"Odstavenie" bábätka. Ako ste to zvládli vy?

bertica.h
3. dec 2006

ahojte.naša Viktoka má 14 mesiacov...ešte to snád tak skoro nebude ked zacne odmietat moju cicu,ale...chcela by som nás pripravit na to,aby to bolo co najsetrnejsie a najjemnejsie ..kojim ju len z jedneho prsnika vyse roka,ten druhy..no,akosi sa mu do toho nechcelo.. 😒 .dá sa predist tym hrozostrasnym veciam o zapale prsnikov,bolestiach,dokonca teplotách a urobit to krásnym osamostatnovaním dietatka?ako ste to zvládli vy?dakujem. 😵

tonicka
14. mar 2008

a coze? 😕

ankam
14. mar 2008

stala sa nam necakana nehoda, z ktorej nas musel pravnik vysekat.ale je velmi sikovny a podarilo sa mu to.CHVALABOHU 🙂 ☹

ankam
14. mar 2008

Tonicka ako zaspavate???Pri dinde ako my?

Alenik prave som nasla na nete obliecky do postielky so SHREKOM.To by ti mala Kamilka spinkala jedna radost 😀

tonicka
14. mar 2008

chaapem, som rada ze dobre dopadlo 🙂

eliska7
14. mar 2008

len na rychlo,sara stale vyvadza,dalo sa čakať potom poobednomspanku,a ta sedalia zase ma opačny učinok a ko predtym-viac hyperaktivity a agresivity,to maju na ňu všetky leky s tlmenim učinkom 😒 takže mame pekny večer,a to som chcela žehliť

tonicka
14. mar 2008

jasneeee..... a najnovsie pri svetle a TV 😉

ankam
14. mar 2008

toni a vy tak 5krat ceckujete?a noc?

tonicka
14. mar 2008

ankam ako pride, v noci tak o 23, potom okolo 2, okolo 5 a potom ked sa prebudza.... aleposledny mesiac mame extremy od kedy mala teploty, tak cez den bola furt na prse a vnoci asi 20 krat a pred tym sme uz mali ze cez den Len 2x a to pri zaspavaní obednom a raz pocas spanku a potom az vecer a v noci 2 az 3x...tak dufam ze sa k tomu vratime 🙂 ale idu nam zuby....

tonicka
14. mar 2008

a vy ako?

ankam
14. mar 2008

my naobed ked zaspavame a vecer ked zaspavame.A v noci..........majmeneej 5krat.kedy ako.No a ked ideme autom tak kojime viackrat,lebo mame taku zasadu-auto=dinda.neviem co ju tak taha v aute na ceckovanie

eliska7
14. mar 2008

sara konečne zaspala,tak si idem lahnuť,lebo som zničena revala a vyvadzala mam toho dosť.ktovie čo bude zajtra.Inač dnes zaspala v aute po prvy krat bez ceckovania a v autosedačke,takže ta vymena s kamoškou sa oplatila 😅 😉 prajem vam penu nocku 😔 😔 😔

tonicka
14. mar 2008

ankam, to auto aj my, len my preto ze ona neznasa auto a to je jedine co ju trochu zabavi
karolik konecne zaspala, idem aj ja. u nas sa zaspava v autosedacke bez didkania len ked ja soferujem a musi mat keksik, alebo jablco,alebo rohlik v ruke 😉

tonicka
15. mar 2008

dobre ranko, dnes sme mali noc typu: "modlim sa aby uz bolo rano" 😒 celu noc plakala a didala...spala som 15 minut
😔

bystricanka
15. mar 2008

ahojte maminy.
tonicka...tak vy takú fúúj noc ste mali? 😝
My zase v pohode. Zobudil sa až o 3.h dala čaj a spal do pol šiestej. 😀 Kiež by také noci boli vždy 😎

ankam
15. mar 2008

ahojte,my sme mali tiez celkom v poho noc. 😵 No nepametam kolko sa budila,asi som bola moc unavena.

alenik
15. mar 2008

Ahojte kocky,zak my me mali dobru noc,lebo vcera sme boli u kamosov na oslave a mala sa tam vysantila do syta.O 22 som ju smarila do postielky a o minutu spala a to az do rana(ako vzdy do 7:10).Dnes od rana mame doma zhon,lebo treba aj domov trosku zutulnit(upratat) a este mamina sa mi vcera dostala do nemocky,takze ju musim zaskocit v praci,takze tak nejako sa my dnes mame 😝 .Este planujeme skocit do Popradu za dedkom,takze mala je uz v tranze(aj ja,ako budeme hopi v sedacke)no uvidiiiiime 😅

eliska7
15. mar 2008

ahojte,aj u nas bola ako vždy hruza-napriek tomu kedy zaspala ,hore od 4.30 a s revom ,lebo som jej nedala po hod cecania cecok,tak vrieskala ako besna,nakričala som od nervov na ňu,potom sa muž na mna hneval-ale nič nechce len mať cecok v ustach ved to je nenormalne-do 9 striedavo revala.potom ju konečne zabavil,samo že medzitym tri krat cecovala,ale neťaha len cucka 😅 od rana sme vštci znej nervny a ona sa ešte začne na nas rehniť-čo jej je smiešne asi jak vyzerame,danko spal doma no trpko olutovakl 😀

eliska7
15. mar 2008

a čo sa stalo mamine?to bude rušný deň

tonicka
15. mar 2008

eliska... chapem ako sa citis 😅 tesim sa z ostatnymi, ze ste mali dobru nocku 😉

ankam
15. mar 2008

eliska citim s tebou.je to fakt na zamyslenie to s tym ceckovanim 😖
Alenik,coze sa stalo mamine???Nech sa skoro uzdravi.To budes mat fakt namahavy den.nevies co skor.Myslim na teba aj na Elisku aby vydrzala do vecera 😉

eliska7
15. mar 2008

moje zlateééé,eliska si konečne od totalneho vyčerpania pospala-spali sme so sarkou od 12-14 s jednym ceckovanim 😅 😅 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 chcela som sa tešiť no napriek super spanku bola podraždena agresivna,ani nejedla radšej som ju rovno dala mužovi von na bicy+kriedy,nech idu kade lahšie a padam žehliť,len som vam chcela napisať.Myslim stale na vas ako je prave u vas doma,či sa jedujete alebo smejuškate 😉

evka39
15. mar 2008

Ahojky,ani som nechcela vstupovat do vašej konverzácie,ale ..................Mz sme spali v celku dobre,ale emča ja podráždená maznavá a dokonca až agresívna...Zbila ma uštipla ,dostala na zadok,poplakala si a zaspala 😀 ASpon že spí 😀 😀 Lebo včera to už bolo vela ked nespí celý den,človek ani na chvílku nevypne ,to je na cvokáren 😀 Treba mi upratovat na velkú noc ,ale mne sa nechceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.Ved mam ešte týžden a som na materskej,čiže času habadej 😀 😀 😀 Vy už ste pripravené ba sviatky???

bystricanka
15. mar 2008

evka...a kdeže. Ja nie som pripravená ani z časti na sviatky. Dokonca aj veľkon.vajcia sme predčasne zožrali. 😅 Ja budem upratovať vo štvrtok. Ale mne je hej...upracem garzonku za hodinku a mám veget 😀 😉

eliska7
15. mar 2008

no určite,kašlem na to a kedy 😅 čo bude to bude,ved bežne sa ako tak upratuje a okna?jedine tak so sarou 😀

tonicka
15. mar 2008

baby ja som prichystana na sviatky ...v stredu mi pride upratat kočka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ankam
15. mar 2008

eliska ty si presne ako ja.Ja furt len myslim na vas vsetky co robite prave a tak.......jednoducho je to mania,hi
ja okna mam a prach a vysavanie to robim kazdy druhy den.prasi sa nam z krbu a po zemi stale nieco vidiet,takze asi tak.A mam chorobu na vysavanie,to je moj konicek a umyvanie chodby.
No a velkonocna vyzdoba to este ma cas........lebo neviem kde by skoncili vajicka 😀 a ako

ankam
15. mar 2008

Evka a co si ty taka navela ze si nechela vstupovat do konverzacie..............ajajajaj 😀
ked uz nekojis tak nemozes napisat

eliska7
15. mar 2008

evi ty sem patríš ved davaš rady 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 tonička,ked budem solventna aj si zavolam pani na upratovanie 😅 stale hovorime "Ked z bačik z chocholova ..."budeme dediť 😀 😀 😀 moja mam chodila v blave takto upratovať,fakt okamžite by som niekoho zavolala-hned by bola nervozita preč,všetko by porobila,ožehlila a tak a ja by som sa mohla vpohode venovať bambulke 😉

ankam
15. mar 2008

tonicka no toto.........tebe je teda hej 🙂 a uz ti tak upratoval niekto?Ja len ci si bola spokojna.Ja si to neviem predstavit aby mi niekto prisiel upratat.Asi som staromodna 😒

evka39
15. mar 2008

Ved ja som to nemyslela v zlom,len som nemala s čím sa zapojit takže som vás od rána len čítala a zapojila sa až neskôr 😉 Dnes sme boli von a sadili sme kvietky,tak nám bolo super na slniečku,bola zlatá,síce špinavá ako čertík,ale zlatá...Jaj,keby bolo už teplúčko ,slniečko,tak by nám bolo hej....Tonička ,ty sa máš,,.Ja mám umyté 1okno ktoré aj tak každý den leštím,lebo Emka je na nom stále vylepená a tie capky....Inak na okná kašlem umyjem ich v lete no a pojdeme kúpit nejaké zajace kúpačom a sviatky možu príst 😀