"Odstavenie" bábätka. Ako ste to zvládli vy?

bertica.h
3. dec 2006

ahojte.naša Viktoka má 14 mesiacov...ešte to snád tak skoro nebude ked zacne odmietat moju cicu,ale...chcela by som nás pripravit na to,aby to bolo co najsetrnejsie a najjemnejsie ..kojim ju len z jedneho prsnika vyse roka,ten druhy..no,akosi sa mu do toho nechcelo.. 😒 .dá sa predist tym hrozostrasnym veciam o zapale prsnikov,bolestiach,dokonca teplotách a urobit to krásnym osamostatnovaním dietatka?ako ste to zvládli vy?dakujem. 😵

eliska7
25. mar 2008

dobre.lebo aj ja sa bojim 😅 ,že admin nas zruši,no ale to sa neda pisať len o ceckovani,musime sa troška poznať,aby sme si mohli radiť 😀 momentalne som nasreta jak pes,maly ma vytočil pred dvoma tyž,dostal čitať knihu na referat-samo že si zmyslel dnes naobed 😠 ,cely den žral nervy,mala vrieskala -tak som navrieskala na obidvoch,na malu som tak zhukla že vmomente stíchla,ved najprv ju uspavam na cecku 15min,potom 10min pomne lozila,trieskala mi hlavu-no čo som už ozaj ako blba že toto necham zo sebou robiť 😠 dala som ju dole z postele nech huka-neprestala,tak som zhukla ja 😀 no pochopila kto je panom zverstva 😀

bystricanka
25. mar 2008

ahojte baby...tak novú tému idete otvoriť? Tak sa k Vám pridám. Ak teda môžem 😀

ja mám díte choré. Kašle, kýcha, soplí...no hrúza pozerať na také choručké bábätko. Keby sa to presunulo namňa 😒

eliska7
25. mar 2008

pofukaj malinkeho,veru ked je dieta chore je to najhoršie 😢

ankam
25. mar 2008

bystricanka-skore uzdravenie.ani sa necudujem,ved z toho pocasia..........aj manzel je chory a co chvila budeme isto aj my dve.Vacsinou to tak byva.
Tak s tou temou porozmyslajte ako a kde ju vytvorit a mozte niektora z vas ja akosi nemam talent na take..... 😀 predsa sa uz aj ako-tak pozname a tu uz sa to nehodi,myslim dobre?? 😀

bystricanka
25. mar 2008

ankam díky...
tak čo? Aký názov témy vymyslíme? Lebo ja hútam a nič som nevyhútala. ☹ A admini. majú jasrné upratovanie, tak je fakt možné, že nám to tu zamknú

eliska7
25. mar 2008

Z každeho rožka troška 😀 😀

tonicka
25. mar 2008

a čo tak "bežný deň mamičiek ktoré odstavuju detičky" 😀

eliska7
25. mar 2008

ano vystižne 😉

evka39
25. mar 2008

Baby ,ja som sa práve tak vurevala,nazrela som do témy kde mamine zomrelo dvojročné dieta,no a už nejdem písat dalej. ☹ súhlasím s novou témou,tiež som už nad tým rozmýšlala ale názov dnes asi nevymyslím.......teraz som taká štastná,že mám uvrieskané,nespiace a nervné dieta ale hlavne,že ho mám

tonicka
25. mar 2008

tak dajte este nejake navrhy...a zajtra zalozime 😉 Dobru nocku 🙂

tonicka
25. mar 2008

evka,, ja som to prestala citat...ja mam velmi bujnu fantaziu... 😖

evka39
25. mar 2008

toni,ved práve aj ja mám bujnú fantáziu ale som bohužial aj taká,že to musím čítat,neviem asi som už fakt chorá..Už aj muž prišiel,že čo smrkám aked ma vydel revat tak ma vyhrešil,prečo to čítam.No som blbá.Ale na krajšiu tému....Kde ste ceckule???????????? 😀 Ináč,ak ste si všimli,ja kôli adminom aspon osloveniapíšem s témou kojenia/Ceckule/

eliska7
25. mar 2008

ano volajme sa ceckule 😀 😀 evi super 😉 inač strašne a kde si to čitala, 😅

evka39
25. mar 2008

no vidíš eli ani ma nenapadlo aký pekný názov so mna višiel,súhlasím s ním a vy ostatné...No bolo to medzi témami ,myslím,že v skupine Mama oco rodina s názvom Zemrelo mi díte

eliska7
25. mar 2008

eviii strašne ☹

petova
25. mar 2008

Ja to nemôžem ani čítať, lebo by som bulila ako koza. Som veľmi citlivá, ako mám deti. Keď som sama doma a pozerám nejaký ciťák, tak aj nahlas rumázgam. Aj pri Ružovej záhrade sa mi to stalo. 🙄 Viem, že moje bábo nie je taký cickoš, ako tie vaše, ale Ceckulou sa cítim byť aj tak. 😀
Dnes, keď sme boli na tej plavoške, šli sme niektoré na chvíľu do sauny a tam sme zistili, že tiž všetky kojíme, dokonca 2 kojili priamo v saune a iné potom v šatni. Je to super, že dnes už mnohým mamám na tom záleží, lebo sú aj také, ktoré kojenie obťažuje už keď je dieťa len novorodenec. To nikdy nepochopím, veď vtedy je to tak nádhernééééé, už mi skoro pri tej predstave tečú slzy. Idem radšej spať, lebo v noci ma tiež ktoviečo čaká, keď sa mi tak zasa pokazil. Dobrú nôcku. 😔

evka39
26. mar 2008

Dobre ránko,my sme spali strašneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😒

bystricanka
26. mar 2008

Ahojte "ceckule"
My sme tiež bohvieako dobre nespali. To ten kašel a sople. Vkuse sa budil s plačom. 😢 Ale aspoň "spal" do siedmej. 🙂

aj ja som si včera prečítala o tom dieťatku. Ručala som jak jeleň. 😢 😢 😢

tonicka
26. mar 2008

ahojte ceckule 😀 😀 my sme sa standartne kojili pol noci, ale navyse k tomu furt vykrikovala tata, lebo zaspal pri TV 😖 potom kedkonecne zaspala na 2 min. ze som mohla od nej odist, tak som zobudila muza a potom spala ako babo, ked k nej prisiel a drzal ju 🙂 az do 6

eliska7
26. mar 2008

ajooojte,celkom fain naladena.lebo sarka vstala bez plaču,sice sme vnoci kojili,ale pravdu povediac vobec netušim kolko,bola som tak unavena a hlavne neplakala,ale tak ako to ma byť naceckala sa a spala bez revu a skučania 😉

tonicka
26. mar 2008

eliska, to je super 😉

evka39
26. mar 2008

zase robím opatrovatelku...Svagrina ma už začína s...... 😠

eliska7
26. mar 2008

babuleee už sme v novej koloonke,evi-ceckule 😀

evka39
26. mar 2008

Doplnam elišku po tvrdom eliškinom boji s adminom 😀 😀 sa naša téma premenovala na"bežný den mamičiek ktoré odstavujú dietatko???"no nejak tak,tak aby ste nás dlho nehladali...ankam,alenik a ostatné,šup k nám

sanicatko
27. mar 2008

AHOJTE BABY,ja kojim krpceka skoro 9mesiacov a budem ho kojit dokedy budem moct,je to najlepsi sposob ako jej dam najavo ze ju milujem.takze kojte,je to neskutocne zdrave!!!pa 😉

tonicka
1. apr 2008

saniciatko, to je super... tu je to skor o tom, ze deticky su uz zavisle od kojenia, t.j. napr. kojenie 20 x za noc a podobne 😉

tonicka
1. apr 2008

takze sa to snazime skor dat do normalu a casom odstavit uplne 🙂

edita33
4. apr 2008

ja tiez kojim a bude mat v juni 2 roky,a este sa nechystam zobrat malemu co ma rad.ale zas nebudem az do 3 rokov,,,,,dufam ze do vtedy to zvladneme,, 😀 🤐

maca66
5. apr 2008

ahojte.maly bude mat v juny tiez dva roky a kojila som presne 20mesiacov.maly to uz mal skor ao hracku kedze sme dudel nnikdy nemali.kojila som ho uz iba pred spanim a v noci,ale neskutocne velakrat.tak som si povedala dost.trosku si poplakal.dala som mu cajik a za dva dni uz ani pocut nechcel.teraz si ani nespomenie. 🙂 ale,ze by mi spal l;epsie sa povedat neda. 😀

pipi1211
8. apr 2008

ahojte mamulky potrebujem radu... malu by som chcela odstavit lebo ma strasne bolia bradavky a ked sa mam priznat tak mi uz dost vadi ze mi zaspavala na didke a aj v noci sa vela krat budila niekedy aj 6krat za noc lebo chcela didu. dnes sa mi konecne podarilo uspat malu s flaskou no a tak sa chcem spytat co robit ked sa mi naleju prsia 😅 😅 😅 😅