Pomoc! Vyzlieka ma na verejnosti, lebo chce mlieko

mersedesa
28. apr 2008

Žienky povedzte mi da sa tomu nejako zabranit.....mala mi hocikde začne vyzliekat veci a chce cici,ale za každu cenu,neviem nijako odputat jej pozornost,a len sa zlosti trhá mi veci a je mi to dost trapne napr. ked sme v banke alebo hocikde.obmedzit kojenie len na noc alebo rano je nemožné.....je zavislá 😅
to kojenie mi už ide max na nervy,ale chcem vydržat ešte aspon pol roka. 😠
najviac mam depku z toho ked pojdeme niekam k vode a bude mi davat dole plavky. 😕 😕 lebo ked mam tričko s troška väčším vystrihom okamžite sa mi do neho pchá ☹ ...hrúúúza 😠

violetka1
28. apr 2008

fúú, tak to je dosť obmedzujúce! Mne to našťastie nerobievala a skojením sme prestali úplne plynule abez problémov, preto ti neviem poradiť. Ale isto sa nájdu maminy s pod. problémom. Sestre to robieval jej syn, ale nie až takto! Bývala s ním často iba ona sama, bol trošku závislý na jej prítomnosti. Nemáš to tak nejako podobne?

elise
28. apr 2008

mersedesa aj môj malý to robí ale kamuflujem čajíkom a absolutne sa necítim trápne ľudia sú mi ukradnutí. len mu pokojne poviem že nie a čajko alebo urobím lietadielko sním.zatial zaberá a ak naozaj sa nedá odbyť tak si vyhľadám miestečko kde mu dám.som rada že kojím je to praktické 🙂 a dúfam že ešte dlho budem🙂 aspon ked by sa minul čajík tak mám poruke mliečko a nemusím kupovať🙂

loren
28. apr 2008

no tak to mne roby Sara tiez 🙂

loren
28. apr 2008

robi 😉

riusik
28. apr 2008

mersedesa: na ludi kasli! ale chapem, ze aj tak je to neprijemne a najma obmedzujuce. ver tomu, ze o chvilku to nebude robit, najde si nieco ine. jednoducho, ked chce, tak jej daj a na ludi nepozeraj. a ked sa budes s nou o tom rozpravat v klude, nie ked ju chyti zlost, tak pochopi, ze niekedy musi chvilku pockat, ze dostane o chvilku... prajem vela stastia a pohodky 😵

mersedesa
autor
29. apr 2008

no bohužial mam v okoli ludi pre ktorych je nepochopitelné,že ju kojim ešte v tomto veku a že sa chystam ešte dlhšie (to mi je fuk)ale ked ma začne vyzliekat tak som pre nich total uchyl alebo čo a pozeraju po nas ako po idiotoch ,ale riusik maš pravdu sreiem na to aj tak sa s nou neda bojovat 😀

wladka
29. apr 2008

ja som malu kojila do 17mes.. viem o com hovoris.. 😀 stacil vystrih, a uz aj cecek som mala skoro vonku 😠 , ale zbadala som to prv, nez prisla pohroma, a bola som uz opatrna potom.. 😉

mne sa osvedcilo ju neprovokovat vystrihmi, nemat ju na rukach stale, vtedy zaciti , a zacne sahat😀 .. dohovaranie je zbytocne, poznam to.. 😒 mne za tym chcela kazdu chvilku.. ale potom sme kojenie cca od roku obmedzilin a noc a rano.. a cez den ani nepytala, vzyd som odputala pozornost.. hrackou, mlieckom, sladkostou.. treba mat nieco poruke, co ma rada.. tym to odputas..

riusik
30. apr 2008

ano ano, wladka suhlas, neprovokovat 🙂 mne sa tiez zoparkrat stalo, ked sme uz cez den nekojili, ze som si sadla na sedacku, kde som sedavala, ked som kojila a maly automaticky prisiel, ze mnam mnam 😀 tak som si potom davala pozor...

eliska7
30. apr 2008

mersedes,niesi sama,my mame 18 a ja musim vytasiť všade,lebo zajde od revu 😀 dnes ideme spolu po prvy raz do kodtola,už sa tešim jak vytasim pred fararom 😀 a v taxiku to bolo najlepšie-skoro havaroval,ked som vytasila,ale čo mam sňou robiť?ked omodrava 😕 snad vyrastie z toho,momentalne vonku skušame figle-aha šmykala,ideme tam,ideme sa hojdať?jej vtačik,a tak všeliak odputavame pozornosť-vidiš motorka,ideme do obchodu rožtek kupiť a proste všetko možne len aby aspon 20min odolala,predvčerom som musela na pieskovisku-nechce sa skovať ani za plienku,lebo potom nevidi obecenstvo 😀 loren,riusik-nazdaaar 😉

mersedesa
autor
30. apr 2008

no holky dik ,budeme musiet aj mi nejako kamuflovat 😠
ale tych plaviek v lete sa už teraz hrozím 😝 😀

kukulik30
30. apr 2008

ahojte, pripojim sa, ja uz sice pol roka nedojcim, maly sa mi odstavil sam, ale problem ostal- vzdy ked je smadny tak mi natahuje tricko a pcha mi tam ruky, kym mu nedym falsku s cajom, je to dost komicke 😀 vystrihy mam uz statocne ponatahovane, neviem ako ho od toho oducit 😒 esteze ho dokazem zabavit aj niecim inym, ale tiez sa uz bojim, ako to bude v lete na kupku, staci moment a vrch sa stiahne 😕

kukulik30
30. apr 2008

Eliska 😀 to som si teda predstavila v tom kostole a chudak farar, taky sok.....my v kostole sme vybaveni flasou s cajikom a rychlo mu ho podsuniem, takze to nie je take hrozne 😉

simula
30. apr 2008

my sa uz tiez nekojime ,ale prsnik pouziva na ukludnenie stale ,nie do ust ,ale musi si ho drzat 😉 .Cez den ked je nervozny tak pride ku mne chyti si a je kludny.
Aj ked ho uspavam tak ho musi drzat ,najnovsie sa otocim a cakam kym zaspim ak moc zuri tak mu dam nech ho podrzi a hned zaspi ☹

susik77
30. apr 2008

ja som prestala kojit uplne asi pred 3 tyzdnami. minule ma napadlo-este som mala trochu mlieka-ze vyskusam, co bude robit, ked jej ponuknem-tamk sa zasmiala-pozrela, ci to myslim vazne a znova sa 😀 zasmiala

maca793
30. apr 2008

mersedesa
taký problém mala aj moja kamarátka a bolo to dosť nevhodné, keď na ulici ju začala malá doslova vyzliekať, aby jej dala cicu. mne to pripadalo dosť nechutné na ulici, ale viem, že kojenie je súčasťou materstva. a nie som proti, aby mamičky kojili aj na ulici.
kamarátke bola malá stále nasatá na cicke od rána do večera celé 2 roky. nejedla prakticky nič, len MM. dobre ťa chápem, viem si predstaviť ako sa musíš cítiť. drž sa a nejak to vydrž.