Parlodel na zastavenie laktácie

zuzana_stet
16. okt 2015

Prosim o radu, skusenost. Po 6 tyzdennom kojeni dcerky som dostala lieky Parlodel na zastavenie laktacie. Mliecka som mala vela, zo zdravotnyh dovodov som musela prestat dojcit. Kolostrum som mala cca od 17 tyzdna tehotenstva. Dcerka uz bude mat 2 roky. Teraz som opat tehotna - 25 tt, ale stale nemam ziadne kolostrum. Moja otazka znie: Mohlo uzivanie Parlodelu ovplyvnit priebeh tohto druheho tehotenstva pripadne tvorbu mlieka/kolostra aj ked uz su to takmer 2 roky? A ak v prvom teho som mala dostatok mlieka, je pravepodobne ze aj teraz bude dost mliecka? Dakujem pekne 🙂

kurciatko23
16. okt 2015

Ahoj, pochybujem... ja som uzivala tieto likey aj po prvom porode, aj po druhom...., mzslim si, ze mliecka budes mat dost....ak sa mozem opytat, precoc i zastavovali mlieko, MNE PRE POPRODnu depresiu

zuzana_stet
autor
17. okt 2015

@kurciatko23 dakujem 🙂 mne predpisal lekar tento liek este v 6nedeli ked som mala 5x mastitidu. nebola to ziadna vyhra a mlieko som mala cca este pol roka,. ale uz nie tolko. mastitida vznikala opakovane, mala som vela, ale fakt vela mllieka a asi sme nemali spravne prisatie, neviem. teraz by som tomuto chcela predist. ja som sice depresiu nemala, ale prvych par dni doma bolo velmi narocnych, uplakanych, bez nejakeho dovodu, proste sa mi chcelo....zaciatku byvaju tazke 🙂