Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Pomoc! Vyzlieka ma na verejnosti, lebo chce mlieko

mersedesa
28. apr 2008
Žienky povedzte mi da sa tomu nejako zabranit.....mala mi hocikde začne vyzliekat veci a chce cici,ale za každu cenu,neviem nijako odputat jej pozornost,a len sa zlosti trhá mi veci a je mi to dost trapne napr. ked sme v banke alebo hocikde.obmedzit kojenie len na noc alebo rano je nemožné.....je zavislá :-N
to kojenie mi už ide max na nervy,ale chcem vydržat ešte aspon pol roka. ]-(
najviac mam depku z toho ked pojdeme niekam k vode a bude mi davat dole plavky. =-) =-) lebo ked mam tričko s troška väčším vystrihom okamžite sa mi do neho pchá 😞 ...hrúúúza ]-(
violetka1
28. apr 2008
fúú, tak to je dosť obmedzujúce! Mne to našťastie nerobievala a skojením sme prestali úplne plynule abez problémov, preto ti neviem poradiť. Ale isto sa nájdu maminy s pod. problémom. Sestre to robieval jej syn, ale nie až takto! Bývala s ním často iba ona sama, bol trošku závislý na jej prítomnosti. Nemáš to tak nejako podobne?
elise
28. apr 2008
mersedesa aj môj malý to robí ale kamuflujem čajíkom a absolutne sa necítim trápne ľudia sú mi ukradnutí. len mu pokojne poviem že nie a čajko alebo urobím lietadielko sním.zatial zaberá a ak naozaj sa nedá odbyť tak si vyhľadám miestečko kde mu dám.som rada že kojím je to praktické 🙂 a dúfam že ešte dlho budem🙂 aspon ked by sa minul čajík tak mám poruke mliečko a nemusím kupovať🙂
loren
28. apr 2008
no tak to mne roby Sara tiez 🙂
loren
28. apr 2008
robi 😉
riusik
28. apr 2008
mersedesa: na ludi kasli! ale chapem, ze aj tak je to neprijemne a najma obmedzujuce. ver tomu, ze o chvilku to nebude robit, najde si nieco ine. jednoducho, ked chce, tak jej daj a na ludi nepozeraj. a ked sa budes s nou o tom rozpravat v klude, nie ked ju chyti zlost, tak pochopi, ze niekedy musi chvilku pockat, ze dostane o chvilku... prajem vela stastia a pohodky x-)
mersedesa
autor
29. apr 2008
no bohužial mam v okoli ludi pre ktorych je nepochopitelné,že ju kojim ešte v tomto veku a že sa chystam ešte dlhšie (to mi je fuk)ale ked ma začne vyzliekat tak som pre nich total uchyl alebo čo a pozeraju po nas ako po idiotoch ,ale riusik maš pravdu sreiem na to aj tak sa s nou neda bojovat 😃
wladka
29. apr 2008
ja som malu kojila do 17mes.. viem o com hovoris.. 😃 stacil vystrih, a uz aj cecek som mala skoro vonku ]-( , ale zbadala som to prv, nez prisla pohroma, a bola som uz opatrna potom.. 😉

mne sa osvedcilo ju neprovokovat vystrihmi, nemat ju na rukach stale, vtedy zaciti , a zacne sahat😃 .. dohovaranie je zbytocne, poznam to.. :-| mne za tym chcela kazdu chvilku.. ale potom sme kojenie cca od roku obmedzilin a noc a rano.. a cez den ani nepytala, vzyd som odputala pozornost.. hrackou, mlieckom, sladkostou.. treba mat nieco poruke, co ma rada.. tym to odputas..
riusik
30. apr 2008
ano ano, wladka suhlas, neprovokovat 🙂 mne sa tiez zoparkrat stalo, ked sme uz cez den nekojili, ze som si sadla na sedacku, kde som sedavala, ked som kojila a maly automaticky prisiel, ze mnam mnam 😃 tak som si potom davala pozor...
eliska7
30. apr 2008
mersedes,niesi sama,my mame 18 a ja musim vytasiť všade,lebo zajde od revu 😃 dnes ideme spolu po prvy raz do kodtola,už sa tešim jak vytasim pred fararom 😃 a v taxiku to bolo najlepšie-skoro havaroval,ked som vytasila,ale čo mam sňou robiť?ked omodrava =-) snad vyrastie z toho,momentalne vonku skušame figle-aha šmykala,ideme tam,ideme sa hojdať?jej vtačik,a tak všeliak odputavame pozornosť-vidiš motorka,ideme do obchodu rožtek kupiť a proste všetko možne len aby aspon 20min odolala,predvčerom som musela na pieskovisku-nechce sa skovať ani za plienku,lebo potom nevidi obecenstvo 😃 loren,riusik-nazdaaar 😉
mersedesa
autor
30. apr 2008
no holky dik ,budeme musiet aj mi nejako kamuflovat ]-(
ale tych plaviek v lete sa už teraz hrozím :-p 😃
kukulik30
30. apr 2008
ahojte, pripojim sa, ja uz sice pol roka nedojcim, maly sa mi odstavil sam, ale problem ostal- vzdy ked je smadny tak mi natahuje tricko a pcha mi tam ruky, kym mu nedym falsku s cajom, je to dost komicke 😃 vystrihy mam uz statocne ponatahovane, neviem ako ho od toho oducit :-| esteze ho dokazem zabavit aj niecim inym, ale tiez sa uz bojim, ako to bude v lete na kupku, staci moment a vrch sa stiahne =-)
kukulik30
30. apr 2008
Eliska 😃 to som si teda predstavila v tom kostole a chudak farar, taky sok.....my v kostole sme vybaveni flasou s cajikom a rychlo mu ho podsuniem, takze to nie je take hrozne 😉
simula
30. apr 2008
my sa uz tiez nekojime ,ale prsnik pouziva na ukludnenie stale ,nie do ust ,ale musi si ho drzat 😉 .Cez den ked je nervozny tak pride ku mne chyti si a je kludny.
Aj ked ho uspavam tak ho musi drzat ,najnovsie sa otocim a cakam kym zaspim ak moc zuri tak mu dam nech ho podrzi a hned zaspi 😞
susik77
30. apr 2008
ja som prestala kojit uplne asi pred 3 tyzdnami. minule ma napadlo-este som mala trochu mlieka-ze vyskusam, co bude robit, ked jej ponuknem-tamk sa zasmiala-pozrela, ci to myslim vazne a znova sa 😃 zasmiala
maca793
30. apr 2008
mersedesa
taký problém mala aj moja kamarátka a bolo to dosť nevhodné, keď na ulici ju začala malá doslova vyzliekať, aby jej dala cicu. mne to pripadalo dosť nechutné na ulici, ale viem, že kojenie je súčasťou materstva. a nie som proti, aby mamičky kojili aj na ulici.
kamarátke bola malá stále nasatá na cicke od rána do večera celé 2 roky. nejedla prakticky nič, len MM. dobre ťa chápem, viem si predstaviť ako sa musíš cítiť. drž sa a nejak to vydrž.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli