Používame cookies. Viac informácií tu. OK
ukulela
13. jan 2019

je tu niekde aktualna diskusia, kde sa mamoicka rozchadza s chlapom - a dost pise o tom, ze maju dcerku s poruchou prijmu potrevy a ako to tazko riesi, ake ma problemy s krmenim atd. skus pohladat, skusim aj ja a hodim ti link, mozes jej pripadne napisat IP, mozno si aspon oddychne v mysli od toho blbca, co ju vystavuje a pomoze jej, ze ti pomoze 🙂

ukulela
13. jan 2019

aham tu - https://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy/manzelska-kriza-4/
ako som pisala, prioritne iny problem, no skus ju pripadne kontaktovat cez IP.

vektricka16
13. jan 2019

@dusenazemi aj my sme sa s nasu dcerku natrapili...na zaciatku len moje mliecko prikrmy nechcela,ked trosku uz konecne papala potom ju zastavili zuby....vsetku tuhu stravu len pozuvala a vyplula.teraz je to o nieco lepsie a to bude mat dva roky...trosku tuhej stravy spapa tak dve tri lyzicky a viacej nechce....krmime ju tak ked je manzel doma ze ju nosi na rukach a robime s nou somarinky a popritom papame..uz len cakam kedy bude jest normalne uz sa neviem dockat :-/

dusenazemi
autor
14. jan 2019

@vektricka16 wow tak to je nas asi vic. Mame to dost podobne ted kvuli zubum.A vyviji se vase dcerka normalne, nechybely ji nejake vitaminy?

vektricka16
14. jan 2019

@dusenazemi vyvija sa normalne len ma menej kilov ako by mala mat,je taka drobnejsia ale aj muz bol hrozne chudi ked bol maly tak doktorka povedala ze pockame do dvoch Rokov ako sa to vyvinie a potom zacne to riesit... Chcela nas uz na endokrinologiu posielat ci nema malo rastoveho hormonu alebo stitnu zlazu..
A vasa vyzivy jogurty papa uz ci ako?

dusenazemi
autor
14. jan 2019

@vektricka16 praveze nic moc nechce, par lzicek za den na silu anebo delat blbiny a mezitim. Nema zajem o jidlo, plyve to ven z pusy. A co mala papka, do kdy jste kojily? Zkousim kasicky, podusene kousky zeleniny v celku atd ale zatim nic nechce jen prso.

vektricka16
14. jan 2019

@dusenazemi davala som jej ovocie mixnute bud s piskotami alebo s bielym jogurtom, polievky mixovane, jogurty a kase som robila...a medzitym som skusala stale davat nieco tuhe (sunka,parka, ryza, rozok chlebik.....) a davali sme jej probiotika infant dophilus tie pomohli nachvilku celkom a to sme jedli pri videach alebo som ju s niecim zabavala alebo ju nosili po dvore a dome len aby jedla, teraz sme davali pediakid na podporu chuti do jedla ale to nepomohlo.. Tiez len by dudkala stale a aj teraz este :-/
Hm cloveka to stve ked ten maly cloviecik nechce papat...tolko som kvoli tomu preplakala..budem drzat palce aby sa rozjedla mala bambulka 🙂

dusenazemi
autor
15. jan 2019

@vektricka16 dekuju pekne, aano hlavne aby byly zdrave berusky

Tu začni písať odpoveď...

Odošli