"Odstavenie" bábätka. Ako ste to zvládli vy?

bertica.h
3. dec 2006

ahojte.naša Viktoka má 14 mesiacov...ešte to snád tak skoro nebude ked zacne odmietat moju cicu,ale...chcela by som nás pripravit na to,aby to bolo co najsetrnejsie a najjemnejsie ..kojim ju len z jedneho prsnika vyse roka,ten druhy..no,akosi sa mu do toho nechcelo.. 😒 .dá sa predist tym hrozostrasnym veciam o zapale prsnikov,bolestiach,dokonca teplotách a urobit to krásnym osamostatnovaním dietatka?ako ste to zvládli vy?dakujem. 😵

ankam
21. mar 2008

no kocky moje dobru nocku.idem hajat,lebo mala cecana uz ma volaaaaaaaaa a ked lahnem k nej tak asi rovno zaspim
paaaaaaaaaaa

eliska7
21. mar 2008

jaj len čisto zavidim,že si už za vodou 😢 idem radšej spať,už nepridem 😀 😔 bože tak ťažko sa lučim 😀

eliska7
21. mar 2008

kuk 😀

alenik
21. mar 2008

ahooooj,aj ja uz bezim(skor sa odplazim),lebo som dnes naozaj hrozne unavko.Pekne sviatky vam prajem 🙂

ankam
21. mar 2008

alenik asi si sa velmi modlila ked to u vas tak skoncilo.Asi zacnem citat bibliu 😀 Mozno sa to stane aj mne za sa sama odstaviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

tonicka
21. mar 2008

aj u nas by sa mohol udiat zazrak, kludne az o par mesiacov, ale nech sa sama odpoji 😀

petova
22. mar 2008

Dobré ránko. Môžem si dovoliť aj ťuknúť do klávesov, malý sa hrá sám, zdá sa, že dnes je už lepšie. Dokoncy aj knedlu robím. Som síce hore od 5.hod, aby som stíhala, ale aspoň som mala kľud, lebo malý spal do 7. Ráno bolo úžasné, sama, ticho a kávička, veget. 😎

ankam
22. mar 2008

aj ja prajem dobre ranecko 🙂 😉 🙂

eliska7
22. mar 2008

dobre ranko aj ja,ale u nas bola stráááášna noc,hned ako som zalahla začal rev,stale len didi,á 5 min plakala ked jej didi vypadla,o 2.30 som ju nechala plakať,vlastne ona len vrieskala od jeduže som jej nenechala dudlovať-do 3.45potom som jej nasilu narvala dudel,že nech to dudluje,bože aj som kričala-stejne o pol 5 som jej dala cecok,ale razne som povedala pi mliečko,lebo ti zoberem didi-tak ťahala potom sme zadriemali,vobec neviem odkedy je hore,viem že ešte druhy ťahala a potom som ju dala dole nech pozre babiky,tak sa chvilu hrala,nosila mi kocky proste hrozne o 7.15 som sa skotulala z postele

eliska7
22. mar 2008

petova,moc šikovna,obdivujem ja by som nevstala koli knedle ani bohovi,ja kupujem 😀

petova
22. mar 2008

Ja vstávam skôr než malý najmä pre ranný kľud pri káve, to ma naštartuje, dám sa do poriadku a popri tom občas niečo robím, dnes tú knedlu. My máme radšej domácu, preto sa s ňou serem 😖 Ale nie je to ťažké,taká ľahká robota. Tearz sa tu bavíme, malý sa hrá robí všade bordel, ale mne to je jedno, hlavne, že nemá teplotu a je veselý. 🙂

petova
22. mar 2008

A dnes sme sa kojili iba raz v noci a nadránom, takže asi už je ok, to som happy.

eliska7
22. mar 2008

maš pravdu že aspon si kavu vypiješ v klude,no ked mne bude spavať ako treba,aj ja si to takto zariadim,vždy je lepšie ked je navarene ako potom stresovať 😉 s tou knedlou ťa len naťahujem,sice kupujeme,ale domaca je domaca,my sa chystame s mužom už rok že si ju spravime,tak vhod recept,či robiš na platne(bo on chce tak)alebo na paraku,či do vody.my sa hrame o dušu,aby neplakala,uvarili sme si spolu polievku,to sa jej pačilo,dala som jej parYalen na tie zubadla a čakam že ked sa naje a zaspi rychle stiahnem dlažky od mojich vlasov,tak mi padaju až strach 😠

eliska7
22. mar 2008

no už haja,idem si spraviť nove vygnety na moje koreničky,čo som si spravila z doz od nutrolonu 😉

eliska7
22. mar 2008

do šlaka nemožem si robiť tie napisy,lebo vykresy ostali v posteli 😠 ,ale prestalo pršať tak som si umyla pol hlavy v umyvadle 😀 troška zmalovala(nemusi každy vidieť že som ko)a ked vstane padame von.potrebujem vzduch,len aby sedela v kočiku 😒

alenik
22. mar 2008

Ahojte,Petova aj ja ta obdivujem s tou knedlou.My stale kupujeme(no staaale,asi 2 krat do roka).Eliska,dobre,ze zuzitkujes tie pixle od nutraču.Mala sa dnes nechysta spat a mna uz nebavi stale ju nutit.vecer ju dam o 19 a pohoda.Teraz sa hra s legom,az sa cudujem,ze je kludna.Najnovsie slovicko je u nas SLANINA,tak vola tu sunku velkonocnu 😀 Vobec sa mi nezda,ze je Velka noc.Neviem,ako u vas,ale tu u nas v Hypernove predavaju zive kapre,ako na Vianoce.Vcera sme tam boli nakupit a mala sa s nimi chcela kupat,uz sa aj vyzuvala 😉

eliska7
22. mar 2008

žive kapre?asi fakt vianoce 😀 sarka ešte driemka,ale volaky i...klepe kladivom tak určite je zachvilu hore 😠 už sme sa cecovali aby spala dalej.Sara sa tak rozrozpravala,samo že nie čisto,ale je to zlate,dnes mi povedala-otor(dvere na autičku),aby mohla dať- babo hačať 😀

petova
22. mar 2008

Ja tú knedlu robím na pare, nie vo vode a parí sa mi tam 15 až 20 min. Po celý tento čas ju nesmieš odkryť, potom ju popichám vidličkou, vyberiem a potriem olejom. Teraz som ešte piekla koláč, až mi je zle, čo som všetky zvyšky zlízala. Ale aspoň bude niečo na stole, lebo u nás chodí so svokrom kúpať aj svokra. Ale ja som rada, my máme fakt super vzťahy. ale nemám ten pondelok moc rada, aspoň dcéra je preč, takže chlapčiská majú smolu 😝 Malý zatiaľ spí, som rada, že mám kľud, veď od rána sa len bavíme, samé kukuk spoza dverí, samé autíčka, rozhádzané dvd, misi a hrnce, dokonca aj špinavé prádlo, lebo som ho nechala chvíľu na zemy v kúpelni a on zbožňuje sa v tom preberať, neviem, či to nie je jeho fetiš, lebo keď ho vidím, ako si dáva špinavé ponožky nad hlavu a akože sa za ne schováva, tak neviem, neviem 😵 . Som rada, že tu môžem písať, lebo dnes som sa rozprávala iba s tým mojím drobcom a s nikým dospelým. Normálne depka ☹

petova
22. mar 2008

No už je hore, idem zasa pokračovať vo žvatlaní a maznaní. 😒

evka39
22. mar 2008

baby ja nič nestíham a vy tu už na dve strany popísané kto to má čítat 😀 😀 chcem len aby ste vedeli,že na vás myslím pri vysávaní pečení varení a tak...už mi Velka noc ide hore krkom ale sama som sprostá,čo sa stresujem že????tak pekný den..Alenik moja dnes zase nespí len každý druhý den a tiež ju nenútim už kašlem na to a dúfam,že večer pojde zase skor hajat a budem tu s vami 😉 pa

bystricanka
22. mar 2008

ahojte maminy...no hanbím sa. 😅 Dnes som Vás ani nekukla. A len tak vás chcem pozdraviť a zase idem makať ☹ . Ale nechce sa mi 😢

petova...kedy mal malý rôčik? 🙂

tonicka
22. mar 2008

ahojte kočky. My mame dnes strasný deň, ceckaci a vsetci ma ser...u 😀 Sme u babky a prababky a tak, ide ma drb...z tých uzasných rád 😠 a este mala karolik uraz...ani to nejdem vsetko vypisovat, lebo sa znova nas.... 😀 a dieta nic nejedlo,odkedy sme odisli z domu rano o pol 8, iba ceckujeme...to bude noc 😝 😀 aspon viem ze ju mam 😀

petova
22. mar 2008

Bysticanka, malý mal rôčik 13.3. Uf, konečne spí, poobedné sedenie doma bolo pre mňa nekonečné 🙄 . Ale už nemal ani zvýšenku, tak už bude len lepšie. Zajtra má manžel poobednú, to sa teším, že zajtrajšie poobedie bude večnéééé 😢 . My ceckovanie aj napriek chorobe zvládame ok, ale v noci nám jedno pribudlo, tak to budem zasa musieť riešiť. A to už sme mali celkom slušný pokrok. Čo už. Keď vás tu čítam, ešte aj tak spíme dobre, tak by som sa mala tešiť. Ale už by som najradšej spala celú noc v kľude.

eliska7
22. mar 2008

pekny večer,chuda tonička-pevne nervy.Petova viem ako ti je ked si sama a fakt neni ským prehodiť reč 😒 evi,bystričanka-len makajte 😀 ja sa normalne tešim že absolutne nič nechystam tento rok,z duše nenavidim to oblievanie,každy rok tu bolo ludi ako na...a to ani babu som nemala,minuly rok za každym kto vošiel do bytu sara strašne vrieskala-pozrela na lavo-rev,pozrela na pravo-rev,uplne mala opuchnute očka,a tí chlapi jak dr...nechapali že sa boji.preto tento rok zdrhame,mali sme isť našim,ale kedže je tam moj brat a toho sa boji-dnes sme skušali že aspon pod okno,horor-tak pojdeme na zahradu,zakuri v kachlach a romantika 😵 poobede sme boli vonku,konečne slnko,tak sme redukovali ceckovanie len dvakrat,čo je super,no a spi od 19.30,mohla aj skor ale mama sa stavila z roboty 😖 vyleštila som si kuchyňu-juj jak sa lesknu kachličky 😀

petova
22. mar 2008

Ježiš, moja kuchyňa handru dlho nevidela, mala by som tiež niečo na nej vyleštiť, ale dnes som stihla obývačku. A keď prídu kupači, budú sedieť v nej, tak ja možno teraz na kuchyňu kašlem a vyriadim ju po sviatkoch.

eliska7
22. mar 2008

ja mam kuchyňu s obyvačkou,takže musim aj ked sa mi nechce-to je ta najväčšia nevyhoda,stale aj riady spratavať a leštiť aby to bolo tiptop 😠

eliska7
22. mar 2008

čo je niečo dobre v telke?alebo techtle metle,či ceckujete 😀

evka39
22. mar 2008

Ja ledva žijem.ten zhon a ked som konečne všetko spravila,že si oddýchnem svokra sem doniesla malú neter a samo,že ona s nou nebola ale ja dve deti na krku ten bordel,čo zostal .. a ešte aj emku poriadne uškrabla na líčko jaj hrôza emík teraz konečne búva tak relax pri vás

eliska7
22. mar 2008

moje chuda,ty tušim robiš operku-kolko bereš,hodim aj moju 😀

ankam
22. mar 2008

ahojte baby,co tolko ste dnes upratovali?????????????ja vobec,akosi som nemala cas na to.
Mala ma ser.....polhodiny bola teraz na cecke ale ani bohovi zaspat.tak som na nu nakricala,prisiel ocino k nej a ja aspon PC kuknem troska..............
Evka nestazuj sa ze mas Zlu Emku ked ty zvladas este aj druhe deti 😀 😀 😀
tonicka drzim palce a rady si pametaj,potom nam napises 😀
knedlikarky uz mate navarene knedle??? 😀 My ich varime ale vo velkom mnozstve