v Tahu 🙄

bystricanka
12. mar 2008

bože eli..zase zlá noc? A nedá sa ju nejako niečím oklamať? Cumlíkom alebo fľašou....? Však malá ťa vycicia do špiku kostí ☹

eliska7
12. mar 2008

jaj evi ani vy ste nespali,asi sme sa moc rehnili 😖 bystrčanka vy ste spali?ja už mam za sebou tri kojenia po 20 min-pri všetkych zaspavala,ale ked som zobrala rev ako blba.Tak sme sa začali hrať,vymyšlala som blbosti,kakavko sme varili,všetko možne,ale vždy to končilo tym istym didi. 😅 tak somju nechala vrieskať 15min a teraz zase kreslime,skor píše stale dookolo M A D O K V B C R E to všetko pozna a muči ma 😀 aj v kočiku som ju vozila,aj stiskala a bozkavala 30 min vkuse-na radu poradkyn,vraj sa nabaži a prestane s cecanim,alebo aspon nebude na mne nalepena,lebo ma bude maž dosť-no na tuto kozu nizabera

eliska7
12. mar 2008

konečne zaspala-až som zuby zatinala ako ma bolia už cecky,uplne silno zoviera,som uplne KO nemam chuť ani prstom pohnuť,neumyta,vlasy mastne,hnus,ale potrebujem tak akurat ticho a svoje depresie do dažda 😀

bystricanka
12. mar 2008

eli..my sme spali kadejak. Ja ho klamem čajom a zatiaľ to funguje. Cicku už ani nepýta..chválabožku. 😀

eliska7
12. mar 2008

my mame cele postele od čaju a mlieka ,čo pomne hadže flaše,dnes je už aj kočik od kakaa 😠

eliska7
12. mar 2008

zabudla som preto,lebo nechce flašs.už som musela cecovať,inač by bolo po spanku,dole hr nahlas radio-to ju zoudilo aj včera 😠 nemožem im ani nadať,ked ona huka cele noci 😅

eliska7
12. mar 2008

takže už som na dne ,spala od 10.10-10.40 a to je vsio,kym som pisala posledny prispevok ,už mi stala za chrbtom 😅 išla by som aspon k našim,ale leje a ona sa boji dyznika aj igelitujavascript:addEmoticon('😠','vBody')

eliska7
12. mar 2008

jej odišli sme po prvy krat s daždnikom a tešila sa 🙂 🙂 🙂 no je u našich,idem sa poumyvať,ale skučala,aj tam 20min držala cecky-normalne mi z nej šibe ako sa zmenila k horšiemu potom neuspešnom odstaveni-že by to malo fakt nasledky? 😅 drži sa ma ako kliešť,u našich som povedala že ju nechcem do večera vidieť,viete aky srdcerevuci plač pustila,slzy a vykrivene usta ,bože ako som jej ubližila ☹ ,idem si dať obklady studene na didi snad to zmierni tu bodavu bolesť 😒

alenik
12. mar 2008

Eliska,to je hruuuza!Mam pocit,ze ty si stvorena na to,aby si kojila.Po tolkych experimentoch sa cudujem,ze mas pre malu stale dost mlieka.Ina mama by uz davno mala prazdne mliekarne 😀 .Alebo mozno preto taha jak diva,lebo uz mas toho mlieka menej a nejde jej to,ako bola zvyknuta,čajočka mala 😉 .Nas ocino isiel uz o 5 z domu,takze sme spolu s malou boli o 7:30 vencit nasu sabaku a aj mala bola potom kludnejsia,asi to budeme praktizovat stale...to vencenie 🙂 .V noci spala dobre.Teraz sme sa vratili z prechadzky zbastila polievku a sama sa pytala do postielky.O 3 min.uz bola tuha.Ved ja mam vlastne idealne dieta.Len dokedy!Eliši,oddychni si,ked mas tu moznost.Aj mna tak stipali bradavky,lebo mala bola ako divoch.Ale to az ku koncu.O par dni bolo kojeniu koniec.Pose.... sa,ked aj tvoja mala o chvilu povie,ze uz dost.Vydrz moja!EVI,ANKAM,co detvaky zlostia,ze tu nieste?

eliska7
12. mar 2008

no čiviac ťaha-tým sa tvori viac mlieka 😉 večer ked zaspavala z druheho mi samo vytekalo-preboha ved to bolo takto ked sa narodila 😅 asi pojdem kojiť aj kamoškine 😀

bystricanka
12. mar 2008

eli..máš pravdu.Čím viac cicia tým častejšie sa tvorí mliečko. Tak nakoniec asi budeš kojiť malú ako matka Jánošíka - 7rokov 😉 . Ale nie. To isto nie sú povzbudzujúce slová. Tak prepáč tento vtip 😒

eliska7
12. mar 2008

prave obedujem,skoro mi zabehlo 😀 keby som sa mohla vyrevať možno by sa mi ulavilo,ale ja neviem nejako plakať-držim tu zufalosť v sebe a to ma dusi 😝

eliska7
12. mar 2008

ešte aj mame som dnes nadala,lebo zvyšila na ňu hlas že čo stale skučí 😠 vynadala som jej ako ...ved tam jej len chvilu a už je nervozna z nej a čo potom ja?mne len stale hovori ty si stale nervozna,podraždena...tak som jej povedala že ju tam 10min ,tak nech sa jej venuje,lebo ani nebudem mocť odisť 😠

evka39
12. mar 2008

elinôčka,klud pianko neboj,všetko bude OK.Alenik,boli sme s mužom na nákupe v meste malá bola u našich,prevrátila dom hore nohami a teraz spíííííííííííííííííííííííííííí 😀 No eli aj emka je nejaká pricapená na mne.Viete ako som robila palacinky????????????Emka narukách,lavou som ju držala pravou aj csto naberala rýchlo panvicu do ruky aby sa cesto rozlialo....škoda,že nie som chobotnica 😀 No a jej sa to náramne páčilo....Ale je dnes von kráááááááááááááásne,že???Bolí ma hlava ,chce sa mi spat a eli,,tiež sa mi nechce ani prstom pohnút...No ale mužíček mi v meste kúpil šaty,tak sa vytešujem aspon z toho 😉 Eli,nohy na stôl a veget...To je rozkaz!

eliska7
12. mar 2008

už je po vegete,odkedy som odišla sarka stale so slzami v očiach vola mia máma utekam pre nu ,až teraz volala mam,už mala davno spať,takže pojdeme do riti a nie na nakupy ☹

alenik
12. mar 2008

Eli,fakt klud,aj mna moja mama vie tak vytocit,ze jej tiez poviem svoje.Vcera mi povedala,ked mala pred spanim revala,ze co som to za matku,ked necham malu tak revat.,ze ona nas mala 3 deti po sebe a nikdy sme nerobili taky cirkus.Skoro ma porazilo.A este sa dnes pridala aj babca,ze vraj malu vobec neviem zabavit a ona sa nudi.Co vam budem hovorit.Tk ako vase deti,pise,cita,recituje,spieva....Hovorim babci,dam ti ju na 24 hod a uvidime,ako ju ty budes zabavat.Kto ma "standardne"dieta,nepochopi,o com sa tu bavime.ja malu nikdy nikde nenechavam(ani nemam kde),vsade ju vlacime s nami.na nakupy,ona sa nudi a vo mne vrie krv.No,ale co uz. Evi,prave preto ja palacky nerobim.Kaslem na ne.Dufam,ze mas pekne satocky new...su na nejaku prilezitost,alebo len tak...z lasky(lebo si muzickovi fnukala,ze nemas co na seba)? 😀

alenik
12. mar 2008

Eli,este som chcela,ze Sarka je italiano?Ze mia mama,zlaticko male... 😅

tonicka
12. mar 2008

eliska, nemame rovnake deti 😀 ja mam pluzgieriky na pravej bradavke 😒 a naj novsie nezaspi pokial mi neomacava druhu 😖 pripadne ked sa preberie a nedam jej tu druhu chytat zacne jacat ☹ som na nervy, na jednej pluzgier, druha dostipana a donatahovana a poskrabane 😒

tonicka
12. mar 2008

baby, to čomaju dnes tie nase deti. Sa dohodli ze budu nalepky, či čo? 😀

tonicka
12. mar 2008

to ma tu nikto nepovzbudi 😕 😔 ...ale nie chapem, mate tiez nalepky 😀 😀 tak sa povzbudim sama...uz len 3 hodiny 😀 😀