"Odstavenie" bábätka. Ako ste to zvládli vy?

bertica.h
3. dec 2006

ahojte.naša Viktoka má 14 mesiacov...ešte to snád tak skoro nebude ked zacne odmietat moju cicu,ale...chcela by som nás pripravit na to,aby to bolo co najsetrnejsie a najjemnejsie ..kojim ju len z jedneho prsnika vyse roka,ten druhy..no,akosi sa mu do toho nechcelo.. 😒 .dá sa predist tym hrozostrasnym veciam o zapale prsnikov,bolestiach,dokonca teplotách a urobit to krásnym osamostatnovaním dietatka?ako ste to zvládli vy?dakujem. 😵

evka39
12. mar 2008

A si myslíte,že mija Emka sa na mna podoba?????Tiež vraj celý ocino 😒

evka39
12. mar 2008

Čo ste išli už buvat???????????? 🙄

ankam
12. mar 2008

evi no ja uz idem buvat,lebo zase sme boli hore a ja uz nemam nervy ny to odbehovanie........... 😠 asi sa stavam "eliska 2" 😀 😀 😀

alenik
12. mar 2008

evi,nahodou tvoja mala ma z teba tiez nejake crty...Motorecka fakt super,aj moja mala ma podobnu.Tiez lietame na nej po vonku.Vyhoda rod.domu:mozes mat smycku.Aj ja by som chcela,ale neni kde ju dat 😢 .Ja som videla podobnu v Baumaxe.

ankam
12. mar 2008

to bude zase noc az sa bojiiiiiiiiiim.Krasne snicky vam prajem babenky a deturence

alenik
12. mar 2008

ankam,nebooooj.Sme stebou...

evka39
12. mar 2008

Tá naša šmýkačka je na 90%z tesca.V lete sme sa šúchali do bazénika 😀 Ankam,je mi to lúto,aj Ema toto robila niekedy a bolo to na porazenie.Ani osprchovat a tak...No ale Sárinka asi uspala Elišku 😀

evka39
12. mar 2008

Babulky,lubenkám vás ale idem aj ja do hajan.Včera som ešte o jednej v noci žmúrila do plafóna tak som unavená...Dobrú nôcku a malým anjelikom posielam pusinky na líčka 😉 😉

alenik
12. mar 2008

ja mam o elisku strach,nezvikne len tak zaspat.Uz je asi total vycerpana z toho svojho cicavca...juj,prajem jej,nech ma aspon v noci pokoj.To,co ona musi vydrzat,je na 1 cloveka vela.Ankam,aj teba nech mala pekne spinka.Co sa to porobilo s tymi detmi?

alenik
12. mar 2008

doooobruuuuu 🙄 😕 😔

tonicka
13. mar 2008

dobre ranko kočky. Ankam, ja som na tom podobne, ked sa zobudi 3 krat, idem k nej spat,lebo stale odbiehat je na nervy 😉 my buntosime od pol 6 😉

eliska7
13. mar 2008

čauko,my od 4 😀

tonicka
13. mar 2008

supiiis,to sme tahali minulý týzden 😀 😀

evka39
13. mar 2008

No,vy ranostaji,nechcem provokovat,ale my sme vstali 8:15...Ale spala nie bohvieako...Stále ju niečo ruší??Eli,čo tak stručne?Si v poriadku016+2.Tie čísla,to je nejaká tajná šifra od Eminky asi pre vašich ceckošíkov.... 😀

eliska7
13. mar 2008

jáj prepačte že som sa neozvala,dakujem že ste na mna včera mysleli,ale ako som išla pre malu o 16,tak ručal stale,nespala vobec,vybrali sme sa predsa na nakup,tam po pol hod začala byť mrzuta,musela som vyjsť z tesca von a to sme teperili aj kočik že bude spať.Muž musel nakup dokončiť sam aj s dankom.ja som malej dala v aute cecok-zaspala o 17.50,preložila som ju do desačky a sedela v aute ako debil 😀 .potom ju muž vyniewsol hore aj so sedačkou,aby sa nezobudila a spala až do 21,taka neumyta hladna(len musli tyč zjedla)v rolaku,body a mikina,len menžestraky som jej stiahla.bolo mi jasne že ked donej nedostanem aspon kašu z flaše bude celu noc na cecku-branila sa ale nakoniec stiahla 150ml 😅 asi bola fakt hladna.musela som ešte pradlo zavesiť a vyložiť a spratať plne auto nakupu,no a nehovorim otom že muž bol po 24 hod salužbe,ten p...ako vrana.potom sa budila,ale stačilo ččč o polnoci som ju už musela prebaliť,ale spala,len stale plakala takým vybuchom plaču zo sna,no a nad ranom na ceckoch a od 4 sa hrame.stale skučí,nemožem sa ani vy....,nič aj teraz pišem tak šeliak,skučí mi tu do ucha.doteraz bola hrozna,ale posledne dva dni je neznesitelna,normalne mam stavy že chcem sdochnuť,aby som mala pokoj.Teraz už bola od 4-5krat na ceckoch 😠 ,nič nepomagha aby myslela na ine,neskutočne.susede idu montovať linku,tak hoci fuka vonku chystam sa že ideme spať tam.zrejme ani dnes nebudem moc na Pc,myslim na Vas,chybate mi,ale aspon budem čitať .A došlaka tak začalo fukať,že budem musieť isť spať snou našim 😠 .teraz neviem či alenik alebo ankam pisala že je eliska 2,ale takto vyzera že ano 😀 toto fakt robi kaž.20min a to ťa nebavi ani žiť,no čo spraviš za 20min?ani šuchnuť si nestačím 😀 😀 A tonička,ked mi sara nemože žmoliť druhu bradavku zjape ako krava,neviem čo stým robiť,nepomaha ani hračku jej dať do ruky nech žmoli tú,proste všetko na H...oA ked ma niekto stretne a povie však tebe je dobre si na materskej mam ho 100chuti nakopať do xichtu 😠 V base sa maju lepšie 😎

bystricanka
13. mar 2008

eli..to vieš. Každý si myslí, že keď si na materskej, tak sa máš bohovo. Oddych, relax...Ale to nevedia, že všetko musíš dookola. Dieťa vreští, nevieš čo mu je, v noci nespíš, lebo zase vreští. A ešte plno vecí v domácnosti porobiť...upratať, navariť...atď. Ale to, že si na materskej a že ti je dobre ti povie len chlap, alebo žena čo nemá dieťa a nevie čo to obnáša. 😒

tonicka
13. mar 2008

dakujem eliska, si ma povzbudila, ked viem, ze nie som sama v tomto trapení 😀

tonicka
13. mar 2008

mala tu kuka katalog aventu a nasla tam hole prso z bravkou...a zacala mi ho tu ukazovat a potom oblizuje tu stranku 😀

evka39
13. mar 2008

eli,je mi to fakt lúto!!!Viem čo dokáže unavená podráždená žena...Ja som si tiež prešla peklom /no určite to nebolo až také ako u teba/ale musím povedat,že ako sme sa odstavili,je to lepšie..My máme problém zase s tými zúbkami to je s nou na nevydržanie,kým sa jej prereže..Eli,nemôže íst aj Sárke nejaká stolička??Emka bola vtedy nonstop na mne až som si myslela,že ju neodstavým kým nebudú všetky zuby von...Ja už neviem moja Ako pomôct /aj vám ostatným/Ale telepaticky som s vami a držím palce....Emka pozdravuje detičky....Ináč,väčšinou tu máme babinec/myslím deti/ 😉 Tak pekný den

alenik
13. mar 2008

ahoj,Eli.nezufaj.Chapem,ze si uz totalna vystavenaTo ankam pisala,ze mala jej zacala napadne pripominat tvoju Sarku.ja len dufam,ze vam deti z toho vyrastu.Je zvlastne,ze Sarka ti stale place zo sna.Asi ju naozaj nieco trapi,mozno zubky.Nasa kamilka,je hrozna uz aj 2 mes.predtym,ked jej vyde zubok.Juuuj,baby,to musi byt hruuuza,ked vam deti tak zmolia tie bradavky.Moja to nastastie nerobila,ale viem,ze keby som ju kojila do teraz,tak mi tie cicky odtrhne uplne cele 😀 .Eliska,to s tou materskou....kazdy si mysli,ze materska,to je leharo.Nastastie,ja chodim kazdy den do prace,vidim aj ine tvare okrem malej...sucitim s vami 😖

evka39
13. mar 2008

alenik,ty pracuješ???

tonicka
13. mar 2008

hadajte co robime, ....no predsa ceckujeme ☹ 😀

evka39
13. mar 2008

Toni,vydržat,vydržat...Ale som teraz múdra,že???? 😀 My ideme von,dúfam,že nezamrzneme.Papa

tonicka
13. mar 2008

evka 😀 ved hej , ja ju rada kojim, len niekedy to prehána 😀

eliska7
13. mar 2008

toni aj my sme stale na cecku,kedy zaspi netušim,vonku je orkan tak nikam nejdeme,dolu vrtaju kaž.20min,snad sa doceckujeme do 12 a potom zaspi-patrilo by sa od tej4 😅 bože vytiahla lepidlo-ideme lepiť 😀 kym pišem stihla rozdrviť brumika na kašu 😠 .Evi ma 16 zubov,mysliš že by jej išli posledne stoličky?Skusim jej od dnes večera nasadiť zase Sedaliu-homeopatikum na ukludnenie a podraždene deti a uvidim či pomože.Byva "zla",ale nie takato 😒 alenik robiš?prosim ťa toa ako zvladaš? 😕

tonicka
13. mar 2008

eliska navrhujem ze by mohli spat tak do 4tej 😀

eliska7
13. mar 2008

no my asi ani nebudeme spať toto piše sarka 😀 a sama prečítala B A B E =BEBA 😅 asi pojdem snou psychiatrovi,len čita hrať sa nechce 😕

evka39
13. mar 2008

No,eli,malá je šikulka a má už vela zúbkov.... 😀 Ja by som na tvojom mieste dala to homeopatikum ,ved jej to neublíži,len pomôže

evka39
13. mar 2008

bystr.,ty pochádzaš z B.B.?

alenik
13. mar 2008

babenky,aby som upresnila,do prace chodim kazdy den s malou,v ramci prechadzky.Dam si tam kavu,lebo doma na nu nemam cas,mala sa tam hra,kolegine mi ju trosku pobavia a vzdy sa najde nejaka zakaznicka,ktora nemoze prezut,ze som na materskej,takze spravim aspon nejak obocko.Ked nas uz maju vsetci dost,oblecieme sa a ideme sa este prejst a potom sup domov.Dam malej jest a dufam,ze bude spinkat.Aj teraz je v postielke....no uvidime,co sa z toho vykluje.vcera mi mma pre mlu kupila take homeopat.kvapky.Volaju sa Passedan a uzivaju sa pred spanim 5 kvapiek.Nie je zle,mat take cosi doma poruke 😉