"Odstavenie" bábätka. Ako ste to zvládli vy?

bertica.h
3. dec 2006

ahojte.naša Viktoka má 14 mesiacov...ešte to snád tak skoro nebude ked zacne odmietat moju cicu,ale...chcela by som nás pripravit na to,aby to bolo co najsetrnejsie a najjemnejsie ..kojim ju len z jedneho prsnika vyse roka,ten druhy..no,akosi sa mu do toho nechcelo.. 😒 .dá sa predist tym hrozostrasnym veciam o zapale prsnikov,bolestiach,dokonca teplotách a urobit to krásnym osamostatnovaním dietatka?ako ste to zvládli vy?dakujem. 😵

tonicka
13. mar 2008

Idealos o 21:30, ale vacsinou o 22 az 22,30

tonicka
13. mar 2008

minuly týzden chodila spat o pol 10 a aj tak sme mali rano o 4 😉

bystricanka
13. mar 2008

tonicka...to tak neskoro? Však ja sa vtedy už na druhý bok otáčam 😉
evka...ja s tým aj rátam, že čím bude krpec väčší, tak bude chodiť neskôr spať. Tak teraz si to užívam 😀 😀

alenik
13. mar 2008

ahojte!ja som tiez sprchla moju srajdulku a uz tu pobehuje v pyzamku.Evi,ona by hola behala staaale 😉 Tiez rada saistuje pri sprchovani,ale minule sa uz smiala z ocka a ukazovala prstekom na to inkriminovane miesto 😀.Ankam,aj my sme si kupili koli malej koz.sedacku,ale(uz som to minule pisala)pouzil ju ako maliarske platno.Popisala ju perom,Picasso jeden maly.Muz to ponatieral zazracnymi mastickami a uz nic nieje vidiet.Evi,ak mas moznost,kupte si tiez,urcite je to lepsie na udrzbu 😉 .

evka39
13. mar 2008

Alenik,my už ovládame yaké základné info,že ociko má p...k a maminku kujku 😀 😀 A vždy sa rehoce 😀

evka39
13. mar 2008

Eliška zase absentuje,chúďa ☹ Eli,posielam ti poz.vybrácie..... 😉

alenik
13. mar 2008

u nas je to pipi a pipka.Sama totak nazvala,tak jej to neberieme 😉

evka39
13. mar 2008

No krááááásne to nazvala.....až mi slza vybehla od smiechu 😀

alenik
13. mar 2008

uz ma studene nozky,tak dovliekla ponozky,ale haji?to ani za svet!

evka39
13. mar 2008

Emka ide od starkej z úlovkom-krajjčírsky meter 😀 Idem dat mojmu druh 🙄 😉 ému dietatku/mužíčkovi/papat

alenik
13. mar 2008

kocky,co je tu tak mrtvo?Zisli mi na um 2 myslienky.Bud deti zlostia,alebo vas umucili na smrt,takze spite sladko s nimi 😉

eliska7
13. mar 2008

😀 čaute baby,muž išiel na jedno,mysli si že som smutna,ale dneska mi je to jedno 😀 😀 čo veta to vrčime obidvaja,radšej budem s vami 🙂 Tonička ako som sa zasmiala-ale on už od 14.h nespí,tak do ôsmej nevydrží-bože sara je niekedy od 11 hore a večer o pol 8 ju ledva uspim,lebo od unavy nevie spať 😅 Ankam ty si take chuda ako ja,dnes som jej dala tu sedaliu,natrela riadne zubky gelom ,spi od 19.50,tak čakam čo bude-preto aj neviem spavať,lebo stale trpnem čo bude 😠

eliska7
13. mar 2008

tie pindíky dobre,aj sara je uplne nervozna ked sa mu tam nemože pozreť,aj dnes žobronila aby jej ukazal 😅 ten bol hotovy,že nejako skoro-ešte ho nepomenovala,ja jej hovorim že je to pipik

evka39
13. mar 2008

No,už som tu,čert spí-načase 😖 Ale dvakrát sa jej nechcelo

evka39
13. mar 2008

Eli,u nás je to tiež pipík najskôr bol pikik...tak sme sa smiali.Muž len stiahne nohavice a už sa pýta kde je???? 😀

eliska7
13. mar 2008

ked raz víde kniha od Elisky Ceckovej tak to budem ja 😀 napišem moje spomienky na ceckovanie 😀 velmo hryzie,tak ma to boli 😠 prave mi dnes muž povedal,že keby vedel aka bude mala zavislačka a bude ma tyrať,nikdy nedovoli aby som vobec s tým začala-odsavať a tak,že on by už zošalel 😅 je doma chvilu a ma to plne zuby,aj mama dnes došla o 15 a po 1 mala toho dosť už zvyšovala na malu hlas,tak som im všetkym včetne malaho nadala,že jedine ja mam byť pravo nervna a nie oni 😠

alenik
13. mar 2008

eliska,co tu vravis o pravach?ja mam pocit,ze odkedy som mama,nemam ziadne prava 😀

eliska7
13. mar 2008

😢 veru,to len herečku hram pipne a som posrata 😅

evka39
13. mar 2008

Eli,aj moj muž je z Emky hned vytočený ked má blbý den,..Je doma 10min.a už je hotový.Vtedy sa nazlostím aj ja lebo čo mám ja povedat ked som s nou od rána ☹ Mne muž jasne povedal,že on by s nou celý den nevydržal 🙄 Hm,aspon je úprimný,nie!?A mám x-krát vyhodené na oči,že mám čo som chcela,teda mala som /s tým kojením/Ale teraz ,ked už som za vodou,tak nelutujem,Nebojte baby,aj vy budete spomínat v dobrom,len ešte nie je ten správny čas.... 😉

eliska7
13. mar 2008

😀 myslela som saru,dnes sa tak najedla že sa stracham aby ju neboleo bruško,po prvy raz jedla vysmaženy karfiol a brokolicu,zemiačky a kečup 😖

evka39
13. mar 2008

Vy ste také zlaté,u nás tiež velí malý dvojročný zasraník....Máme doma teror,ešte aj sediet na stoličkách musíme podla nej.... 😀

evka39
13. mar 2008

Mnam,eli,dobrý tip na zajtra,už hodinu rozmýšlaa,čo idem varit

alenik
13. mar 2008

ze muz by ti nedovolil odsavat a tak?keby si vedela,co ta caka,asi by si to uz vtedy nechala plavat 😒 .Chces pre sarku len to naj,neboj ona ti to raz vrati.Viem si predstavit,ako sa tvoj muz vrati domov z toho pivka(samo,ze neostane pri jednom) a bude sa o nieco pokusat.Spomenies si na svoje bolave bradavky a az potom si to chudak vypije(vsetko,co sa v tebe nakumulovalo za posledne dni) 😀 😀 😀 Chcem ti dvihnut naladu 😉

alenik
13. mar 2008

ozaj kocky,ja uz tiez neviem,co varit.Vybojovala som si parny hrniec,som z neho nadsena.nemate ho nahodou?nejake receptiky neviete?

eliska7
13. mar 2008

no on už bude neškodný 😀 😀 stopro to budú tak3 😠

evka39
13. mar 2008

alenik,neviem žiadne receptíky,my zatial len tak "zdravo" panvica,olej a tak 😀 😀 Ja by som si dala ten karfiol,ale či ho v tomto našom zapadákove kúpim.................................... 😠

alenik
13. mar 2008

na dnes koncim,leeeebooo maaa neeejaaak zmaaaahaaaa uuuunaaaaavaaaa 😕 🙄 😔 .Zajtra sa ohlasim 😉

eliska7
13. mar 2008

mal stale spi a toto ma serie,keby som si lahla tak sa určite zobudi stokrat 😠 tešim sa že spi ,ale ja kedy budem-v dochodku?

evka39
13. mar 2008

No,eli dúfaj.... 😀 😀 😀 Počkaj ked bude staršia a bude chodit na zábavy ako bude vyspávat,potom jej to pripomenieš 😀

alenik
13. mar 2008

Evi,neda mi nepodpichnut...co si to za gazdinku...v lete si si mala napestovat,namrazit a teraz v zime....akoby si nasla 😀