Pitie mlieka v noci - rada

malebiele
10. nov 2021

Ahojte tie mamicky, ktore davate svojim detickam pit v noci este mlieko z flase (nie UM), ako to prosim robite? Neviem si predstavit ze budem chodit v noci zohrievat mlieko ked sa maly zobudi a zasa ani ze bude celu noc uz zohriate v termoske, ci sa nepokazi.
Zaujimaju ma konkretne napady, ako to mate vyriesene, vy mamicky, ktorych sa to tyka... ostatne mamicky, nepiste mi prosim, ze treba od nocneho papania odnaucit a ze kravske mlieko netreba vobec davat a podobne, vdaka 🙂

zdena1990
10. nov 2021

Len zohrievať a vstávať v termoske nám skyslo bohužiaľ

dzejsik
10. nov 2021

@malebiele neskysne ti len trvanlive, cize bud to, alebo vstavat, alebo odnaucit, alebo mu to skusit aspon posunut po 5tej rano nech sa vyspis

lorin29
10. nov 2021

@malebiele ohrievačka mlieka🙂ja som kupila teraz od True life a je super behom 4 minút hotové mlieko

lorin29
10. nov 2021
svsvsv
10. nov 2021

ja by som dávala izbovú teplotu, večer naliala z chladničky, v noci by to kleslo na izbovú teplotu. Len záleží čo by dieťatko mliečko s izbovou teplotou chcelo. Ja mám deti 4 a dávala som len izbovú tepotu

danulicek
10. nov 2021

ja uz mam deti velke, ale pri oboch som davala mlieko z flase. skusali sme kadeco, od ohrievacky cez termosku. najjednoduchsie a najrychlejsie bolo vstat a zohriat.

kathhii
10. nov 2021

@malebiele naliať studené mlieko z chladničky a doliat horúcou vodou aby sa zohrialo.

zuzkaa1991
10. nov 2021

@malebiele my mame 3,5r. A ked cez den menej papa alebo ju niečo zobudi pyta si nie je to.uz každý den.
Zo začiatku som mala take pocity UM som mala.rychlejsie spravene a robila som si to v izbe 🙂 ale kravske pije cca od 2,5r. Tak som.povedala nech pocka ze idem po mliecko(dam cca na 40s) do minutu som naspäť a.tak je doteraz jedine navysse s apytam na cikanie kedze nema.plienky uz

malebiele
autor
10. nov 2021

@zdena1990 @danulicek zial kym by som isla zohriat mlieko do kuchyne a vratila sa, je to prilis dlhy cas pre maleho
@dzejsik posuvat mu to nemam ako, on sa nebudi vzdy presne v rovnaky cas na mlieko
@lorin29 pozerala som rozne ohrievacky ale nie som nejak s nimi stotoznena, aj ten cas ohrevu je celkom dlhy, to skor zohrejem asi na sporaku v hrnceku
@kathhii riedit mlieko urcite nechcem vodou, v tom nevidim zmysel
@zuzkaa1991 UM robim aj ja v izbe a chceme teraz prechadzat na kravske, ale syn je este mensi, tomu nevysvetlim ze hned pridem aj s mlieckom 😀
@svsvsv v noci mame v izbe pomerne chladno, kedze vetrame, obavam sa ci by to mlieko nebolo studene, ale inak je to asi najschodnejsia cesta, mozno kupim nejaky termoobal a vecer mozno mlieko prihrejem, nech do noci vydrzi teplejsie

zuzkaa1991
10. nov 2021

@malebiele koľko ma maly???my sme mali problém s kravskym odmietala mi ;) musela som potajomky nalievat do flasky 😁 tak v noci som robila UM cez den pred spankom obed vecer mala kravské

danulicek
10. nov 2021

@malebiele dlhy cas na co? ze bude plakat? ak to je problem, tak potom pokracuj v robeni um v izbe, to mas asi najistejsie.

malebiele
autor
10. nov 2021

@zuzkaa1991 bude mat za chvilu rok, kravske davam do varenia uz normalne ale zacala som sa zamyslat nad tym, ako to budem robit v noci, ked budem chciet prejst na kravske uz, kedze teraz pije este UM a to mam termosku s vodou a zarabam v noci, par sekundova zalezitost 🙂

malebiele
autor
10. nov 2021

@danulicek ano presne, ze bude plakat a praveze chcem pomaly prejst na kravske, aby dostaval aj v noci, UM chcem ukoncit

malebiele
autor
10. nov 2021

@zuzkaa1991 a maly pije uz len vecer pred spankom a v noci mlieko, cez den nie... skusala som mu dat aj ciste kravske len, a nemal problem vypit, ale zatial davam to cerstve, nie trvanlive...len nechcem davat pred vecernym spankom jedno a v noci druhe, uz by som chcela len kravske po roku

dzejsik
10. nov 2021

@malebiele tak asi skus ci vypije izbovej teploty a robit tak ako bolo vyssie - cerstve nalej predtym nez pojdes spat do flasky a nechaj si na nocnom stoliku

svsvsv
10. nov 2021

@malebiele presne, stačí ho aj dať do deky, ani termoobal byť nemusí 🙂

dominka63
10. nov 2021

@malebiele mám vodu v noci v ohrievacke takze len nasypem mlieko a pomiešam

malebiele
autor
10. nov 2021

@dominka63 len ja chcem davat kravske, nie um..neviem ci by bolo ok nechavat celu noc kravske mlieko v ohrievaci

@svsvsv @dzejsik ano asi tak, dakujem 🙂

dominka63
10. nov 2021

@malebiele aha tak to len ohriať

zuzkaa1991
10. nov 2021

@malebiele podla mna do 2r. By bolo ok UM kedze obsahuju vitamíny atd..tu termosku mala som aj ja ;) s vodou možno po 2r.mozno uz nebude si pytat v noci mliecko nechajte co bude potom ja vsetko robim podla malej ako sa rozhodne sama

mareri
21. nov 2021

ja som vždy varila vždy kde sa dieta zobudilo, aby mala čerstve