Pomáhajú tabletky Costi na zvýšenie tvorby mlieka?

zuzanajamriskova
9. jan 2013

máte s tým niektorá skúsenosti naozaj to pomáha na zvýšenie tvorby mlieka? Nemáte niektorá zvyšné balenie na predaj...mne to nechte doktor predpísať...a synček má len 11 týždnov a velmi ho chcem ešte kojiť no už som vyskúšala všetko...aj homeopatiká aj čaje aj senovku a benedikt

boka79
9. jan 2013

ahoj, pomahaju, ale moze to byt zbytocna investicia, pokial sa neupravi dojcenie- myslim, pokial neni spravne prisatie e dieta neefektivne pije, teda ja by som ako som pisala zavolala najprv laktacnu, inak ich budes brat a pocase to nebude mat efekt, iba kratkodobo a neni to take lacne..

a musis ratat s tym, ze costi sa niekedy berie aj dlhodobo, nemusi sa podarit ho hned vysadit. Tak ako mne, ja beriem uz pol roka.

ked nechce predpisat tvoj doktor, skus sa opytat pediatra?

soldi
9. jan 2013

@zuzanajamriskova suhlasim s nazorom boka79. konzultuj s laktacnou system kojenia a costi kombinuj aj stym. volno predajne je motilium, je to to iste, akurat ze podstatne drahsie, ale mozes kupit par baleni a vyskusat, ci to ma na Teba efekt.
tieto tabletky funguju, lebo ich vedlajsim ucinkom je zvysovanie prolaktinu- teda u kojacich zien priamo laktacie.

zigzag
9. jan 2013

mne pomohli, mne odislo mieko,ked mal maly 4 mesiace, a to som mala mieka vela, a razu sa stratilo, takze zlu techniku dojcenia sme nemali , a pij vela tekutin, vinea moze pomoct a hlavne vela odsavaj, prikladaj babo, kamaratka kupila el odsavacku a ta jej rozbehla dojcenie, a to uz dokrmovala, a tak sa jej rozbehlo, ze uz aj odstavit chce a mieka ma kopec :! drzim palce

erzulik
9. jan 2013

Ano pomahaju beriem ich uz 15 mesiacov ucinok sa dostavi po niekolkych dnoch

lucia20
9. jan 2013

ano pomahaju.

adriku
9. jan 2013

Len pripájam tip: Mne odporučili v lekárni http://www.vickywall.sk/ toto: http://www.biomineral.sk/produkty/calc-phos/ Momentálne to beriem na tehotenské kŕče v nohách, kŕče okamžite prešli, a je to aj na podporu dojčenia, čo ma ešte len čaká, čiže zatiaľ dávam túto info ako tip, keďže osobná skúsenosť s dojčením ma iba čaká, ale predpokladám, že keď to tak dobre zabralo na kŕče, tak to pomôže aj ako podpora na dojčenie.

baklik
9. jan 2013

mne ich tiez pediatricka nechcela predpisat, ze o tom v zivote nepocula... ale viem, ze ich odporuca Jack Newman

mistrall
10. jan 2013

tak ako pisala @soldi, costi mozu sposobit zvysene vylucovanie prolaktinu a preto pri zvysenom prolaktine su ako "neziaduce ucinky" aj zvysena produkcia mlieka (galaktorea) ale aj ine ucinky.. Skus predpis od obvodacky alebo od gastroenterolologa , prpadne to motilium 😉

lentilkaza
10. jan 2013

ahoj, mne to tiez odporucili, pomohlo, ale skoro som odpadla ked som precitala pribalovy letak, tieto tabletky mozu sposobit zmeny na mozgu dietata. Takisto mi to povedala moja svokra (je psychiatricka) a ked ma tehotnu pacientku, ktora uziva tieto lieky, okamzite ich dava vysadit

lenok
10. jan 2013

Mne ich predpisala pediatricka, pomohli docasne,doplacala som nejake smiesne euro, ale co mne fakt pomohlo, bolo More Milk Plus...Kojila som do 8 mesiacov, potom sa mala sama odstavila...

minka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz