Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Počas kojenia jem všetko

mmarry
19. dec 2014

Baby, aké máte skúsenosti, tie čo ste od prvého dňa jedli všetko, nevyhýbali sa žiadnemu jedlu? Zotrvali ste v tom, či ste to museli časom obmedziť?

gubcikova
19. dec 2014

@mmarry jedla som všetko po pôrode.ale stalo sa mi že som zjedla papriku a malá sa mi vyhádzala

livocka21
19. dec 2014

Vynechala som strukoviny a kyslu kapustu do siesteho mesiaca, lebo syn potom preplakalcelu noc...teraz uz jem vsetko
@mmarry

evulienkaslx
19. dec 2014

ja som skusila a uz nikdy viac, mala chuda riadne koliky, do 3 mesiacov som vylucila kapustu, kalerab, strukoviny, karfiol, jedla som pecivo z druheho dna, po 3. mesiaci, som skusala, co zvladneme a postupne sme presli na vsetko

pantarhei
19. dec 2014

Ja som jedla tiež všetko...Postupne som prišla na to, čo maličkej nerobí dobre a to bol vyprážaný syr. tak som ho na určitý čas vynechala. Kojím ešte stále, malá ma 14 mesiacov a jem už aj syr 🙂

moni244
19. dec 2014

ja som jedla všetko, musela som prestať piť len mlieko (to som už aj tak nepila často) a paradajkovú polievku, ináč som jedla všetko

silaviat
19. dec 2014

tiez jem vsetko ako pocas tehotenstva tak pocas kojenia.. jedine co malej nesadlo bol jeden dzus ..tak som ho vynechala ..

katey
19. dec 2014

@mmarry ja som sa len asi prvych 6 tyzdnov po porode vyyhbala kapuste a strukovinam.. potom som postupne skusala a vsetko bolo v pohode.. dnes je to takmer 21 mesiacov co dojcim 🙂

alicka850
19. dec 2014

Ja som asi do pol roka nemohla takmer nic,dcera mavala bolesti bruska z nafukujucich potravin. Strukoviny,kapustu,cibulu,hrozno,papriku vobec . Jedavala som na striedacku kura so zemiakmi a.ryzovy nakyp. Vyhadzala sa mi raz,ked som zjedla orieskovu cokoladu. Po pol roku uz vsetko. Segra uz asi po mesiaci jedla vsetko aj sked kojila. Treba si odskusat.

ikke
19. dec 2014

Ja som jedlamexicku fazulu asi 3. Den po porode a mala potom prespala celu noc 😀 jedla som vsetko, deti mali do 3 mesiacov koliku ci som bola na suchom chlebe alebo tej fazuli. Na koliky skor pomohlo nosenie (v satke)

dollynkaa
19. dec 2014

@mmarry ja som si len na strukoviny davala pozor v prvy mesiac aj kapustu a inak som stale jedla vsetko aj cokoladu ;)

adrika1704
19. dec 2014

Papkala som uplne vsetko...iba raz boli mensie problemy ked som trochu nachladla a vsadila som na domacu lekaren ze viac cesnaku a cibule(prirodne antibiotikum a cibulovy sirup).. Ale to bol tiez len trosku mrnkavy...inak mam 4 deticky..pri prvej som samozrejme davala pozor na vsetko ako prvorodicka som sledovala vsetko a neriadila sa vlastnym instiktom.kojila.som meciac..

.pri ostatnych 3 som papkala vsetko ako v tehotenstve tak pri dojceni a vydrzalo mi to pri vsetkych 3 vyse roka bez problemov..to nehovorim o prikrmoch za ktore by som tu mala dostat riadnu hubovu 🙂

monika1715
20. dec 2014

Ja som prvé 2 tyzdne jedla také nemasne neslane, lenže malý mal problém S bruskoM aj tak, tak som začala jesť všetko, aj strukoviny,

briketa
20. dec 2014

Pozri , matky v Mexiku ziju na fazuliach a superstiplavych paprickach, matky v Indii na stiplavom curry a deti su v pohode. To su kulturalne veci a zvyky.Odskusaj si a individualne sa nastav podla svojho dietata

malabiba
20. dec 2014

@mmarry jedla som všetko, nebol žiadny problém......odsleduj ako dieťatko reaguje a ak to bude ok tak prečo nie

Tu začni písať odpoveď...

Odošli