Parlodel tabletky

simonka2012
19. jan 2013

Aké maju vedlajsie ucinky ? ake mate skusenosti ? dakujem

sisaha
19. jan 2013

@simonka2012 neuzivala som, ale doktorka mi povedala, ze sa z nich moze velmi tocit hlava a pod. pozri si na nete pribalovy letak a precitaj si to tam.

jania023
19. jan 2013

@simonka2012 ak ti mozem poradit tak ich zacni brat iba bud vecer alebo ked si doma v ziadnom pripade nie v praci...Ja som po prvej tabletke mysela ze je somnou amen tak mi bolo zle..take 2-3dni budes mysliet ze umieras a potom si telo zvykne ale dovtedy ti nezavidim..najlepsie len lezat..i ked su aj lepsie lieky ako parlodel..co ti nedala dostinex ten je super a ani nevis ze ho beries 😒

abriela
19. jan 2013

@simonka2012 brala som ich tyzden. Vedlajsie ucinky - depresie. Neviem ci boli, kedze som tablety uzivala po strate babetka. V nemocnici mi radili, brat tabletku po polovicke - nie celu naraz.

ivkp1982
19. jan 2013

Ahoj, aj ja som brala najprv stvrt tabletky vecer a mala som davku zvysovat ale prestala som ich uplne brat lebo aj ta stvrtka mi sposobovala velke tocenie hlavy dokonca aj v lahu. Velmi zle som sa citila.

martina28p
19. jan 2013

@simonka2012 ahoj,ja som ich brala a nič mi nebolo a brala som celú tabletku.....

katka1981
19. jan 2013

Docitala som sa kadeco, letacik je strasny, jedine co mi bolo, som mala zavraty. Ozaj sa mi tocila velmi hlava, ale nic ine. Brala som 2 tabletky denne, 2 tyzdne.

simonka2012
autor
20. jan 2013

no dneska som zacala brat , tak uvidime

lovela1
20. jan 2013

@simonka2012 bvlééé...to bol hnus....oni sú zo skupiny liekov lacných,takže tie vedlajšie účinky hnus ....mne ich po týždni lekár musel vymenit za iné,pri tých som žiadne ved.účinky nemala.....

lenocka552
16. okt 2014

ja tieto tabletky beriem pol roka.. keď málo pijem cez deň tak sa mi troška točí hlava ale ináč sú úplne v pohode... nemám žiadne bolesti ani nič podobné

axaris
16. dec 2014

Ja tiez musim ukoncit dojcenie zo zdrav.dovodov a vcera som si dala prvu tabletku. No otras! Myslela som ze nedojdem autom domov...totalne tocaky, zvracanie a zaspala som tak ze som sa nedokazala ani postavit k malej...treba si dat tabletku pred spanim inak neviem....

gorolana
9. nov 2015

Dobry niektore žený su tu skusene ....Prosim chcela by som sa poradit ... pijem uz asi mesiac tabletky PARLODEL .... MOJ ekar mi povedal ze mam sancu otehotniet a mat pravidelnu menstruaciu ... no moj problem je taky ze od kedy som mala prvu menstruaciu mi stale meska niekedz aj mesiac aj ľ niekedy 3 neviem preco lekar mi povedal ze jeden vajecnik mam mensi ako ten druhy ,,,,,, s priatelo sa pokusame o babetko ale nejak sa nam nedari prosim pomožte mi nejako...... 😔 😔 😔 😔 😔 😔 ☹ ☹ ☹

danika999
9. nov 2015

ja som si jednu vzala a sla s malou vlakom k nasim 50km..ked som dosla nemohla som vstat z postele, este ze som dorazila domov! fuj, ziadnu som viac nevzala..ja som sice brala na ukoncenie laktacie po dlhsom case, ale pomohlo iba odsat, teplou vodou osprchovat a stiahnut plienkou.tak mlieko zmizlo..neviem ako je to, aby nenastupila laktacia vobec, ale mne bolo desne doteraz si na to spominam

bubiky
9. nov 2015

Tieto tablety sa beru pred spanim, mna na to dr.hned upozornila

katka1981
9. nov 2015

@simonka2012, brala som ho a mala som zavrate, nikdy v zivote som to predtym nezazila, brala som 2 tabletky denne, dva tyzdne. Dr. mi povedal, ze ak mi bude zle, nech znizim na jednu tab. denne, ale to by som ich brala o tom dlhsie. Chcela som mat cim skor pokoj. Ale teda letacik bol strasny.

lulu9592
15. apr 2017

ja osobne tento liek uzivam uz mesiac no prve dni boli strasne .... mala som zavrate bolo mi na vracanie aj som vracala no proste pruser vzdy mi takto bolo len rano a vecer ked som vzala tabletku tak behom 2hodin ma doslova vyplo .... teraz beriem jednu celu tabletku vecer ako nahradu za rano .... no nic moc .... ma to vyhodu ze sa aspon vyspim poriadne :D ked ju beriem vecer :D