"Odstavenie" bábätka. Ako ste to zvládli vy?

bertica.h
3. dec 2006

ahojte.naša Viktoka má 14 mesiacov...ešte to snád tak skoro nebude ked zacne odmietat moju cicu,ale...chcela by som nás pripravit na to,aby to bolo co najsetrnejsie a najjemnejsie ..kojim ju len z jedneho prsnika vyse roka,ten druhy..no,akosi sa mu do toho nechcelo.. 😒 .dá sa predist tym hrozostrasnym veciam o zapale prsnikov,bolestiach,dokonca teplotách a urobit to krásnym osamostatnovaním dietatka?ako ste to zvládli vy?dakujem. 😵

eliska7
22. mar 2008

ankam zlatááá,hybaj uspavať 😀

eliska7
22. mar 2008

baby odkedy chodim sem k vam vobec ma telka nezaujima 😀

ankam
22. mar 2008

ani mna uz telka nezaujima,vy ste prednejsie 😀
najprv musime dat spinkat babiky a my neviem kedy.............To sme tu uz nemali davno aby bola tak dlho hore 😕

ankam
22. mar 2008

eliska vy uz hajate?

eliska7
22. mar 2008

pravda od 19.30,ale už som pokakana,že priliš dlho spi,vtedy mam hrozny strach koli tym zachvatom,lebo to len vnoci a vieš ešte som aj sama a už dlho bol pokoj,normalne mam guču v žaludku,ked sa zobudi obyč.si vydychnem 😅

eliska7
22. mar 2008

jaj tak ma boli chrbat asi si dam ibalgin,bo včera som od bolesti nevedela zaspať 😒 už konečne vyrabam moje nalepky na koreničky,snad to do zajtra stihnem kym dojdu,aby to bolo pekne 😉

petova
22. mar 2008

V telke ja veľký prd, ja idem spať, to vstávanie o 5. ma dorazilo 🙄 .Evka, to aj moja svokra, keď príde so synovcom, tak ho nechá tak a ja aby som sa starala a ešte aj ju obskočila kávičkou 😒 . Ale ja sa potom nechám obskočiť u nej a môjho malého musí tiež pobaviť, lebo ja si chcem u nej len tak prelistovať Báječnú ženu, ona to vkuse kupuje. 😉 Dobrú noc a nececkujte, lepšie techtle mechtle. 😀

ankam
22. mar 2008

ale no,nemysli na zleeeee.Co ked uz idu tie dobre casy ze budete spinkat celu noc??? 😉

evka39
22. mar 2008

No jasné ,baby,ale po takejto návšteve malejMá len o 2mes.menej,dakujem bohu 6e nemám dvojičky,,Ja obdivujem tie maminky,čo majú.....

eliska7
22. mar 2008

veru ja stale hovorim:bože dve take ako je sara a skačem vampidžamping z balkona(neviem to napisať 😅 ) 😀

ankam
22. mar 2008

techtle mechtle???Co to je?????Vcera s nami manzel spal v spalni asi po 9mesiacoch 😀 a povedal rano ze posledny krat spi s nami na jednej posteli 😀 mala ho dokopala do brucha 😀 Neviem co sa deje ale zacina vymyslat tanecne kreacie pri spaniiiiiiiii doteraz spinkala pekne rovno 😖

evka39
22. mar 2008

jaaaj Eli,aj slzy mi vuhrkli od smiechu...a ináč ja telku tiež nemusím aspon môže môj mužíček pozerat futbal do nemoty,a hadky na temu,čo ideme pozerat v telke nehrozia...Ved tento net normálne utužuje manželstvo 😀

eliska7
22. mar 2008

😀 to zato že sa tam votrel 😀 moj to už ani neskuša,lebo ho nebavi ratať kolko je hore 😒

ankam
22. mar 2008

musim koncit,pekne snicky........ale este aj tajk nespime

evka39
22. mar 2008

baby,vy ste bohovské tak ja tu píšem o otužovaní manželstva a vy takto 😀

alenik
22. mar 2008

ahojte baby,co to tu otuzujete?

evka39
22. mar 2008

no ja som už fakt vyčerpaná jaaaaaaaaaaj to je sranda s preklepmi,že..alenik,UTUŽUJEME

eliska7
22. mar 2008

evi fakt,treba to dať do manželskej poradne-treba netovať 😀 inač sex som zabudla aj čo je 😕 kupila som malemu dnes ten časak,tak idem mrknuť 😉 😀

alenik
22. mar 2008

ahaaaa?nie,evi ja som to pochopila.To len na odlahcenie 😉

eliska7
22. mar 2008

čo si to dnes davame v trojke 😀 kde su ostatne 😀

alenik
22. mar 2008

ostatne asi nemaju take skvele deti ako my,vsak?keby ste videli(poculi)nase dnesne zaspavanie...neprajem ani najvacsiemu nepriatelovi ☹

evka39
22. mar 2008

Ešte asi ceckuju,toničkovci chodia spat pred polnocou a ankam už asi išla napomoc mužíkovi a ostatné netuším

eliska7
22. mar 2008

no idem ešte malemu doplniť dedinu,dam lieky a idem .bru nocku-ešte spi 😅 😔

alenik
22. mar 2008

Ako inac sviatkujete?

alenik
22. mar 2008

priam sa trhate,ktora mi skor odpovie 😀 😀 😀

evka39
22. mar 2008

Alenik,ani neviem,že su sviatky,len to ,že dnes som piekla a varila so svokrou ako pre armádu... 😀

eliska7
22. mar 2008

som tuuu,ešte musim byt hore do pol11 aby som mu nahnala suroviny 😀 ,no ved ja sama,mama hukala tak som dnes akutaku vyzdobu spravila,ja som fakt tento rok imunna na šibanie-asi mi šibe 😖

evka39
22. mar 2008

ja ináč Velkú noc nemusím len teraz ked Mám emku,tak s teším s nou..Ale skúsi ma niekto obliat tak vražda

eliska7
22. mar 2008

no ved ked madam nebude na každeho zjapať aj ja sa budem tešiť na šibačov,predsa je to zlate.jaaj toto ma tak sere,keby som vedela idem spať,mohla som už skoro3 hod spať,teraz si lahnem a zas začne 😠

alenik
22. mar 2008

kocky,ja tiez nemusim tu velku noc,ale uz sa nam slubili taky mini oblievaci pre kamču,tak sa nesmierne tesime.vyzdoba tiez viacmenej koli malej.Same vaji a zaji 😀 😀 😀