"Odstavenie" bábätka. Ako ste to zvládli vy?

bertica.h
3. dec 2006

ahojte.naša Viktoka má 14 mesiacov...ešte to snád tak skoro nebude ked zacne odmietat moju cicu,ale...chcela by som nás pripravit na to,aby to bolo co najsetrnejsie a najjemnejsie ..kojim ju len z jedneho prsnika vyse roka,ten druhy..no,akosi sa mu do toho nechcelo.. 😒 .dá sa predist tym hrozostrasnym veciam o zapale prsnikov,bolestiach,dokonca teplotách a urobit to krásnym osamostatnovaním dietatka?ako ste to zvládli vy?dakujem. 😵

evka39
12. mar 2008

alenik,moja mamina ide mat oslavu 50rokov,tak som fnukala,že si nemám čo oblliect/popritom by sa niečo našlo,Ale.../A kde ste????Kojíte ,uspávate???My tu ešte takú hodinku budeme pobehovat a potom dúfam pojde spat 😀

evka39
12. mar 2008

tonicka,neboj,ja vás myslou povzbudzujem všetky 😉 Len písat nestíham....Ankam,kde si sa stratila???

bystricanka
12. mar 2008

no..tak moje díte už hodinku drichme...tak mám kľud. V noci sa 3 krát zobudí, tak budeme čajíčkovať 😒

evka39
12. mar 2008

Jééj ,ty sa máš ,to my sme ešte ako perpetum mobile 😀

tonicka
12. mar 2008

aj ja sem ockom mrkam 🙂

ankam
12. mar 2008

alenik ak ty si kozmeticka???????????????to nemyslis vazne 😉 ty by si sa mi zisla za susedu,alebo sestru-vzdy poruke a super upravena musis byt nie?nie jak my-ostatne .ja si viem len spiralu dat a na ine sa nezmozem 😀
alenik ja to poznam tiez.malu nosime vsade zo sebou a este nikdy mi u nikoho neostala-tiez nemam kam ju dat.

Evi ja ked varim tak mala pri nohach mi sedi a len za mnou a az teplaky mi taha az po kolena stiahne zadok mam holyyyyyyyyyyy a mnauciiiii ze chce na ruky.alebo sa prave vtedy chce hrat.
Eliska ty si si uz dobehla tych 7mesiacov odsavania aj 3krat.Mala ta zboznuje a vysaje vsetku energiu ako zo mna.
Zaspala o 19.30 a o 20.00 uz je hore...........to bude noc

ankam
12. mar 2008

no ja som teraz tu a vy nikde

evka39
12. mar 2008

Aj ja som tu.......................

evka39
12. mar 2008

Eli sa nejak odmlčala,čo bude vo veci?????????,,,, 😀

ankam
12. mar 2008

evka ty si ako jaaaaaaaaa.my stale kam ideme -anka si nema co obliect.manzel sa ma len pyta ze kde mas toto co si si kupila naposledy?No ale to uz nieje aktualne-tak lenn mojkam.hi.
No ale mozem ja za to?ked fakt nemaaaaam co na seba(len skrina plna jak svet)a zase som si zmyslela nove nohavice-este o tom nevie a neviem ako na to...hi

ankam
12. mar 2008

eliska asi ceckuje 😀 😀 😀

evka39
12. mar 2008

To ja som išla kúpit Emke tepláky a tam pred svedkami som mu psími očami,že chcem len nejakú sukničku a nakoniec z toho boli šatu 3krát drahšie ako sukna 😀 Môj muž naštastie nemá prehlad o veciach ale skrina mi tiež ide prasknút...Ach tie ženy 😀 😀 😀

tonicka
12. mar 2008

alenik, ankam, sme na tom rovnako, tiez sme samičky 😀 a nemam ju komu dat 😉 ankam, ja bezne varim s malou na rukach 😉

evka39
12. mar 2008

Nás teraz držia aj rozprávky takže pri varení to využívam,ale nabehám sa ako blbá,lebo len pomiešam a už z izby kričí"Mamika pot sem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!No čo,mám osobného trénera 😀

tonicka
12. mar 2008

to ja mam opacny problem, moj manzelk by mi stale nieco kupoval 😀 a ja som strasne schudla, takze nemam co obliest a teda velmi rada to teraz vyuzivam. Inak minuly týzden mi tiez kupil saty 😀

evka39
12. mar 2008

tonicka,zlatý to mužíček!!!Asi by si mal pokecat s mojim... 😀 Mne vlastne nič nepovie dovolí mi v pohode ale vidím tie oči...."Čo zase...HIHI

ankam
12. mar 2008

vy zacnete si potom vypisovat ked pojdem ja spat
cez den nemam cas,lebo s malou..........fakt nemozem ani PC zapnut
Evka a co pekne si si kupila?porad.
my ideme na 80tku a neviem co na seba

evka39
12. mar 2008

no ako ich opísat:::čierne po kolená obtiahnuté/ešte z brucha zrezat 😀 / hrubé ramienka a pod to pojde pekná košela a čižmi jajaj...Ono je to skoro ako sukna s vestou spolu,čiže pod to sa žiada košela alebo niečo

bystricanka
12. mar 2008

evka..to musí byť super ked dieta na teba kričí. Myslím tým to, že aké to je super, keď už vie dieťa hovoriť(či ani nie?)
inak môj rád pozerá reklamy. Len to trvá krátko, tak väčšinou som na suchej strave ☹ Ale aspoň jemu niečo stihnem ukuchtiť

evka39
12. mar 2008

Baby,idem sa pokúsit uspat to moje strídža....ved už je aj načase 😀 bystr.no ,som rada,že rozpráva ale niekedy sa jej pusa nezatvorí celý den ale je to super 😉

ankam
12. mar 2008

evka ja len este poviem oci nekupis???????a ked vidim tie oci naruby prevratene tak ma aj chut prejde,hi 😀 ale kupi nakoniec len si to musim nejako odcinit 😀
a bezne cez vik.ked nakupujeme,tak malej sa vzdy nieco ujde z oblecenia.z cim on nerata,ale ja uz to mam v hlave ze co kupime 😀

ankam
12. mar 2008

bystricanka ,sucha strava?to mi je povedome 😀 esteze mam tolerantneho manzela a nevadi mu to vobec......... 😵

bystricanka
12. mar 2008

evka...to ked malá tak neskoro chodí búvať, tak ti aj dlho do rána spinká, že? Lebo môj vstáva o pol šiestej a keď má dobrý den tak aj o šiestej. 🙂

ankam
12. mar 2008

evkaaaaaaa prijemne uspavanie.A som zabudla ze kde ste kupili malej tu smykalku modru???????cecana je a tie motorecky male????To co ma znamenat aj my take chceme

bystricanka
12. mar 2008

evka ak budeš mať čas po uspatí malej, napíš mi kde to ty v BB bývaš. 😉

alenik
12. mar 2008

ahojte,kocendy.Tak ako?vidim,ze dnes vas nakopla muza.Pisete a pisete a ja som dnes mala dost perny den.Teraz som si vydychla,tak som hned tu.kedze mala dnes cez den spala,skusila som ju nechat hore dlhsie.O 21:00 som ju ulozila do postielky s tym,ze tatik jej precita rozpravku o Srekovi.My teraz ficime na vsetkom,kde je Srek.Najnovsi ulovok-zubna kefka.Predstavte si,ze mala o 20 minut zaspala a ani nemukla.tati jej povedal,ze mama ma vela prace,tak musi spat.Ona,ze AHAAAA?!Lahla a spala.A ja sa mozem aj pretrhnut...Nespravodlivost vladne svetu 😝 .Co je s Eliskou?Asi ju mala vycicala a ona nam nevladze ani hlasenie podat 😲 .Eli,daj vediet,co new 😉

alenik
12. mar 2008

Tonicka,mala je ako tvoj klon.Normalne ti zavidim,lebo moja sa na mna vobec nepodoba... 😉

ankam
12. mar 2008

caves alenik.ja sa uz chystam hajat a ty teraz prides.Viki je uz od 19.30 4krat hore a to uz ma nebavi odbehovat stale ku PC.
Normalne keby niekto vymyslel zive prso na predaj tak ho kupim hned a dam malej,hi 😀 😀 😀

ankam
12. mar 2008

ozaj ani moja mala sa na mna nepodoba.Celyy otecko.A akurat po mna ma ocka a mihalnice pekne dlhe.............no a to ze je zena 😀

evka39
12. mar 2008

ankam,nechod!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Už som tuCelkom vpohode sme to zmákli,a vy šikulky ste sa nejak rozpísali 😀 smýkalku modrú sme dostali na 1rôčik od krsných...A motorky sme si helfli od susedou,tak že o tom ani nevedeli 😀 😀 Mali si ich odložit hi.Nie som priamo z mesta som z dediny v okrese B.B: